0
clear
  • Starink Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Canon 270 271 XL PGI 270XL CLI 271XL за PIXMA MG6820 MG6821 MG5720 TS5020 TS6020 MG7720 TS9020 Печатач(5 PGBK,3 Црна,3C+3М+3Y) 17 Пакет
  • -20%
  • -20%
Starink Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Canon 270 271 XL PGI 270XL CLI 271XL за PIXMA MG6820 MG6821 MG5720 TS5020 TS6020 MG7720 TS9020 Печатач(5 PGBK,3 Црна,3C+3М+3Y) 17 Пакет

Starink Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Canon 270 271 XL PGI 270XL CLI 271XL за PIXMA MG6820 MG6821 MG5720

DEN 534.96

Достапност
Достапно за нарачка

Не СИВА боја на внатрешноста : Starink PGI-270 XL CLI-271 XL xl мастило касети замена за Канон принтер.Пакет Содржина : 17 Пакети; 5* PGBK (Голема Црна) мастило, 3* Црно мастило, 3* Синозелена мастило, 3* Магента мастило, 3* Жолта мастило.Висок Принос : 500 страници во PGI-270 XL PGBK (Голема Црна) мастило кертриџ, 300 страници во CLI-271 XL Црна, Цијан, Магента, Жолта мастило кертриџ при 5% покриеност.Висока Компатибилност : Canon Pixma MG7700 серија : MG7720; PIXMA MG6800 Серија : MG6820, MG6821, MG6822; PIXMA MG5700 Серија : MG5720, MG5721, MG5722; PIXMA TS5000 Серија : TS5020, PIXMA TS6000 Серија : TS6020; PIXMA TS8000 Серија : TS8020; PIXMA TS9000 Серија : TS9020 Принтери.Ве молиме потврдете, ако треба СИВА боја на мастило пред ставање ред.Сите производи се произведени со стандардот на ISO9001, ISO14001, CE, Ro HS, MSDS.Како една од најдобрите производители на печатач потрошен материјал, STARINK компанија е специјализирана во тонер кертриџ, мастило кертриџ, рефил мастило и други.STARINK бренд е да се воспостави во 2006 година. На STARINK логоа боја состав е комбинирате со Црна, Цијан, Магента, Жолта.Имплицитно значење го врати суштината на природата, направи печатење повеќе живописни и повеќе шарени.STARINK е производителот и продавачот од Chinas топ 10 печатач потрошен производство на компанијата.STARINK е свет признае бренд за компатибилни тонери и инк кои користат повеќе отколку во 64 земји.Добредојдовте на STARINK за бескрајни можности, нашите STARINK мастило и тонер кертриџ ќе се земе вашата печатење проекти до поголеми височини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакет Содржина : Компатибилни, мастило касети 280 и 281 вклучуваат 1 Пакет PGI280 XXL Голема Црна, 1 Пакет CLI281 XXL Ц�

Поле на ПРИМЕНА : Применливи за MP600, за MP600 R, за MP800, за MP800 R, за MP830, за i P4300, за i P5200, за i P5200 RHow да го Користите

Она што е во Кутијата : 3 x Црното 67 XL Висок Принос Remanufactured Мастило Кертриџ (1 Глава за Печатење+3 Мастило До

❀ Направени од висококвалитетен материјал, издржлив, цврста и стабилна за нас да се користи ❀ Ова е исч�

Пакет Содржина : 4 пакет компатибилни, мастило шише замена за Еп 542 T542 Црна, Цијан, Магента, Жолта.Компатиб

Квалитет на Мастило : Ова 67 XL мастило има светла боја, печати јасно и издржливост.Ние и ветуваме дека сек�

Одличен квалитет по ниска цена.Функционира правилно и инсталира лесно.Искусни ревизори се превиди цели

За ваша погодност, пред купување ве молиме погледнете го Опис на Производот како што е подолу; Боја бои, �

ПЕЧАТЕЊЕ во БОЈА : Во боја глава за печатење, која може да го замени оригиналниот печати ја главата за пе�

За ваша погодност, пред купување ве молиме погледнете го Опис на Производот како што е подолу; Боја бои, �

Пакет Содржина : 2 x Црна 910 XL3 YL61 AN, Joy Printing Remanufactured Мастило Касети Замена за HP 910 XL 910 XL Ве молиме НЕ го надгр

Epson печатење систем е специјално дизајниран за да се користи со Epson Оригинален Касети.Употребата на неви

Собрани во САД.Премиум мастило касети кои ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ квалитет, страница принос

Пакет Содржина : Висок Принос 4Pack Remanufactured Мастило Касети Замена за Epson 212xl T212 xl Мастило Касети Multipack ( 1 x Цр�

Добро Печатење Ефект : Една црна глава за печатење, која може да го замени оригиналниот печати ја глават�

За ваша погодност, пред купување ве молиме погледнете го Опис на Производот како што е подолу.Боја бои, в

Добро Печатење Ефект : Боја глава за печатење, која може да го замени оригиналниот печати ја главата за п

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Please wait...