0
clear
  • Музички Инструменти и Оркестар во свирењето на Харфа Перење Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива 16.5 x 17.3 Инчен
  • -20%
  • -20%
Музички Инструменти и Оркестар во свирењето на Харфа Перење Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива 16.5 x 17.3 Инчен

Музички Инструменти и Оркестар во свирењето на Харфа Перење Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен/42 x 44 cm.Големината попречи е голем и може да складирање на многу работи.Што е ова да го пореметат направени од?На Перење Попречува е направен на силна, носат-отпорни, и водоотпорен оксфорд ткаенина, кои може подобро да ја заштитите и чување на вашите алишта.Каде да се користи?Количка за перење кеси е многу погодна за кујна, дневна соба, купатило, плакар, игра соба и автомобил.Тоа може да се сместат облека, играчки, книги, итн.Моделот испечатени на чување попречува е смешно,уникатен и интересен.Различни модел може да се користи на друго место,ќе се забавуваат на вашето семејство.Облека за Нега : Тоа е укажуваат на тоа рака мие со ладна вода на овој кориснички перење кошница.Квалитет : Ние сме многу сигурни во нашите производи и може да се купи нив, без грижи.Боја Одрекување : боја на вистински предмети може да бидат различни од сликите прикажани поради осветлување ефект или различни monitor display, ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Трајни & Водоотпорен】Двоен Слој 600d Оксфорд Ткаенина Со Јп Обложување.Не Користите Машина за Перење, Т

Капацитет : 14 【Издржлив Материјал】 Оваа перат патување перење ранец е направен од 600 D Оксфорд ткаенина

7 Компјутери се Згусне парична Казна Мрежа Перење Кеси за Delicates со Премиум Патент Патување Складирање Ор

XL Перење Торба 36" x 18".Носат до 4 носивост на перење со една посета.Голем мрежа торба со пролетта клип за в

RIP И ОТПОРНИ на АБЕЊЕ Дебел најлон материјал со екстратешки двојноцвест изградба и повеќе крои во дното

Засилен шевови на секоја заеднички гарантира дека шевовите не растргнат отворете лесно.Оваа перење ран

МАТЕРИЈАЛ:Памуклен материјал + намалување јаже + водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е

ИЗДРЖЛИВИ Нашиот здрав перење кесички се направени од дамкаотпорни, се водат отпорни и солзаотпорни ма

Бидете сигурни подолг животен век и издржливи употреба.Оваа перење ранец е дизајниран да биде практичн

ПРАКТИЧНИ Тоа може да се користи како перење ранец, патна торба, складирање торба, виси кошница, патувањ

ШТИТИ DELICATES Цврсто stitched, Микроmesh Систем со ' рѓаотпорни патент затворање, Специјално дизајнирани за да с

1 КОРИСТЕТЕ YKK ПАТЕНТ : најдобар патент бренд на располагање, рѓа–отпорни, мазна, финтата слободен и сигу

【ЕКСТРА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Димензии на перење кошница да се 14.4 инчи со капацитет 75 L.Причината за одлучит

МАТЕРИЈАЛ:Памуклен материјал + намалување јаже + водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е

Идеален заштитник за својата облека Tenrai нуди подобро избори и производи за вашиот живот.Fenlosi перење тор

Ве молиме не двоумете се повеќе, да го додадете во количката и да го купат токму сега! 【Совршена Големин

Совршена Комбинација : 7 различни големини перење кеси ги собере сите ваши перење потреби.Особено добар

Додадете декоративни допир со оваа перална носивост на забава знак; Оваа перална знак ќе изгледаат одли

【 Материјал 】Оксфорд ткаенина 【Големина】13.817.3 инчен(3544cm) 【Дизајн на производот】интимната страна рем

3 инчи ( D*H ) 【Стилски Дизајн】Различни стилови за печатење на обрасци, и декоративни и практични...

Please wait...