0
clear
  • Мини Хороскопски Знак Јарец Сон Catcher Автомобил Шарм На Ретровизорот Додатоци, Boltz Boho Фитили Пердув Tassel Мушка Pendant Констелација Украс На Ѕидот Виси Дома Декорација (Л
  • -20%
  • -20%
Мини Хороскопски Знак Јарец Сон Catcher Автомобил Шарм На Ретровизорот Додатоци, Boltz Boho Фитили Пердув Tassel Мушка Pendant Констелација Украс На Ѕидот Виси Дома Декорација (Л

Мини Хороскопски Знак Јарец Сон Catcher Автомобил Шарм На Ретровизорот Додатоци, Boltz Boho Фитили Пердув Tassel

DEN 1872.00

Достапност
Достапно за нарачка

Шарм го прави голем дар да се пренесе добри желби.Оној, кој Носи Мир и Надеж за Возачот и Корисникот Традиционално, шарм настанати во различни делови, но познатиот оние кои се Јапонски / Будистички Omamoris.Сон Catcher - Кошмар помине низ дупки и надвор од прозорецот; добри соништа се заробени во web ,слајд надолу на пердуви да спиење лице.Pendant Дијаметар : 1.Првично, се нивната главна цел беше да се држи подалеку зли духови, и да се заштити патрони од лошите искуства.Издржлив материјал : Бакар база со 2 круга на човекот направени од дијаманти.Употреба : Совршен подарок одговара за Денот на Вљубените,Божиќ,Денот на Мајката,Други Годишнини и Спомени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина : Димензии : Вкупно : должина x ширина (30 х 8 см / 11.8 x 3.1 инчен), прстенот со дијаметар : 8 см / 3.1 инч�

Pendant Дијаметар : 1.Сон Catcher Кошмар помине низ дупки и надвор од прозорецот; добри соништа се заробени во web

➡️ Стил : Антички имитација, материјал : текстилна & ткаенина, материјал : велур и пердуви.ABS прстен, HD мас

Совршен Дом Украси : Овие ѕид hangings Кружни нетосо шарени пердуви се совршени за дома ѕид décor.Тие го додаде

Уникатен дизајн : Со овој ресни виси, можете веднаш да додадете бохемски атмосфера во вашата соба.Соврше

Одлична Декорација за соба и Совршен Подарок.Боја : Виолетова.Вкупна должина : 55cm 21.65 инч.Кол : 11cm 7cm.Матер�

6 inch Classification : Сон Catcher Правец на Chime Feature : Метал обрачот,природата сина пердуви, deerskin кожа јаже имитација,

❥Тоа е, рече дека двете добри соништа и лоши соништа циркулира во ноќниот воздух.Прстенот со Дијаметар :

Чисто рачно изработени, исклучителна технологија на ткаење.парична казна, па дури и со шарени декорациј

Кога ќе бидете прашани за убави сон catcher виси во својата соба, и тие тогаш можат да споделат приказна за в

Чисто рачно изработени, исклучителна технологија на ткаење.парична казна, па дури и со шарени декорациј

Дефинитивно супер подарок за Божиќ.Ова е единствена tassel сон catcher.Бохемски tapestry приврзоци може да се укра

Материјал : Винил,пластика,метал.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички ч

Функција : Метал обрачот,природата сина пердуви, deerskin кожа јаже имитација, памук јаже; Кошмари да помине

❤ ДИМЕНЗИЈА ГОЛЕМИНА На рон круг со дијаметар од 7.8 во Вкупен е за 17.719.7 во Должина ,детално се прикажани �

Овој прекрасен сон catcher, едноставен и елегантен дизајн, прецизно рачно изработени, оваа убавина ќе биде g

ХАРМОНИЧЕН СОН : Dreamcatchers се познати по нивните моќни духовни квалитети; легендата вели дека тие ќе се фат

ЦЕЛОСНО РАЧНО ТКАЕНИ : Секое парче е вешто вткаена со Индискиот Занаетчии со огромна грижа и прецизност.

[Спиење Заштитник] Овој Сон catcher како што е неговото име претставува задржи подалеку од кошмар, фаќање до

Рачно изработени: цветен изглед,исклучителен и уникатен уметнички дела.Без разлика дали тоа е дневна с

Сон Catchers Легенда : потекнува од 18 век, Индијци верувале дека тој има голема моќ, може да го долови убави с�

Please wait...