0
clear
  • Мери Кеј Сатен Раце Негување на Шеј Павлака 3 мл. Нето Wt / 85 g - Бел Чај & Цитрус
  • -20%
  • -20%
Мери Кеј Сатен Раце Негување на Шеј Павлака 3 мл. Нето Wt / 85 g - Бел Чај & Цитрус

Мери Кеј Сатен Раце Негување на Шеј Павлака 3 мл. Нето Wt / 85 g - Бел Чај & Цитрус

DEN 516.00

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа satiny спа искуство обезбедува инстант олеснување од сувост, па рацете изгледа rejuvenated.Клинички покажа да придавам влогови на кожата за 24 часа.Pampers кожата со негување на шеј путер.Карактеристики свеж, чист Бел Чај и Цитрус мирис.Веднаш, рацете се чувствуваат moisturized, мека и мазна.Рацете се чувствуваат ревитализираат, soothed и заштитени.Со својата уникатна комбинација на природно изведен состојки, Сатен Раце Негување на Шеј Крем е satiny спа искуство кое обезбедува инстант олеснување од сувост, па рацете изгледа rejuvenated.Со редовна употреба, кутикулите и ноктите се чувствуваат условена, и кутикулите се помеки и изгледа поздрава.Тоа апсорбира брзо, така раце нема да се чувствуваат леплива, и тоа остава заштитна бариера на кожата за долгорочната мекост.За време на потрошувачите студија, девет од 10 жени одговориле дека нивните раце се чувствува хранети и веднаш се чувствува мека, мазна и moisturized.* На негување на шеј крем, кој се одликува со свежо, чисто Бел Чај и Цитрус мирис, е дел од Сатен Раце режим, спа-како третман кој ревитализира и rejuvenates изгледот на рацете, така што тие се чувствуваат обновува и веднаш да изгледа поздрава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дизајн надополнува рустик и модерна farmhouse дома décor акценти, како и урбаните индустриски и крајбрежни вн

Самостојна Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи во исправена позици

Можете да инсталирате било каде ви се допаѓа, како што кујна, под кабинет, бар, итн, зацврстување на товар

❤❤【Виножито Еднорог Твин кревети поставите】1 лесни утешителот 68"x86" и 1pcs Перница шарлатан 20"x29"(50x75cm)...

Домспакувани медицина кутии.Голем капацитет слоевит складирање, итен дрога за пребарување за една секу

【Наутички декорација стил】 : Тоалетна хартија носителот стојат користи антички бања наутички дизајн,

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Опис : Brand Name : URUAVItem Име : Леќа Filter Model(Опционално) : УВ / CPL / ND4 / ND8 / ND16 / ND32 / НОЌ / ND16 PL (1 PC)3ВО1 Комбо (УВ+CPL+ND8)

【Само за i Phone 12 мини】①This батеријата случај само костим за i Phone 12 мини (5.4 инчен), Не одговара за i Phone 12 / 12

2160 Joules на напредни пренапонска заштита.Два пред се соочуваат со 2 1amp USB излез за полнење i Phone, i Pad, паметни

Привремено се држи до жад камен или кристал палета.Го задржува eyelash продолжување лепило кул.Доволно про

100% задоволство : Ако имате било какви прашања пред или по продажба, ве молиме слободно контактирајте со

Висококвалитетни материјали : Оваа складирање кутија се направени од издржлив, здрави материјали, квал

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

●Карактеристики : Тоа се карактеризира со висока цврстина, отпорност на корозија, атмосферски отпор, УВ

Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.Совршена Големина : Погоден за повеќето ситуации

Please wait...