0
clear
  • Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod (Меур Ниво) за Sony Алфа dslr фото-A330
  • -20%
  • -20%
Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod (Меур Ниво) за Sony Алфа dslr фото-A330

Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod (Меур Ниво) за Sony Алфа dslr фото-A330

DEN 4798.80

Достапност
Достапно за нарачка

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.Гумени Нозе Стигнале Трева Шила.Отстранлив Главата Брзо Ослободување Плоча.Реверзибилна Нозе За Супер Ниска Снимки.Спецификации : Максимална Висина : 67" Минимална Висина : 20" Се Распадна/Складирање Висина : 30.5" Максимален Капацитет : 16 Кг.Тежина : 9.75 Lbs.Нозе : Три Прилагодливи Делови со Хоризонтална Флип Брави Центар Колона : Висина Прилагодливи. (Item Вклучува : Tripod, Случај).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Продолжување род доаѓа со гумена рачка, кој е удобен и не‑пропадна за употреба.Спецификација : Состојба

Оваа топката главата може да издржи на тешки товари, заклучување цврсто, и да се движат непречено.Цел и х

Гумени јамка е вграден на топката главата за да се заштитат камерата од носат и нула.Поддршка хоризонта

Specificationname : камера tripod Number на tripod делови : 4 sections Maximum цевка со дијаметар : 25 MMTripod тежина (вклучувајќи gimbal) : 1

Максимално растојание помеѓу Bluetooth далечински shutter и телефонот е Bluetooth конекција е 30 инчи.Тоа може да се

【Нова Надградба】ARTCISE AS95 C е надградена верзија на ARTCISE AS90 C.Тоа надградби висина, нога цевки, рачки, висин

[Користи како Мини Tripod & Рачен Зафат] : направена е лесно да конвертирате помеѓу рачен зафат и мини tripod со

Товар : 0 да 17.60 lb.Транспорт должина : 33.93 во.Висина со засилувач : 1.94 да 5.74 ft.Брзина спектар : 4.68 во.Редизајн

6" TRIPOD ПРОДОЛЖУВАЊЕ EXTENDER ЦЕВКА ,ОДЛИЧНА ЗА HD CAMCORDERS, ДИГИТАЛНИ КАМЕРИ, ВИДЕО НАДЗОР, SLR И ПОВЕЌЕ!.ИНДУСТРИСК

Максималната висина (67.По се 180° reflexed,преклопната висина е само 18.3 инчи) ви овозможува да се земе слики на

► 70mm Дијаметар на Врвот Плоча / Сад Штекер w Притисни Копче за Заклучување Безбедност ►10 Годишна Гаран

Модуларен Tripod Комплет со заменлив нозе.На tripod база доаѓа со 3 компјутери.Карбонски Влакна на Нозете, 3 ко

Камерата чадор држач клип е лесен за употреба, преносни и лесни за носење и чување.Камерата чадор држач

РАЗНОВРСНА : ви Овозможува да го промени перспектива и tripod висина, без губење на камерата се фокусира.ПР

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Please wait...