0
clear
  • 360 Електрични 36052 Бела Surge Protector, 5-Штекер + 2 USB + 4 ft. Кабелот
  • -20%
  • -20%
360 Електрични 36052 Бела Surge Protector, 5-Штекер + 2 USB + 4 ft. Кабелот

360 Електрични 36052 Бела Surge Protector, 5-Штекер + 2 USB + 4 ft. Кабелот

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

2160 Joules на напредни пренапонска заштита.Два пред се соочуваат со 2. 1-amp USB излез за полнење i Phone, i Pad, паметни телефони и E-Читатели.Пет 360 ротирачки места може да се прилагоди за да одговара на широк спектар на големи приклучоци.Автоматско исклучување технологија намалувања на енергија во случај на голем бран.За вклучување/исклучување на уредот со интегриран 15-amp преоптоварување коло прекинато ресетирате за лесно обновување. 5 Ротирачки Електрични Места за да ги Собере Голем Приклучоци.Два Пред се Соочуваат со USB Напојува Места за лесен пристап полнење на двата уреди. 2160 Joules на Напредни Пренапонска Заштита.Авто Затвори Технологија исклучи моќ во случај на пренапони. 4' Кабелот За Напојување. 5 Ротирачки Електрични Места за да ги Собере Голем Приклучоци.Два Пред се Соочуваат со USB Напојува Места за лесен пристап полнење на двата уреди. 2160 Joules на Напредни Пренапонска Заштита.Авто Затвори Технологија исклучи моќ во случај на пренапони. 4' Кабелот За Напојување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Брзо, непречено, енергетско ефикасни игри искуства.Оваа игра видео картичка ќе ви овозможи да уживате в

【Наутички декорација стил】 : Тоалетна хартија носителот стојат користи антички бања наутички дизајн,

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

500 Pcs Пурпурна Пеперутка Обликот на Ноктите Форма Про Помине Уметност Водич Форма Акрилик Совети УВ Гел

Оваа мека и дише ткаенина е добро за удобно ноќен сон 【Лесно се Грижи】Машина за миење со ладна вода, неж

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

МОДЕРНАТА FARMHOUSE ДИЗАЈН : Овие модерни ѕид светлина тела се направени од метална конструкција, црвена зав

СКЛАДИРАЊЕ БИН ДИМЕНЗИИ Надвор (107 / 8Инчен x 11Инчен x 5Инчен), во Внатрешноста (101 / 4Инчен x 10Инчен x 43 / 4Инче

Таблета апарат е со мала тежина и корисна за патување или за користење при работа СОСЕМА НОВ НЕ ОЕМ ПОЛН

Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.Совршена Големина : Погоден за повеќето ситуации

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Ѕидот мурали се најбрз и п

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

100% задоволство : Ако имате било какви прашања пред или по продажба, ве молиме слободно контактирајте со

❤❤【Виножито Еднорог Твин кревети поставите】1 лесни утешителот 68"x86" и 1pcs Перница шарлатан 20"x29"(50x75cm)...

●Карактеристики : Тоа се карактеризира со висока цврстина, отпорност на корозија, атмосферски отпор, УВ

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Дренажа Начини : Доаѓа со 3 видови на дренажа начини за да изберете од, вклучувајќи ги и прирачник, дифере

* Лесен за инсталација и употреба Висок Квалитет и природен дрвен материјал Материјал : Природно Дрво Со

Висококвалитетни материјали : Оваа складирање кутија се направени од издржлив, здрави материјали, квал

Бренд : Totovy Material : Цврсто дрво + metal Color : white Shape : rectangle Size : види picture Function : dustproof, Водоотпорни, Со фиока.Убави

Оваа trinocular микроскопија е добро за настава, демонстрација, клиничкото испитување и истражување намена.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Катего

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из

Материјалот е повеќе дебели и може да се користи за долго време.Примена : за да ги чува сите видови на обл

Полиестер.Вклучува : една утешителот, еден опремени лист, еден рамен лист, перница случај(s), и шарлатан(s).

Дигитална камера : точно боја 3584x2748 пиксели (10 M пиксели) 0.Овој микроскоп е идеален за клинички канцелар

Please wait...