0
clear
  • Unicey Мистична Gardern Големи Складирање Бин Количка за Перење Забавува за Расадник Забавува и Детска Соба
  • -20%
  • -20%
Unicey Мистична Gardern Големи Складирање Бин Количка за Перење Забавува за Расадник Забавува и Детска Соба

Unicey Мистична Gardern Големи Складирање Бин Количка за Перење Забавува за Расадник Забавува и Детска Соба

DEN 935.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полиците, за плакари, за расадник, за детска соба, за бебе соба, за бања, за спалната соба, за дневната соба, за перална, за кујна,за балкон,за статистика, за на училиште,за автомобили, за надвор.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен,Во внатрешноста на кошница е фиксна со заградата, задебелена дното, лесно да се застане, Водоотпорен ЈП слој надворешниот.Нашите перење кошница со виткање дизајн го прави тоа практични за сите места и го прави лесен за чување.Совршен за облека складирање (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), домашен текстил за складирање, играчка складирање, бебе производ за складирање и домашно милениче производ за складирање.Карактеристики : Нашата перење забавува не користете било штетни синтетички пестициди или ѓубрива.Здрав & Трајни производи за долготрајна употреба.Печати : Уникатни отпечатоци на нашата количка за перење забавува кофа може да додадете живописни бои за вашиот простор, разубават вашата соба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

Нашите перење складирање кошница е лесен, преносни и солиден за долгогодишна употреба.ЈП водоотпорен с

【Модерна Симпатична Лесен Дизајн Одлични за детските Навики за Учење】Минимализам и моден дизајн,диза

Перформанси : добар помошник за семејството складирање!Лесно оптоварување на сите видови на играчки, об

Издржливи & Стабилна : Сите конците од нашите перење кошница се дури и дистрибуција и парична казна, биде

Количка за Перење Кошница : мрежа перење кошница може да биде укината.Можете да се свитка ги во круг рамн

Димензии : 19.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.На к

Внатрешниот ЈП Оксфорд ткаенина материјал го прави перење кошница.Практична Функционалност : Имаат орг

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

1 Материјал : Оксфорд ткаенина.Големина : 35x44 CM / 13.8x17.3 во 2 Перформанси : добар помошник за семејството скл

Нашите перење кошница е дефинитивно добар помошник за вашиот дом складирање!Тоа се прави на Оксфорд тка

Практична Функционалност : Имаат организирани, чисти и уредно игра област за деца.Варира од Функција : Н

Перформанси : добар помошник за семејството складирање!Лесно оптоварување на сите видови на играчки, об

Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржл

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по же

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

Please wait...