0
clear
  • MSI Арсенал Игри Intel Kaby Езеро Z270M DDR4 HDMI USB 3 Crossfire ATX Плоча (Z270 Игри Плус)
  • -20%
  • -20%
MSI Арсенал Игри Intel Kaby Езеро Z270M DDR4 HDMI USB 3 Crossfire ATX Плоча (Z270 Игри Плус)

MSI Арсенал Игри Intel Kaby Езеро Z270M DDR4 HDMI USB 3 Crossfire ATX Плоча (Z270 Игри Плус)

DEN 2047.44

Достапност
Достапно за нарачка

Поддржува 7/6 Генерација Intel Core/Pentium/Celeron процесори за LGA 1151 штекер.Поддржува DDR4-3866+(ОК) Меморија.Intel Optane Меморија Подготвени.Поддржува 2-Начин AMD Crossfire технологија.Награда ушите со студиото одделение квалитет на звукот за повеќето извонредно игри искуство.Поддржува 7/6 Генерација Intel Core i3/i5/i7 процесори, и Intel Pentium и Celeron процесори за Приклучок LGA1151. Најдобрите онлајн игри искуство со најниска латентност и пропусен опсег за управување.Воена Класа 5, Guard-Pro : Најновата еволуција во високо квалитетни компоненти за најдобра заштита и ефикасност.MSI Z270 ИГРИ ПЛУС поддржува сите најнови складирање стандарди.Ова ви овозможува да се поврзете било ултра-брзо уред за складирање, давајќи ви во играта бенефиции.Започнете игри побрзо, оптоварување на нивоата побрзо и имаат вистинска предност во однос на вашите непријатели.Интегрирање на најдобрите на сечење на работ технологии за MSI хардвер обезбедува непречено VR возење.Преку заеднички напори со големи VR брендови, во комбинација со уникатен MSI функции насочена кон VR, MSI носи гејмери и VR професионалци, живописни и реалистични искуство во која содржина навистина оживува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Опис на производот Хардверски Спецификации Чипсет ESPRESSIFESP32 240 MHz Xtensa еден / dualcore 32битна LX6 микропроцесори

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PCB.Net Тежина : 13g; Пакет Содржина : 1 x Моќ Конвертор.Модел : XL6009(CN6009);

Други брендови испрати biosот кодот на ЗЗК заглавјето, и некои испрати до PCI слот.Четири слој PCB дизајниран

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в�

Приклучок : LGA1155 Меморија : 4x DIMM.Складирање Опции : SATA.Форма Фактор : ATX.Tyan S5512 Intel Приклучок за LGA1155 DDR3 SATA 6 GB /

10 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 МТ X9 FV3 10 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Dell Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050

Функција : 1.Поддршка нормална меморија и ECC меморија на серверот не може да се меша во исто време.0 / Gigabit м

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф�

Процесорот : LGA1151, Поддржува 9 / 8 Генерација на Intel Core процесори, ПРОЦЕСОРОТ до 95 W.Чипсет : Intel B365 Меморија :

Добра компатибилност, како и проширување на просторот, не се смета за системот на меморија.DDR3 меморија, 1

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

8 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 МТ X9 FV3 8 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Dell Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 30

Синхрони исправање, Висока ефикасност, 6.Висок квалитет на USB порт.Ултраниска статична струја 0.Не треба �

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в�

2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 МТ X9 FV3 2.5 HDD / SSD Заградата Caddy 3650 за Dell Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 М

Можете да ја промените нула, или нула W како У диск преку P4wn P1 P4wn P1 проектот се, и го користат тоа како Bad USB

【ЗА INTEL ASUS】Z590 / H570 / Q570 / B560 / H510 серија, Z490 / H470 / Q470 / B460 / H410 серија, Z390 / Z370 / H370 / Q370 / B365 / B360 / H310 серија, X299 сери�

Please wait...