0
clear
  • LJJSMG Симпатична Шминка Четка Поставите 8PCS, Шминка Четка за Сенки Шминка Веѓа Усна Поправка Сенки Руменило Лабава во Прав со Четка Сет
  • -20%
  • -20%
LJJSMG Симпатична Шминка Четка Поставите 8PCS, Шминка Четка за Сенки Шминка Веѓа Усна Поправка Сенки Руменило Лабава во Прав со Четка Сет

LJJSMG Симпатична Шминка Четка Поставите 8PCS, Шминка Четка за Сенки Шминка Веѓа Усна Поправка Сенки Руменило Лабава

DEN 1572.72

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум Суровост-Слободен Синтетички Влакна : Направен со мека и густа синтетички влакна.Тоа обезбедува висока дефиниција заврши со течност, прав или крем основа, без никакви апсорпција на лекот и барака-слободни.High-end рачка, висок квалитет на цевки, најлон материјал, супер меки и издржливи, без оштетување на кожата, погодна за сите типови на кожа.Оваа четка содржи различни четки за да одговараат на вашите потреби.За почетници и професионална шминка уметници.тоа е многу мали и преносливо, па можете да ги преземат со вас кога ќе патуваат. 4, мека на допир, силен афинитет, силна потпора, мека боја, погодна за лицето контури, не е лесно да се применуваат, бавно ослободување, не е лесно да се agglomerate.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% сосема нов и висок квалитет.Соодветна големина, преносни и лесно да се носат.Идеален за професионалн�

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Висок квалитет најлон и мека синтетички влакна,иновации дизајн, сјајна злато метална �

Влакната материјал : вештачки влакна.Четка рачка материјал : пластика.Четка рачка спецификација : прено�

Материјал : Коза коса; Рачка материјал : Дрво ;Четка материјал : Синтетички Влакна.Се користи за лицето да

ЗАВРШИ 5 ПАРЧЕ ПОЛНА ГОЛЕМИНА ШМИНКА ЧЕТКА SET Овој сет има сите essentials за да се создаде вашиот совршен цел

Вистинско Совршенство 7 компјутери око шминка четка во собата е суштински за полнење за дневна око шмин�

Предмет Тип : Шминка Четка.Рачка Материјал : Дрво.Големина : како на сликата покажува.Четка Материјали : Н

Луксузна лакирани долги дрвени рачки.Доаѓа со Студиото Rollup Торбичка (21 x 9.5 инчи; 54 x 24 cm) со црна надворешн

Број на Парчиња : Комбо.Четка Материјал : Пластика.Количина : 100pcs.Големина : околу 12*1 cm / 4.72*0.39'.Се Користи С

Професионална Производителот, Фабрика За Директно Снабдување, Стабилност Со Висок Квалитет Со Евтина Ц

ЗАВРШИ 6 ПАРЧЕ ПОЛНА ГОЛЕМИНА ШМИНКА ЧЕТКА SET Овој сет има сите essentials за да се создаде вашиот совршен цел

ГАЗИРАНИ И ГУСТИ : Пофини и помек од нормално влакната.Без иритација, блага кон кожата, тоа дури и може да

【Земе во движење】складирање торба со обрасци може да ги зачувате вашите морски серија на шминка четки

Постојат 5pcs се соочуваат со големи четки и 10pcs мали четки, ги исполни сите ваши беспрекорна шминка треба

Број на Парчиња : Комбо.Четка Материјали : Најлон.Количина : 8pcs.Големина : 8pcs Про Шминка Четки Сет.Се Корис

Се справи со Боја : 2 парчиња.Број на Парчиња : Комбо.Четка Материјал : Синтетички Влакна.Количина : 1pcs.Гол�

Please wait...