0
clear
  • LCD Дисплеј Замена Компатибилен со Леново Табот 4 10 WiFi X304 ТБ-X304L ТБ-X304F LCD Екран на Допир Digitizer Целосна Собранието Црна
  • -20%
  • -20%
LCD Дисплеј Замена Компатибилен со Леново Табот 4 10 WiFi X304 ТБ-X304L ТБ-X304F LCD Екран на Допир Digitizer Целосна Собранието Црна

LCD Дисплеј Замена Компатибилен со Леново Табот 4 10 WiFi X304 ТБ-X304L ТБ-X304F LCD Екран на Допир Digitizer Целосна

DEN 1675.20

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. Не го ставајте вашиот телефон заедно со клучеви, монети или други metalworks, бидејќи овие работи може да го изгребат екранот на телефонот.Треба професионална инсталација технологија,Ние нема да се одговорни за било каква штета поради неправилна работа. Чувајте ги вашите телефонски далеку од Магнетни материјали, бидејќи магнетни материјали може да предизвика мртвите допир, ако ги стави заедно за долго време.Ако објектот е оштетен при пристигнувањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање ни порака.Косата посува ќе ви помогне да ги отстраните вашите разбиена екран.Како да се заштити вашиот мобилен телефон screen1.Овој екран е дизајниран за Леново Табот 4 10" WIFI X304 ТБ-X304 L ТБ-X304 F, ве молиме внимателно проверете го моделот на вашиот телефон пред да ја купите. Не го стави блиску до вас, кога ќе спиење, бидејќи вашиот безгрижно погоди може да ја намали на подот и екранот може доби скршени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% ,Гаранција за Парите Назад,Нов висок квалитет.Посебно За LG G Рампа 5 10.1 LMT600 L T600 TS T600 MS T600 Решавање на Про

Екран на допир Панел Стакло (не се вклучени LCD) : го Заменува еден одмазди, нефункционира, изгребани или и

Овој екран е специјално дизајниран за Samsung Галакси S20 СМG980 СМG980 F СМG980 F / DS, тоа може да го замени вашиот ст

✔【Компатибилност】 : Се Компатибилни со Huawei P30 Про VOGL29, VOGL09, VOGAL00, VOGTL00, VOGL04, VOGAL10, HW02 L .Ве молиме потврдете

✔【Компатибилност】 : Се Компатибилни со Huawei P30 Про VOGL29, VOGL09, VOGAL00, VOGTL00, VOGL04, VOGAL10, HW02 L .Ве молиме потврдете

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Овој производ само одговара за Xbox Серија X / S, за Xbox Главниот контролер (модел 1914); Тоа не е компатибилен

Компатибилен Со : Галакси A9 (2018) A9 Ѕвезда Про A9s СМA920 F / DS A920,ве Молиме потврдете го телефонот модел е токму

ПОПРАВКА на ВАШИОТ ТАБЛЕТ Компатибилен со Samsung Galaxy Tab S 10.5 СМT800, СМT805, СМT807, СМT807 P, СМT807 V.БРЗА ПОПРАВКА Не к

Не сила на инсталација.Ако има било какви проблеми во текот на тестот,ќе биде одговорен за тоа.Ние нема д

★ КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ На A20 S Екран Замена на Екранот на Допир LCD Собранието Компатибилен Со Samsung Galaxy A20 S

Ве молиме да бидат внимателни за време на процесот на инсталација.Вклучуваат на LCD екранот,екран на допи

➤Компатибилни Модели : за Црна 2018 i Pad 6 Генерација Екран 9.7"(A1893 A1954), ве Молиме проверете го Бројот на Моде

Контакт us If имате било какви прашања или било какви прашања или проблеми при користење на нашите произв

Посебно За Google Пиксели 4А5 G G025 H G6 QU3 G025 E G025 L 6.2 инч.Решавање на Проблеми, како што се : мртов допир, Бавно ре

Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Pls потв

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Ги штити и ги опфаќа контролер површини.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните – без контролер модиф

Ние силно препорачуваме тест објектот примени пред инсталацијата, pls не отстраните некоја заштитна фол

Ние не ќе биде одговорен еднаш на екранот е инсталиран.Се осигура дека вие носете заштита за очите и упо

Комплет нуди се што е потребно за лесно екран замена : 36.х 84 во.екранот 125 во x 25 ft.spline и 1 spline имплементациј

100% ,Гаранција за Парите Назад,Нов висок квалитет ,вклучува LCD, digitizer допир на екранот или пред стакло.Посе

Овој екран е дизајниран за Samsung Галакси S9 Pl(Не За S9) G965 G965 U G965 W G9650 СМG965 F СМG9650 / DS СМG965 F / DS LCD дисплеј,ве мол

Тип На Производ : Таблета Екран На Допир Панел.Големина На Екранот : 10.1 Инчен.Екран Тип : Капацитивни Екра

Please wait...