0
clear
  • Bluetooth Звучници,ZEALOT 75W Преносни Bluetooth Звучници Гласно со BassUp Технологија,IPX6 Водоотпорен Надворешен Звучник со 14,400 MAh Моќ Банка,50H Изведба,Стерео,Партија, Безжични Зву?
  • -20%
  • -20%
Bluetooth Звучници,ZEALOT 75W Преносни Bluetooth Звучници Гласно со BassUp Технологија,IPX6 Водоотпорен Надворешен Звучник со 14,400 MAh Моќ Банка,50H Изведба,Стерео,Партија, Безжични Зву?

Bluetooth Звучници,ZEALOT 75W Преносни Bluetooth Звучници Гласно со BassUp Технологија,IPX6 Водоотпорен Надворешен

DEN 1991.76

Достапност
Достапно за нарачка

Зголемување на звукот на репродукција опсег и да го подобрите стерео ефект.Пар две ZEALOT S67 Bluetooth звучници да се дојде лево и десно стерео.EQ копчето за вас да се постигне, 3 режими за звук, за да ги задоволат вашите слушање параметри.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Јасно и динамичен режим на светлината промени ќе ви овозможи да се користи по желба.2 технологија, до 100 метри на конекција опсег без дисторзија.Луди и шокантни.Различни Звучни Ефекти - На Звук, Zealot сите инвестиции е достоен за тоа.Се уште се загрижени? - Најдобри Bluetooth 5.Зголемување на матичната плоча дизајн за да се обезбеди стабилна Bluetooth пренос на далечина.Во исто време постои 14400m Ah батерија, која може да се користи како енергија банка. 75 W Бас со Двојна Спарување - Да се постигне неверојатни 75 W, Zealot S67 доаѓа со ексклузивен обичај 2 woofers и 1 tweeter.Се комбинираат со DSP чип за врвот на линијата бас стерео ефект.Во прилог, тоа е опремен со двојна спарување функција, како live концерт.Конечно : 13 години на квалитет на звукот врнежи, создаден за споделување. 14,400 Mah Батерија - Повеќе енергија, Подобро бас.Ако имате какви било прашања или предлози за употреба и квалитет на звукот, Ким ќе биде среќен да разговара со вас и да одговори во рок од 24 часа.Секоја сцена.Сакате јасно гласови?Или повеќе експлозивни бас ефект.Оваа функција може да се користи во широк спектар на области како што се соби, courtyards, барови и места.Што друго?За поддршка на совршена изведба на говорникот, тоа го користи голем капацитет на 14,400 mah батерија како база на говорникот, до 40 часа за време на репродукција, и може да наплаќаат телефони, таблети и други уреди додека играте.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

модерен и стилски дизајн, Со модерен и стилски дизајн, нашиот чување на кутии за да се комбинираат и двет

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Привремено се држи до жад камен или кристал палета.Го задржува eyelash продолжување лепило кул.Доволно про�

【Само за i Phone 12 мини】①This батеријата случај само костим за i Phone 12 мини (5.4 инчен), Не одговара за i Phone 12 / 12 �

МОДЕРНАТА FARMHOUSE ДИЗАЈН : Овие модерни ѕид светлина тела се направени од метална конструкција, црвена зав

Материјалот е повеќе дебели и може да се користи за долго време.Примена : за да ги чува сите видови на обл

Бебе перење кошница има голем капацитет, заштеда на простор, и може да се стави во многу места.Погоден за

Дизајн надополнува рустик и модерна farmhouse дома décor акценти, како и урбаните индустриски и крајбрежни вн�

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Ѕидот мурали се најбрз и п�

Висококвалитетни материјали : Оваа складирање кутија се направени од издржлив, здрави материјали, квал�

Оваа trinocular микроскопија е добро за настава, демонстрација, клиничкото испитување и истражување намена.�

Помине јажето преку страна дупки и безбедна мрежа на балкон шини.Безбедност нето, ако боја и големина шт

Loopacell Бренд CR2016 батерии Заменува DL2016, ECR2016, BR2016 И сите Жители.Супер Свежи, со Врвен Квалитет, се Работи за �

Дренажа Начини : Доаѓа со 3 видови на дренажа начини за да изберете од, вклучувајќи ги и прирачник, дифере

Големина : 78 x 12cms (Приближно).Шишиња Достапен Во Атрактивна Опсег На Боја Покрива.Спакуван Во Подарок Кут

Please wait...