0
clear
  • HLMSKD Мини Проекторот за домашно Кино паметен Телефон Видео LED WiFi 3D Проектор Full HD Преносни Кино (Боја : А, Големина : 104 * 110 * 27mm)
  • -20%
  • -20%
HLMSKD Мини Проекторот за домашно Кино паметен Телефон Видео LED WiFi 3D Проектор Full HD Преносни Кино (Боја : А, Големина : 104 * 110 * 27mm)

HLMSKD Мини Проекторот за домашно Кино паметен Телефон Видео LED WiFi 3D Проектор Full HD Преносни Кино (Боја :

DEN 1656.00

Достапност
Достапно за нарачка

Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.Со својата мала тежина, ултра-мини големина и заменливи боја на врвот плоча, тоа може да се користи како ваш личен џеб театар во вашиот секојдневен живот.Напомена : 1. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 DMD Технологија со напредни МултиБоја обработка.OSRAM LED светилки со 30000 часа на животниот век,400 Lumens светли

Всушност, Отворете Прикажување на Екранот Функцијата на вашиот iphone / Андроид уред.Па ве молиме не забора

2 систем, поддршка на различни Андроид СТАН [Каже Збогум на Искривени Слики] : QXue мини проектор има ±40 авт

✪ Мини Проектор:Одат на патување во секое време, вистински дланка проектори се исклучително направена

КУТИЈА освен Изразат испорака начин.Нов висок квалитет на Нови Чип,работи одлично.Ако треба да ја проме

Обработка на слика Технологија : TFT LCD.Контраст : 800 : 1 Физичка резолуција : 320240 P.Максимална резолуција за

[Големи Проекција Големина] 170 инчен голема проекција на екранот носи извонредно гледање искуство.Усвој

✪ Исто така можат да бидат сместени во мали простории, исклучителна големина : проекција на големината

Ве молиме овозможи 13мм се разликува поради прирачник за мерење.57 KGProduct Големина : 135*97*50mm❀ НОВИ ЧУВСТВУВА

Храбар, Светла и Убава за Поголем Venues These презентација проектори се големи на светлината, репродукција н

[ТРАЈНИ & ПОДДРШКА за 1080 P HD] : Ова проекторот е дизајнирана да понуди целосна Поддршка за HD 1080 P и 1920 * 1080dpi р

Дисплеј Тип : LCD.Мајчин Резолуција : 1280x720 Поддршка Резолуција : 1920x1080 Осветленост : 1800 Lumens.Contrast Ratio : 1500 : 1...

Подарок : Одлично ноќта на Вештерките или Божиќ подарок за вашиот љубовник,родителите,децата или пријат

【Мајчин 1080 P т мора да се грижите за тоа.Можете да го работат тоа умно со притискање на копчето на главна

Тип на производ : Smart home theater.Извор на светлина : L ЕД.Осветленост : 12000 сијалица lumens.Резолуција : 1280800 Светил

Приклучокот Напон : AC 100240 V, 5060 Hz Операцијата на Владата : Прирачник,Далечински Управувач за Далечинска К

проектор : 3.5 инчен TFT lcd дисплеј Мајчин резолуција : 600*480 поддршка за 720 P / 1080 P Осветленост : 1500 lumens Слика фл

СВЕТОТ Е НАЈМАЛИОТ преносни DLP проектор (само 3.9 x x 3.0 0.5 инчи) со HDMI конекција, им овозможува на секој да пр

Резолуција : 1280x720dpi (Max поддршка за 1080 P).Боја : 16.7 милиони.Корекција : + / 15 степени.Проектор Порта : USB / VGA / HDMI

Огромна проекција големина, до 100 инчи од 2.8 m далеку,ПРЕДВОДЕНА проекторот со 1000 слоеви, и резолуција од 3

●Кул, тридимензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување на визуелното влијание.WIFI трансфе

●Кул, тридимензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување на визуелното влијание.WIFI трансфе

Тоа ви овозможува да уживате во среќни домашно кино време со вашето семејство и затворен или отворен.Со

Please wait...