0
clear
  • XZGDEN Коса Замена Перика, Перика 13x4 Чипка Пред Перика Бразилецот Перика Природна Коса Чипка Пред Перика Компатибилен со Жена Пред Извлечен со Природни Косата Откаче?
  • -20%
  • -20%
XZGDEN Коса Замена Перика, Перика 13x4 Чипка Пред Перика Бразилецот Перика Природна Коса Чипка Пред Перика Компатибилен со Жена Пред Извлечен со Природни Косата Откаче?

XZGDEN Коса Замена Перика, Перика 13x4 Чипка Пред Перика Бразилецот Перика Природна Коса Чипка Пред Перика Компатибилен

DEN 1089.60

Достапност
Достапно за нарачка

Перика чипка и густината, и материјали : Ова перика е бесплатен дел, па можете да ја промените Компатибилен со n u2019 E кој стил;130% густина, перика е полн и се чини дека природни;Швајцарската чипка е супер меки, силни и издржливи, невидливи. [Природни жена перика материјал] Човечка коса природна боја, без да се гледа Без мирис, лесна хангар, супер меки, може да биде боја и restyle, виткање Железо Безбедно.Ние се уште се многу млади и треба вашата охрабрување и поддршка.Се надеваме дека нашите производи секогаш ќе биде со вас.Ве молиме Забелешка : Оваа Ставка Е Боја Може Да се Разликува Поради Својствени Производство Варијации Или Вашиот Монитор Е Боја Settings.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

????Совршен Квалитет Синтетички Влакна : Висок Квалитет на Синтетички Влакна Долга Брановидна Headband Перик

13x1 Инчи Т Дел Чипка ,од Страна на Дел Само.Може да се Исправи, Завиткан, Избелени, Обоена и Стилизирана ка

Боја класификација : лен.Губење на материјал : висока температура жица.Избрана свилен вистинска човечка

Чешел или четка со специјална перика чешел.Тоа може да се користи кога 90% сувост.Навивам на перика, заедн

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер

【Тантела таписерии】 : На чипка пред долга брановидна перика не е само убаво дизајниран, но, исто така, б

(Поддршка брза испорака; времето за испорака е 48 дена) 3) Логистички прашања : во Однос логистика, ние ќе в

Пакет 4 предмети : Alana Перика од Аморе, Christy е Перики Q & А Книшка, Beauti Mark Синтетички Шампон & Широк Заб Чешел

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1501 RYLEE Продажба Перика Боја : 613, Светлина Русокоса / Боја се Прикаж

Пред перење, нежно detangle користејќи широк заб чешел.Нека вашиот перика седат за неколку минути во сад исп

5 инчи【Пакет Содржина】перика + на hairnet【ве молиме Имајте на ум】1 Ве молиме да се разбере, според прилаго

Природни и Реални, Прави Кратки Боб Перики Чипка Затворање Перика Човечка Коса.Боб чипка пред перики чо

Заврши и да се исправи косата со соодветна температура.5"Уво до уво (крстот на врвот) : 12.Разделба Простор

1 Модерен и стилски долга коса перика изгледа физички,реално,убава.Бојата одговара на вашиот тен и боја

Кадрава Намали Чипка Пред Перики Човечка Коса Ѓумбир Чипка Пред Перики Краток Перики Не Bang Sdamey Перики Ч

Материјал : Мат висока температура свила.Должина : околу 45СМ во должина.Мат високитемпература свила : не

【Добар Дизајн】Краток браун перики за жените ќе се донесе еден сосема нов вас за неколку секунди.Природ

Please wait...