0
clear
  • Nexel Цврсти Пластични Shelving Единица - Сина Епоксидна Мислења - 48W x 24D x 74H - 4 Полица
  • -20%
  • -20%
Nexel Цврсти Пластични Shelving Единица - Сина Епоксидна Мислења - 48W x 24D x 74H - 4 Полица

Nexel Цврсти Пластични Shelving Единица - Сина Епоксидна Мислења - 48W x 24D x 74H - 4 Полица

DEN 765.60

Достапност
Достапно за нарачка

ШИРИНА ИНЧИ : 48. ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 24. ВИСИНА ИНЧИ : 74. СОБРАНИЕ : Unassembled.ИЗГРАДБА : Пластика.Nexel Цврсти Пластични Shelving Единица - Сина Епоксидна Мислења - 48"W x 24"D x 74"H - 4 Shelf Solid Пластични Полица Стартер Единица Овие полица единици се идеални за сува складирање, замрзнувачи и ладилници.Стартер Единица вклучува 4 мислења со израмнување на нозе, 4 цврсти пластични полиците и пластични snap на ракавите за да се обезбеди полиците да мислења.Карактеристики : Цврсти Пластични Полици вклучуваат застана на работ да се спречи spills и да се приспособат на 1" постепено Вклучува 4 мислења, 4 полици и се распарчи на ракавите Полици лесно да се прилагоди без алатки во 1" постепено NSF approved Nexelon Постови Против Corrosion Add casters да конвертирате единица за мобилни складирање.Изберете од собата на 4 casters, 4 casters со 2 заклучување casters, 4 целосно пневматски casters.Спецификација : ШИРИНА ИНЧИ : 48 DEPTH ИНЧИ : 24 HEIGHT ИНЧИ : 74 ASSEMBLY : Unassembled CONSTRUCTION : Plastic SHELF КАПАЦИТЕТ LBS : 300 SHELF КОЛИЧИНА : 4 FINISH : Nexelon APPLICATION : Влажно/Dry SHELF БОЈА : Беж.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Висококвалитетни материјали : Оваа складирање кутија се направени од издржлив, здрави материјали, квал

Направени од лиење тркала и метална рамка, тоа доаѓа со дебел handlebar со бел.● Карактеристики : Подобрувањ

Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.Совршена Големина : Погоден за повеќето ситуации

Можете да инсталирате било каде ви се допаѓа, како што кујна, под кабинет, бар, итн, зацврстување на товар

【Само за i Phone 12 мини】①This батеријата случај само костим за i Phone 12 мини (5.4 инчен), Не одговара за i Phone 12 / 12

❤❤【Виножито Еднорог Твин кревети поставите】1 лесни утешителот 68"x86" и 1pcs Перница шарлатан 20"x29"(50x75cm)...

Помине јажето преку страна дупки и безбедна мрежа на балкон шини.Безбедност нето, ако боја и големина шт

Бренд : Totovy Material : Цврсто дрво + metal Color : white Shape : rectangle Size : види picture Function : dustproof, Водоотпорни, Со фиока.Убави

СКЛАДИРАЊЕ БИН ДИМЕНЗИИ Надвор (107 / 8Инчен x 11Инчен x 5Инчен), во Внатрешноста (101 / 4Инчен x 10Инчен x 43 / 4Инче

500 Pcs Пурпурна Пеперутка Обликот на Ноктите Форма Про Помине Уметност Водич Форма Акрилик Совети УВ Гел

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Селтик Стакло Дизајни претставува Морски Камења, прекрасен спектар на giftware вклучувајќи ознаки, компакт

Големина : 78 x 12cms (Приближно).Шишиња Достапен Во Атрактивна Опсег На Боја Покрива.Спакуван Во Подарок Кут

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

100% задоволство : Ако имате било какви прашања пред или по продажба, ве молиме слободно контактирајте со

Оваа мека и дише ткаенина е добро за удобно ноќен сон 【Лесно се Грижи】Машина за миење со ладна вода, неж

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Дизајн надополнува рустик и модерна farmhouse дома décor акценти, како и урбаните индустриски и крајбрежни вн

Дизајниран од страна на LPWK Марта Sansoni во 2006 година 18 / 10 нерѓосувачки челик.Полиран не ' рѓосувачки челик

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Самостојна Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи во исправена позици

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд

Опис : Brand Name : URUAVItem Име : Леќа Filter Model(Опционално) : УВ / CPL / ND4 / ND8 / ND16 / ND32 / НОЌ / ND16 PL (1 PC)3ВО1 Комбо (УВ+CPL+ND8)

Патент : НИ 9,926,105 B2 ; ДЕ 20 2014 101 047 U1 ; ZL 2014 година 1 0386688.1 BPA free.Корисникот пријателски со едноставно popup за да

Таблета апарат е со мала тежина и корисна за патување или за користење при работа СОСЕМА НОВ НЕ ОЕМ ПОЛН

●Карактеристики : Тоа се карактеризира со висока цврстина, отпорност на корозија, атмосферски отпор, УВ

Loopacell Бренд CR2016 батерии Заменува DL2016, ECR2016, BR2016 И сите Жители.Супер Свежи, со Врвен Квалитет, се Работи за

Please wait...