0
clear
  • Unicey Виолетови Цвеќиња Синџир Водоотпорен Виткање Перење Забавува Кофа за Детска Соба Спална соба Бебе бебе соба
  • -20%
  • -20%
Unicey Виолетови Цвеќиња Синџир Водоотпорен Виткање Перење Забавува Кофа за Детска Соба Спална соба Бебе бебе соба

Unicey Виолетови Цвеќиња Синџир Водоотпорен Виткање Перење Забавува Кофа за Детска Соба Спална соба Бебе бебе соба

DEN 935.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полиците, за плакари, за расадник, за детска соба, за бебе соба, за бања, за спалната соба, за дневната соба, за перална, за кујна,за балкон,за статистика, за на училиште,за автомобили, за надвор.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен,Во внатрешноста на кошница е фиксна со заградата, задебелена дното, лесно да се застане, Водоотпорен ЈП слој надворешниот.Нашите перење кошница со виткање дизајн го прави тоа практични за сите места и го прави лесен за чување.Совршен за облека складирање (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), домашен текстил за складирање, играчка складирање, бебе производ за складирање и домашно милениче производ за складирање.Карактеристики : Нашата перење забавува не користете било штетни синтетички пестициди или ѓубрива.Здрав & Трајни производи за долготрајна употреба.Печати : Уникатни отпечатоци на нашата количка за перење забавува кофа може да додадете живописни бои за вашиот простор, разубават вашата соба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,и

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Димензии : 19.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вра

1 Материјал : Оксфорд ткаенина.Големина : 35x44 CM / 13.8x17.3 во 2 Перформанси : добар помошник за семејството скл

Домот Перење Забавува : исклучителна појава перење кошница може да се користи како домашна декорација и

Нашите перење кошница е дефинитивно добар помошник за вашиот дом складирање!Тоа се прави на Оксфорд тка

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

1 Материјал : Оксфорд ткаенина.Големина : 35x44 CM / 13.8x17.3 во 2 Перформанси : добар помошник за семејството скл

Совршен организатор на игра соби, овозможувајќи за складирање на играчки, книги, блокови, полнети живот

Големина : 41cm x 47cm(16.1"x 18.5"),тежина : 350g.Материјал : Високо квалитетен екопријателски платно ткаенина со вод

Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржл

Перформанси : добар помошник за семејството складирање!Лесно оптоварување на сите видови на играчки, об

Тоа може да се пополни со варира на објекти,работа за внатрешна и надворешна.Цврсти рачки се потврдени о

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

Совршен организатор на игра соби, овозможувајќи за складирање на играчки, книги, блокови, полнети живот

Димензии : 19.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.На к

Please wait...