0
clear
  • Freewell Магнетни Брз Swap Систем 77mm Сјај Магла 1/4 Камера Филтер
  • -20%
  • -20%
Freewell Магнетни Брз Swap Систем 77mm Сјај Магла 1/4 Камера Филтер

Freewell Магнетни Брз Swap Систем 77mm Сјај Магла 1/4 Камера Филтер

DEN 2399.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме да се види видео пред да започнете да го користите производот.Инсталација : Сега го вклучите вашиот филтер во 2-3 секунди со Freewell Брз Swap Магнетен систем нема повеќе да се провира.Функција : Сјај Магла 1/4 густина нагласи ракети се контролирани додавање на мека светлина "пастелни" ефект.Она што е Вклучено : Празни Магнетна База Прстен, Главниот Филтер, Леќа Капа, Микрофибер Крпа за Чистење, Магнетни Тешко Случај.Како не им помогне?.Сега се префрлат вашите филтри во секунди со Freewell Магнетни Брзо-Swap Систем.Како фотограф, знаете сите за чекање играта : оние моменти кога најголема трпение е потребно да се стави во право место во точно вистинското време да се фати дека еднаш во-а-живот сликата.Но во други времиња знаете колку брзо ќе мора да реагира за да отпразнувам момент.Како сонцето изгрева или заоѓа, или кога и други аспекти на развојната ситуација се менува токму пред твоите очи, питачи да се разменуваат со навој на филтерот за да го замени со друг голта скапоцени секунди.Во меѓувреме, срцето е трки, бидејќи знаете дека имаат само милисекунди за да победи вашиот трка со времето или плима.Тоа е за оние трки-срце моменти кои Freewell има создадено магнетни dslr фото/Mirrorless камера филтер систем за да се намали времето потребно да се разменуваат на леќа филтри буквално во секунда.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Loopacell Бренд CR2016 батерии Заменува DL2016, ECR2016, BR2016 И сите Жители.Супер Свежи, со Врвен Квалитет, се Работи за

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Големина : 78 x 12cms (Приближно).Шишиња Достапен Во Атрактивна Опсег На Боја Покрива.Спакуван Во Подарок Кут

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 13" Орев Дрво Се Справи Со Боуви Нож Со Кожа Обвивка.Дамаск Челик

Дигитална камера : точно боја 3584x2748 пиксели (10 M пиксели) 0.Овој микроскоп е идеален за клинички канцелар

Опис : Brand Name : URUAVItem Име : Леќа Filter Model(Опционално) : УВ / CPL / ND4 / ND8 / ND16 / ND32 / НОЌ / ND16 PL (1 PC)3ВО1 Комбо (УВ+CPL+ND8)

Литиум Монета Батерија : Duracell е 2016 година 3 V монета батерии обезбеди сигурен, долготрајни моќ за вашиот gl

【Наутички декорација стил】 : Тоалетна хартија носителот стојат користи антички бања наутички дизајн,

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

500 Pcs Пурпурна Пеперутка Обликот на Ноктите Форма Про Помине Уметност Водич Форма Акрилик Совети УВ Гел

Можете да инсталирате било каде ви се допаѓа, како што кујна, под кабинет, бар, итн, зацврстување на товар

Полиестер.Вклучува : една утешителот, еден опремени лист, еден рамен лист, перница случај(s), и шарлатан(s).

Висококвалитетни материјали : Оваа складирање кутија се направени од издржлив, здрави материјали, квал

Селтик Стакло Дизајни претставува Морски Камења, прекрасен спектар на giftware вклучувајќи ознаки, компакт

МОДЕРНАТА FARMHOUSE ДИЗАЈН : Овие модерни ѕид светлина тела се направени од метална конструкција, црвена зав

❤❤【Виножито Еднорог Твин кревети поставите】1 лесни утешителот 68"x86" и 1pcs Перница шарлатан 20"x29"(50x75cm) ❤

Дизајн надополнува рустик и модерна farmhouse дома décor акценти, како и урбаните индустриски и крајбрежни вн

●Карактеристики : Тоа се карактеризира со висока цврстина, отпорност на корозија, атмосферски отпор, УВ

Please wait...