0
clear
  • 9Pcs СДС Плус Чекан Вежба битови Конкретни Четири Остро Вежба битови за Дупчење Бетон Керамички Плочки со LIUSI JUNST (Боја : 9PCS, вкупна Должина : 160mm, месо тело Облик : Тркал?
  • -20%
  • -20%
9Pcs СДС Плус Чекан Вежба битови Конкретни Четири Остро Вежба битови за Дупчење Бетон Керамички Плочки со LIUSI JUNST (Боја : 9PCS, вкупна Должина : 160mm, месо тело Облик : Тркал?

9Pcs СДС Плус Чекан Вежба битови Конкретни Четири Остро Вежба битови за Дупчење Бетон Керамички Плочки со LIUSI

DEN 1637.76

Достапност
Достапно за нарачка

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm. 6mm. 6mm.8мм. 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm * 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежба во сите заеднички dowel дупки. 2.На вежба во собата е направен од висок квалитет на карбид, е издржлив и ' рѓа-слободни.На карбид-падна вежба главата е потешко, сè посилно и повеќе отпорни на стрес и видови. 3. Погоден за дупчење дупки во бетон, керамика, камен, дрво, метал, алуминиум, пластика, бетон и мулти-слој материјали / За сите вежби со сопствениците.Должина : околу. 160mm.Вежба Дијаметар : 5mm(0.2"),6mm(0.24"), 8мм(0.31"), 10мм(0.39"), 12mm(0.47"), 14mm(0.55"), 16mm(0.63").Материјал : Carbide Shank Тип : СДС plus Length : прибл. 160mm Drill Дијаметар : 5mm(0.2"),6mm(0.24"), 8мм(0.31"), 10мм(0.39"), 12mm(0.47"), 14mm(0.55"), 16mm(0.63")Тема : 1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm. 6mm. 6mm.8мм. 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm * 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежба во сите заеднички dowel дупки.2.На вежба во собата е направен од висок квалитет на карбид, е издржлив и ' рѓа-слободни.На карбид-падна вежба главата е потешко, сè посилно и повеќе отпорни на стрес и видови.3. Погоден за дупчење дупки во бетон, керамика, камен, дрво, метал, алуминиум, пластика, бетон и мулти-слој материјали / За сите вежби со holders Gentile Cliente : ciao, по rendere јас tuoi acquisti più piacevoli, forniamo 365 giorni ди servizio.Se avete domande, puoi consultare ил ностро servizio clienti e ti risponderà ил prima possibile.Grazie по aver letto.Grazie!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Направени од лиење тркала и метална рамка, тоа доаѓа со дебел handlebar со бел.● Карактеристики : Подобрувањ�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Помине јажето преку страна дупки и безбедна мрежа на балкон шини.Безбедност нето, ако боја и големина шт

Литиум Монета Батерија : Duracell е 2016 година 3 V монета батерии обезбеди сигурен, долготрајни моќ за вашиот gl

Патент : НИ 9,926,105 B2 ; ДЕ 20 2014 101 047 U1 ; ZL 2014 година 1 0386688.1 BPA free.Корисникот пријателски со едноставно popup за да �

Полиестер.Вклучува : една утешителот, еден опремени лист, еден рамен лист, перница случај(s), и шарлатан(s).

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Зголемување на звукот на репродукција опсег и да го подобрите стерео ефект.Пар две ZEALOT S67 Bluetooth звучници

Големина : 78 x 12cms (Приближно).Шишиња Достапен Во Атрактивна Опсег На Боја Покрива.Спакуван Во Подарок Кут

модерен и стилски дизајн, Со модерен и стилски дизајн, нашиот чување на кутии за да се комбинираат и двет

【Само за i Phone 12 мини】①This батеријата случај само костим за i Phone 12 мини (5.4 инчен), Не одговара за i Phone 12 / 12 �

Материјалот е повеќе дебели и може да се користи за долго време.Примена : за да ги чува сите видови на обл

Самостојна Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи во исправена позици�

Бренд : Totovy Material : Цврсто дрво + metal Color : white Shape : rectangle Size : види picture Function : dustproof, Водоотпорни, Со фиока.Убави�

Please wait...