0
clear
  • WDWL Фото Ѕид Декорација Креативни Љубов Фото Рамка Ѕид Виси на Ѕидот Комбинација МД
  • -20%
  • -20%
WDWL Фото Ѕид Декорација Креативни Љубов Фото Рамка Ѕид Виси на Ѕидот Комбинација МД

WDWL Фото Ѕид Декорација Креативни Љубов Фото Рамка Ѕид Виси на Ѕидот Комбинација МД

DEN 6478.56

Достапност
Достапно за нарачка

Фото рамката е направена од цврсто дрво и еколошки материјали.Тоа е не-токсични, невкусна, издржливи и отпорни на корозија.Стилски и едноставен персоналните декоративни фото рамка, погодни за украсување било кој ѕид, така што вашиот ѕид не е сам.Секоја слика има прекрасни приказни и добри спомени.Само да се погледне во него, тивко, ќе заборавите на притисок и да бидеме среќни секој ден.Покажете ја вашата омилена моменти : Шоу на повеќето скапоцени моменти кога фотографиите се виси на нашиот фото рамки.Вашите спомени ќе биде прикажан во стилот и стана центарот на атракција.Лесно да се соберат и чиста : Нашиот ѕид фото рамки доаѓаат во различни layout options.Можете лесно да го промените фотографии со користење на шкафче на грбот.Акрилик леќи за да може лесно да се чисти и да се заштеди време.Име : 24 фото рамка Европската фото wall Material : природни pine Color : cyan Photo рамка : 24 * фото frame Product стил : retro Suitable за : дневна соба, спална соба, свадба фото студио, ресторан, коридор, студио, корпоративна култура ѕид, итн.Заврши додатоци за монтирање : инсталација цртежи, нокти, хоризонтална монистра, посебно нокти за фото рамки, S-облик hooks Accessories : ЉУБОВ ѕид налепници, срце облик на ѕид stickers Land област : 164.4 * 106 cm Suitable за ѕидови : 2m-3.5 m Frame големина : 3 * web (web) (7 * 12 инчи), 12 * рамки (7 инчи), 9 * рамки (5 инчи)Фото големина : 5 инчи (8.9 x 12.7 cm), 7 инчи (12.7 x 17.8 cm), 7 x 12 инчи (17.8 x 30.5 cm)Тежина (kg) : околу 5.5 KGEach производ е направен од еколошки материјали за продолжен life Structure и собранието се издржливи, дури и ако тоа паѓа на цврста површина од 3 метри висока, тоа не може да биде скршен во почетниот environment Each рамка има високо транспарентна рамка и дизајнер-избрани внатрешни работи уметност отпечатоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Десктоп рамка, може да се стави тоа во спалната соба, маса или полица.Совршен за да снимате подарок за бр

24 Инчен Вертикална Дрво Знак Овој знак се печатат директно на дрво, со архивски квалитет на мастило, па т

Бидат погодни за фото големина.Големина : 15.2 X 10.2 CM (5.98 X 4.01 инчен).Материјал : Смола.Одличен материјал и пр

Надвор : 10x10 Има 6x4photo.Произведено во САД.Рачно насликана.Убава!што подобар начин да се прикаже вашите оми

Им се овозможи да ги зачувате и прикажете на вашето бебе е скапоцени фотографии на раст и спомени сликов

Брза испорака и квалитет на презентацијата.Мерки : ве молиме изберете големина( ширина *висина) исто как

Бидат погодни за фото големина.Големина : 15.2 X 10.2 CM (5.98 X 4.01 инчен).Материјал : Смола.Одличен материјал и пр

Брза испорака и квалитет на презентацијата.Мерки : ве молиме изберете големина( ширина *висина) исто как

Страна Направена во САД од цврсто дрво Привлечен потресени заврши.Користете го за да се прикажат на ваш

Бидат погодни за фото големина.Големина : 15.2 X 10.2 CM (5.98 X 4.01 инчен).Материјал : Смола.Одличен материјал и пр

Секоја Рамка може да се користи виси или стои, и хоризонтално и вертикално, за да се вклопи во просторот

Изработени од Дрво оваа една од еден вид обичај слика рамка ќе се зајакне било парче на уметноста ќе се

Надвор : 7.5x9 5 Има 6x4photo.Произведено во САД.Снимајте оние скапоцени моменти!што подобар начин да се прикаж

Брза испорака и квалитет на презентацијата.Мерки : ве молиме изберете големина( ширина *висина) исто как

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Сенка Кутија 3 D Приказ Рамка со Стакло предни.Приказна површина на 7x13" на која може да бидат прикажани на

Страна Направена во САД од цврсто дрво Привлечен потресени заврши.Користете го за да се прикажат на ваш

Брза испорака и квалитет на презентацијата.Мерки : ве молиме изберете големина( ширина *висина) исто как

Производителот гаранција може да не се применува.Бренд : Henzo.Број На Модел : 652638 Објектот Тежина : 340 g.Прои

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Сенка Кутија 3 D Приказ Рамка со Стакло предни.Приказна површина на 7x13" на која може да бидат прикажани на

Производителот гаранција може да не се применува.Правоаголни фото рамка на вашиот сопствен дизајн 48 пр

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Надвор : x 6.5 6.5 Има 3x 3 Photo.Произведено во САД.Рачно насликана.Симпатична начин да се прикаже оние спомени!

Ѕидот монтирани дрво вино, плута или пиво капа носителот на сивата кутија со виси јаже и селски torched завр

Please wait...