0
clear
  • Постигнувајќи Алатка, Кутија Создателот. Направете Свој Картонска Кутија/Картон resizer Нова Алатка
  • -20%
  • -20%
Постигнувајќи Алатка, Кутија Создателот. Направете Свој Картонска Кутија/Картон resizer Нова Алатка

Постигнувајќи Алатка, Кутија Создателот. Направете Свој Картонска Кутија/Картон resizer Нова Алатка

DEN 1876.80

Достапност
Достапно за нарачка

【Сосема Нов】100% Сосема Нов и Сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред пратката.Дршката обезбедува стабилно држење зафат и со природни ергономски одмор за вашиот прст има многу подобар стисок и воланот не падне или wobble како и многу други слични алатки се направи.овозможувајќи за подобра контролирани работа.Деликатна изработка прави тоа трајни и се повеќе да се забавуваат со моќта на вашиот прст совети.Користење на оваа корисна алатка за креирање на сопствени големина кутии кои одговараат на вашиот предмети совршено.Едноставно се кандидира на воланот во права линија на некои картон, каде што би сакале да се свитка тоа.Острите заби на воланот остави перфорирани линија што го прави картон полесно да се свитка на таа локација.Производот е за вистински шут, ве молиме проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е она што ви треба. 【Сосема Нов】100% Сосема Нов и Сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред испорака На производот е за вистински шут, ве молиме проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е она што ви треба.Висока класа на квалитет и многу издржливи,Добра Работна Состојба 【Гаранција】ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, назад во иднината ако се чувствувате дека ви треба дополнителна помош.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ОРГАНИЗАЦИЈА НА движење Чувајте ги вашите алатки & додатоци организиран и штетабесплатно, дури и кога с

Алатка градите е направен од висок квалитет на студената челик и насликани со мазна анти ' рѓа слој на по

Тоа може да се осигури дека под висок товарот.држава страна не ги сечат рацете, како и.рака зафат е лесен

Име На Производ : Алатка Кутија;Главен Материјал : Пластика.Главната Боја : Црна, Црвена Боја.Случај Надв�

Достапен во неколку должини.Направени од 0.063 инчи дебела алуминиумска дијамант упатуваа 0.080 инчи дебела

Вие никогаш не треба да се грижите дека ќе дент, рѓа, да изгние, или кора од надвор.ARGE КАПАЦИТЕТ : Ова се те

Алуминиум и ЕВА материјал.Рачни дизајн.Алуминиумска површина, внатрешен хард хартија.Алуминиумска лен�

Таа е погодна за семејни и индустрија tools да се продавница за брзо,удобно,уредно се изгуби и да се подобр�

Боја : Црна рамка + транспарентен фиока.Димензии : 12.2" x 5.4" x 19.3" (L x W x H).Рамка материјал : Пластика.Фиока мат�

【Преносни Приказ на Случај】Сунѓерот обвивка за заштита на стоката од оштетување.Може да ви помага да г

【ГОЛЕМ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ】Нашата моќ алатка организаторот има 5 cordless вежби или возачи виси слотови

Фиока Димензија : 33 / 16 x 21 / 16 x 109 / 16 Отстранлив, рѓа, корозија и дент доказ.Украсениотетикета во држачот и �

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Композитни тока, употребата на истегнување процес, паметни, згодни, силна, за да се спречи колапс на кути

Мултислој дизајн, слоевит управување на мобилни инсерти, бесплатна поделба.Но не повеќе неуредна на прв

1 Направен во САД.ТешкиДолжност за заклучување hasp прифаќа катанец.Лифтизлез лента со socket set divider.Долниот

Удобна рачка,лесно да се носат.Одлично за лична или професионална употреба.Лесен и lockable : сметководстве�

Удобен зафат се справи.Подлога lockable latch за дополнителна безбедност 23 Мерач лим материјал конструкција з

Производ 1 : Кабел куки никогаш не се грижите за изгубени или испреплетени продолжени кабли со приклуче�

Боја : black Case Големина : 26x15x7cm Package се вклучени : 1* комунални knife1* дигитален електрични tester1* изолација tape1* д

Идеален за или професионално или аматерски работник, оваа алатка кутија нуди доволно простор за алатки

Алуминиум пакување изгледа добро, се чувствува мазна, и во голема мера го подобрува одделение на произв�

Сосема нов и висок квалитет.Пет фиоки, две коцки, голем дното кабинет и top box фиока, голем капацитет за скл

Име на производ (издржливи во употреба) : Алатка Кутија;Тема : Справи со (најновата технологија) Сметково�

Масло Отпор и стареењето на отпор.Компатибилен го користите за За многу години.Практичен И Лесен За Чув�

Боја : Црвена.КОРИСНИ : Продавница алатките дома, работилница, гаража, во автомобил или на работа сајт, м�

Алуминиум и ЕВА материјал.Рачни дизајн.Алуминиумска површина, внатрешен хард хартија.Алуминиумска лен�

Please wait...