0
clear
  • MSI B450 TOMAHAWK MAX II Игри Плоча (AMD Ryzen 3000 3-та генерација ryzen НА4, DDR4, М. 2, USB 3.2 Генерација 1, HDMI, ATX)
  • -20%
  • -20%
MSI B450 TOMAHAWK MAX II Игри Плоча (AMD Ryzen 3000 3-та генерација ryzen НА4, DDR4, М. 2, USB 3.2 Генерација 1, HDMI, ATX)

MSI B450 TOMAHAWK MAX II Игри Плоча (AMD Ryzen 3000 3-та генерација ryzen НА4, DDR4, М. 2, USB 3.2 Генерација 1,

DEN 3071.76

Достапност
Достапно за нарачка

Поддржува до 128 GB dual channel DDR4-SDRAM.ATX форма фактор.Портови : 1 x USB3.2 Генералот 2 Тип-А, 1 x USB3.2 Генералот 2 Тип-В, 1 x Етернет LAN RJ-45, 1 x HDMI, 2 x USB3.2 Генералот 1 Тип-А, 2 x USB2.0, 1 x DVI-D, 1 x PS/2. Чипсет : AMD B450. Овозможува една-вториот overclocking за извршување поттик е потребно за да добиете повеќе FPS.MSI B450 TOMAHAWK MAX II Игри Плоча (AMD Ryzen 3000 3-та генерација ryzen НА4, DDR4, М. 2, USB 3.2 Генерација 1, HDMI, ATX).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

8 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 МТ X9 FV3 8 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Dell Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 30

493987001 – Горниот Капак (вклучува Touchpad, Touchpad кабел, Отпечатоци читателот одбор w / кабел) 493986001 Прекинувач П

Поддршка за 3та Генерација AMD Ryzen процесори и идните AMD Ryzen процесори со надградба на biosот.Поддржува dual chann

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф

ПРОЦЕСОР : Dual LGA1366 Sockets Поддршка QuadCore Intel Xeon Процесори 5500 секвенца(NehalemЕП процесор); QPI 6.4 GT / s.Чипсет : Intel 5520(

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Intel LGA 1200 грло : Подготвени за 11 Генерација на Intel Core процесори.Зголемена моќ решение : 8 моќ фази, од легира

Лесно да го инсталирате и конфигурирате, plug and play 6 bits per channel има максимум 262144 бои.Поддршка резолуција од 6

★Материјал : Силикон ★Да се подобри ефикасноста на вашиот обработка на слика ★Компатибилен за Apple Macbook

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф

ASRock Супер Легура.Поддржува 7 и 6 Генерација Intel Core TM i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron Процесори.Поддржува DDR4 2400 / 2133...

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PCB.Net Тежина : 13g; Пакет Содржина : 1 x Моќ Конвертор.Модел : XL6009(CN6009);

На тока дизајн е лесен за инсталација и структура е компактен и не заземаат простор.Изработени од АБС ма

10 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 МТ X9 FV3 10 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Dell Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050

Робустен Моќ Дизајн : 8+2 Dr MOS моќ фази со алуминиумски chokes и издржливи кондензатори обезбеди сигурен моќ

Лаптоп, лаптоп плоча логика главниот систем одбор.Dell Latitude E6320 со интегриран CPU Intel i52520 M.DDR3 RAM меморија (2 сл

Please wait...