0
clear
  • Акварел Рози Перење Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива 16.5 x 17.3 Инчен
  • -20%
  • -20%
Акварел Рози Перење Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива 16.5 x 17.3 Инчен

Акварел Рози Перење Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива 16.5 x 17.3 Инчен

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен/42 x 44 cm.Големината попречи е голем и може да складирање на многу работи.Што е ова да го пореметат направени од?На Перење Попречува е направен на силна, носат-отпорни, и водоотпорен оксфорд ткаенина, кои може подобро да ја заштитите и чување на вашите алишта.Каде да се користи?Количка за перење кеси е многу погодна за кујна, дневна соба, купатило, плакар, игра соба и автомобил.Тоа може да се сместат облека, играчки, книги, итн.Моделот испечатени на чување попречува е смешно,уникатен и интересен.Различни модел може да се користи на друго место,ќе се забавуваат на вашето семејство.Облека за Нега : Тоа е укажуваат на тоа рака мие со ладна вода на овој кориснички перење кошница.Квалитет : Ние сме многу сигурни во нашите производи и може да се купи нив, без грижи.Боја Одрекување : боја на вистински предмети може да бидат различни од сликите прикажани поради осветлување ефект или различни monitor display, ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Совршена Комбинација : 7 различни големини перење кеси ги собере сите ваши перење потреби.Особено добар

Капацитет : 14 【Издржлив Материјал】 Оваа перат патување перење ранец е направен од 600 D Оксфорд ткаенина

Јасно означени Mesh перење торба Мрежа везени перење торба Видливи сортирање миење Везени логото сортир

Засилен шевови на секоја заеднички гарантира дека шевовите не растргнат отворете лесно.Оваа перење ран

Овие деликатни алишта кеси се спречи употреба и абење на миење и фен, и градник куки фати друга облека, sho

Не ја користете машината за перење да се исчисти торба, тоа ќе ја оштети водоотпорен слој.Зачувајте го В

Проширување со врвен дизајн ви овозможува да се потопуваат во вреќа без никакви проблеми, МАКСИМАЛЕН ка

ШТИТИ DELICATES Цврсто stitched, Микроmesh Систем со ' рѓаотпорни патент затворање, Специјално дизајнирани за да с

Погоден за носене s кукла и сл.Одговара за перење кошница или попречи лагер, ги попречи да остане свеж и ч

【ЕКСТРА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Димензии на перење кошница да се 14.4 инчи со капацитет 75 L.Причината за одлучит

МАТЕРИЈАЛ:Памуклен материјал + намалување јаже + водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е

XL Перење Торба 36" x 18".Носат до 4 носивост на перење со една посета.Голем мрежа торба со пролетта клип за в

МАТЕРИЈАЛ:Памуклен материјал + намалување јаже + водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е

【Трајни & Водоотпорен】Двоен Слој 600d Оксфорд Ткаенина Со Јп Обложување.Не Користите Машина за Перење, Т

1 КОРИСТЕТЕ YKK ПАТЕНТ : најдобар патент бренд на располагање, рѓа–отпорни, мазна, финтата слободен и сигу

100% Памук.Увезени.СОДРЖИНА : Пакет содржи две 100% Памук Платно екстра големи торби за перење.Кеси мерка 28"x3

МАТЕРИЈАЛ:Памуклен материјал + намалување јаже + водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е

МАТЕРИЈАЛИ На перење попречува се направени од Оксфорд ткаенина.Тие се лесни, меки, водоотпорни, лесно

Направен од Супер ВисокоКвалитетни Материјали : уморни од магнети дека губат сјај и завршуваат падне на

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г

【СТОИ СВОЈ МНОГУ ДОБРО】На перење забавува има вграденво железен прстен и железо клип дизајн за лесна з

Please wait...