0
clear
  • ХС Shutter Магнети Магнетна Врата Latch Кабинет Фати Бела 4 Пакет
  • -20%
  • -20%
ХС Shutter Магнети Магнетна Врата Latch Кабинет Фати Бела 4 Пакет

ХС Shutter Магнети Магнетна Врата Latch Кабинет Фати Бела 4 Пакет

DEN 162.00

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно да се инсталира на вратата плантажа ролетни.Силни магнетни го фати, го задржува врати, кабинети, и затворени ролетни.Совршен за употреба во домот, гаража, училиште, алатка свлечишта, градина фрла.Одлично за кабинети се користат за складирање на алатки и хардвер.Сигурно fastens плантажа shutter панели, врати, и кабинети.Силна плантажа shutter магнети помогнат на вашето домаќинство врати, ролетни и кабинети безбедно прицврстени.Магнетна врата го фати, плантажа shutter магнет, на повеќенаменски магнетни фати доаѓа со сите хардвер за лесна и брза инсталација.Shutter магнети или магнетни фати вклучува 1 Flathead завртки 1 една-дупка никел штрајк плоча 2 пан главата завртки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : алуминиум.Исклучителна шема, класичен, елегантен.Цинк легура материјал, брусен површината,

Име на производ : Магнетни Фати, Завртки се предвидени.Материјал : Направен од висок квалитет, од нерѓосу

17946 Вратата Фати Компатибилен Со Blodgett Опрема 90 Ден Производители Гаранција.Висок Квалитет Замена Дел.Ве

Сите метални магнетни фати, обезбедување на квалитет и долговечност.Силни магнети може да се работи за

Предмет : Земи Го Фати.Фати / Latch Тип : Земи.Фати / Latch Отворање Акција : Се Повлече.Прилагодлив : Нема.Заклуч

1 3 / 4" должина x 2 5 / 16" широк.Вклучува завртки и штрајк плочи.Црна.Нема повеќе копчиња!За користење со двој

Уникатен бубачки форма.Притиснете за да ја отворите или затворите, силни и издржливи.Практичен и едност

Тип : Вратата Фаќа & Вратата Поблиску.Материјал : Пластика.Максималната Должина : околу 10cm (види слики).Пр

Се користи за обезбедување на слободнозанишан вратата и шкафот врати инсталиран во училници, дом, канце

Со магнетни пролет структура, само притиснете на кабинет вратата и се тоа ќе се враќа и се отвори автома

Материјал : Пластика и Метал.Боја : Бела.Магнетни Притисок Фати : Завртки за Фиксирање (не се вклучени).Count

Уникатен бубачки форма.Притиснете за да ја отворите или затворите,силни и издржливи.Практичен и едност

Направени Со Силна Материјали.Направен Да Одговара За Apropriate Апликација.Монтажа Завртки Вклучени за Apropr

Лесно да се инсталира и да се приспособат.Спецификации : Случај Материјал=ПЛАСТИКА, Заврши=БРАУН, Држи С

топката вратата latch.шкафот фати топката.вратата фати топката.Ние акции голем спектар на вратата, случај,

Име на производ : Двоен Ролери Фати.Димензии : 40 х 20 x 10мм (L*W*H).Боја : жолта.Материјал : ABS.Широкза употреба :

8" Центар до Центар Солидна Месинг Ноксвил Вратата се Повлече од Месинг Модерна Колекција Emtek вратата по

Големина : 19mm.Со Одредување На Завртки.Пакет Количина : 24 Ние акции голем спектар на вратата, случај, кути

❤ Име На Производ : Вратата Топката Фати;Боја : Бакар На Ѕвонење ❤ Материјал : Месинг;Вкупната Големина :

Елегантни бели дизајн меша со било décor, и инсталира лесно.Штрајк плочи може да се вдлабнати да се намали

Апликации : доволно Силен да се задржи кабинет вратата, фиока, капак, лизгачки гардероба врата или duette за

Челик, Месинг Позлатен ИО.Со Одредување На Завртки.Пакет Количина : 400 Ние акции голем спектар на вратата

Пакет должина : 2.9".Пакет ширина : 6.1".Пакет висина : 1.7".Земја на Потекло : КИНА.Опис на производот Топка Фат

Магнетни фати во бела најлон куќиште база за комбинирање на вратата.Секој сет е Индивидуално bagged со 1 фа

Полиран Месинг.Со Одредување На Завртки.Пакет Количина : 20 Backflap понекогаш се нарекува контра размавта и

Please wait...