0
clear
  • Автоматски Сензор Тапа Бања Слив Тапа Никел Топли И Ладна Вода Миксер Допрете Контакт-Слободен Инфраред Слив Допрете Го
  • -20%
  • -20%
Автоматски Сензор Тапа Бања Слив Тапа Никел Топли И Ладна Вода Миксер Допрете Контакт-Слободен Инфраред Слив Допрете Го

Автоматски Сензор Тапа Бања Слив Тапа Никел Топли И Ладна Вода Миксер Допрете Контакт-Слободен Инфраред Слив Допрете

DEN 6381.12

Достапност
Достапно за нарачка

✽【Високо-Квалитетни Материјали】- производот се осигура вашата здрава вода дневно.На олово-слободен воден сообраќај, месинг хром позлатен, керамичка вентил може да се работи отворете и затворете над 1.000.000 пати, и услугата животот е до 50 години. ✽【Лесно да се Инсталира】- на Сите хардверски вклучени во пакетот.Лесно да се инсталира со клуч, НЕМА ПОТРЕБА водоводџија, ќе заштедат пари и време, заврши DIY инсталација помалку од 30 минути. ✽【Лесно Maintainance】- мазна површина е отпорен на нечистотии и вода дамки.Едноставно избрише со крпа ќе ја задржиш чисти. ✽【Широк Applicaton】- Погодна за двете низок и висок притисок системи, совршен за семејството кујна, трговски центри и други комерцијални декорација. ✽【По-Продажбата на Гаранција】- Ако имате било какви прашања со нашите Чешми,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,вашето задоволство е наш приоритет. : -).Тапа Планината : Една Дупка Функција : Чувство Чешми Тежина На Пакет : 2.1-3kg Топли и Ладна Вода : Да Тип : Керамичка Плоча Гајтанот Инсталација Тип : Дек Монтирани Површински Третман : Масло Протри Бронза/Никел Бранеа Вентил Core Материјал : керамички.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

????【HandsFree Операција】Оваа електронска слив миксер допрете ќе смисла вашето присуство и автоматско закл

✅ направи вашата кујна соба едноставен и свежо, лесно да одговара на повеќето потоне.Флексибилни spout ну

Материјал : бакар.Гајтанот тип : керамички вентил јадро.Површината е electroplated, антиоксидација, антикорози

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

Ние нудиме 24 часа онлајн сервисот, ве молиме слободно да ни порака ако имате било какви прашања.* Одличн

Тело : Месинг Површина : Хром Позлатен Број На Дупки 1 Со Контрола Кутија.Ако Ви Треба Помош во Текот На Де

Kinesis технологија со сокриени сензор овозможува чисто естетски и обезбедува извонредно точни и веродост

Заврши со топла s во кутија?.Сите делови за инсталирање се вклучени.Претворете го вашиот бања тапа во smart

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

7 во Тежина : Околу 【HANDSFREE ОПЕРАЦИЈА】Ова неконтакт дизајн обезбедува handsfree операција, што е многу погодн

ТЕСТИРАН од СТРАНА на стручни лица : На Славина е енергично тестирани од страна на нашиот стручен тим од

Преку употреба на сензор греди, автоматска тапа одредува кога објектот е пред неа и автоматски да се врт

СОВРЕМЕНИОТ СТИЛ – органски лист во облик на сад со врежана вени и вградени зелена и кафеава foils работи

Вода Смисла заверена низок проток 1 5 салата (5 7 круг) тапа.Рачката на менувачот Цврсти месинг изградба.К

* Гроздобер touchless славина за вода, изработена од високо квалитетни алуминиумски Инфраред сензор тапа ќе

Поради интегрирани проток на патот throttling дизајн, оваа заштеда на вода тапа може да се спаси потрошувачк

Слоан EBF854БАТTEECP0.5 GPMМРЕЖЕНIRBTFCT; Проток : 0.5 gpm (2 Lpm) (0.5 GPM).Спреј Тип : МултиЛаминарен (МРЕЖЕН).Тип на сензор : И

✅ направи вашата кујна соба едноставен и свежо, лесно да одговара на повеќето потоне.Флексибилни spout ну

Please wait...