0
clear
  • Cogift Компатибилен Apple Види Бенд 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, Тенка Цврста Нерѓосувачки Челик Замена Рака Линк Хривнија Метал Бенд за iWatch Серија 7/6/5/4/3/2/1/SE, 45mm 44mm 42mm Простор Црна
  • -20%
  • -20%
Cogift Компатибилен Apple Види Бенд 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, Тенка Цврста Нерѓосувачки Челик Замена Рака Линк Хривнија Метал Бенд за iWatch Серија 7/6/5/4/3/2/1/SE, 45mm 44mm 42mm Простор Црна

Cogift Компатибилен Apple Види Бенд 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, Тенка Цврста Нерѓосувачки Челик Замена Рака

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Надгради Бизнис Метал Замена Бендови за iwatch серија 7 45mm, серија 6/5/4/SE 44mm, и серија 3/2/1 42mm нерѓосувачки челик и алуминиум часовници сите Издание.Материјал : висок квалитет на 304 L не ' рѓосувачки челик.Донесува единствени двојно копчето виткање затворач, надградена Верзија, четири пролет на секоја страна, на затворач е многу посилна и издржливи, цврсто затворен, спречите олабавување автоматски.Прилагодливи Бенд Должина : Импресивен види линк нараквица, лесно за да ја промените големината на часовникот на бендот, со отстранување алатка.Одговара на 140-205mm зглоб.,Не се предлага за тоа носи за време на напорно вежбање или пливање.Лесен за Инсталација : Едноставно лизгајте го адаптерот на двата краја од рака во се види и во исто време, Елегантен изглед Бизнис Нерѓосувачки Челик Метал Wristband, како подарок за сопруг, дечко, свршеник или пријател на Денот на Таткото, Божиќ Ден, Денот на Вљубените, Родендени.Electroplating Процес:нашите вакуум позлата процес се овозможува пигменти да навлезат длабоко во метал, со пигмент слој дебелина од 1,3 хм, други 0.8 хм, и нашите види бендови, доаѓаат со анти-отпечатоци на кожата, што го прави нашиот ремени потрајни од другите ремени и ги зачувува нивниот сјај и боја, што го прави тешко да се остават отпечатоци од прсти на површината на ремени.Додади Во Кошничка Сега!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1 Совршен за Apple Smart Часовник 2 Интегрирани ткаени водат најлон рака 3 Издржливи плетени материјали 4 Моде�

Разни забава бои го персонализирате вашиот iwatch и одговара на вашето расположение, облека во секојдневн�

【Компатибилни Модели】Ginkgonut 20mm Чипка силикони бенд компатибилен за Samsung Галакси Watch 4 40mm 44mm / Класичен 42mm

Answer : ___________________________ Note : Само спорт бенд, Не се види вклучени.Различни бои за да изберете од, може да се на

Бендот со направен од висококвалитет вистинска кожа, вентилирани дупки дизајн, меки и удобни за носење �

Одговара Големина : Apple се види бендови 38mm одговара 5.3"7.7" (130mm195mm) зглобовите, погоден за мажите и жените .П�

26mm ширина види бенд одговара за Garmin Fenix 3 / Fenix 3 HR / Fenix 5 X / Fenix 5 X Плус / Fenix 6 X / Fenix 6 X Про САМО.Се вклопува 5.7"

Специјалност Дизајнирана Мрежа Метал Бенд Компатибилен со Fitbit Смисла и Обратно 3 Smartwatch.Замена на Бендот

Компатибилен со Amazfit ТРекс, Amazfit ТРекс Про Smart Watch, Не се вклопуваат други модели (Види НЕ е вклучен).Различ

【Компатибилен】 Само за Veryfitpro бендови smart watch, Pls проверете број на модел во СТАН VERFITPRO, бројот на моделот

1 Совршен за Apple Smart Часовник 2 Интегрирани ткаени водат најлон рака 3 Издржливи плетени материјали...

Ве молиме проверете ја задната страна на вашиот watch да се најде 38mm или 40mm или 41mm или 42mm или 44mm или 45mm да би�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Компатибилност : На најлон спорт јамк�

69" Smartwatch, ако вашиот гледате е број на Моделот не е, како истите, ве молиме да не купувам ова види бенд.9" и �

СКЛАДИРАЊЕ : Овој Додаток Торба Е Одлична Објект Да ги чува Сите Ваши Smartwatch Додатоци.Ги Задржува Сите На

Лесно се Носат хривнија усвојува дизајн на toggle нараквица,Не алатките кои се Потребни, без разлика на ваш

Замена полнење кабел за Garmin Forerunner 45, Forerunner 45 S.НЕ се Вклопи во било кој друг модел.Замена на држачи за кабе

[Премиум Материјалот] : Ова за fitbit полнење 5 види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно но

【Компатибилни Модели】 RARF бенд е компатибилен со Apple види SE / Серија 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, СИТЕ

Dpvive дизајнот е млад, самоуверен, динамичен.Главната позиционирање е stylishfemale слика.Брендот инспирација с

Официјално Лиценцирани NCAA Силикони Smartwatch Бенд Компатибилен со Apple Watch Сите Серија.Компатибилен со Apple Wat

Специјалност Дизајнирана Мрежа Метал Бенд Компатибилен со Fitbit Смисла и Обратно 3 Smartwatch.Замена на Бендот

18mm види бенд додатоци се компатибилни за Fitbit Смисла / Обратно 3 18mm ширина бендови.Различни бои за вашиот

【МултиБои / Две Големини на Располагање】Промена Colorss според облекување, секојдневно расположение, сек�

СКЛАДИРАЊЕ : Овој Додаток Торба Е Одлична Објект Да ги чува Сите Ваши Smartwatch Додатоци.Ги Задржува Сите На

18mm види бенд додатоци се компатибилни за Fitbit Смисла / Обратно 3 18mm ширина бендови.Различни бои за вашиот

Компатибилни Модели : Компатибилен за да се види 3840mm ширина;Овие бендови се вклопува може да се компатиб

Please wait...