0
clear
  • NAHANCO BLKR4 Мрежа 7 Коцка Водопад-Црна
  • -20%
  • -20%
NAHANCO BLKR4 Мрежа 7 Коцка Водопад-Црна

NAHANCO BLKR4 Мрежа 7 Коцка Водопад-Црна

DEN 1192.80

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Димензии : 40.6 H x 10.2 L x 31.8 W (сантиметри).Правоаголни цевки дава мало повеќе елитното изглед.Пакет Тежина : 0.771 килограми.Земја на Потекло : Кина.Мрежа ѕид 7 коцка црна водопади - се користи за приказ на повеќе облека на закачалки.Правоаголни цевки дава мало повеќе елитното изглед.Исто така достапни во хром.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

( (.Euisdan AA 3 Pcs Гума Главата 15 K Сензор на Температура за клима уред 40cm Length Universal Тип Воздух Сензор на Темпера

( (.Euisdan AA 3 Pcs 5 K Бакар Сензор на Температура на 40cm Должина за Воздух Conditioner Universal Тип Воздух Сензор на Темпе

Високо Квалитетен Челик и Алуминиум Изградба.Намалување Cedar, Даб, Орев и во Висок Квалитет Граѓа.Zchoutrade о�

5 V 8Канал Реле интерфејс одбор, секој треба 1520m A Возачот Тековната; Опремена со високотековната реле, AC250

Тежина : 71g.Материјал : Бакар; Боја : Бакар На Ѕвонење.Внатрешен Дијаметар : 25мм / 1", 22mm / 0.86".Име на произво

Одговара за PSP 2000 2001 3000 3001 Притиснете за да го ослободите Како оригиналот.Ја спречува батерии од кои спа�

Ние ќе брод од Токио, Јапонија.Тоа ќе трае од 10 до 17 дена како што вашата стока ќе пристигнат од вашата ис�

*Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на

Премиум моќ 172 X 14 mm вртежен моментиндукција на моторни за тивко работење.Тројно capacitor, 3 брзина реверзиби

[Полиестер материјал] : внатрешна клима уред поклопецот е направен од висококвалитет полиестер материј�

Ново Бела Кутија 1 Година Гаранција.Викинг Електроника VKAR1 Викинг Електроника VKAR1 Една Линија Автоматск

【ЕДНОСТАВНИ ОПЕРАТИВНИ】надолу Со притискање на рачката копчето serrations се disengaged и на справи, тогаш може

Алуминиумска мрежа плоча има модел од 3x5 дупки, кои ќе ги задоволат секојдневните потреби добро.Користе�

Пакет се Вклучени : 1 пар Мотор Guard Случај Лизгачот.Мотоцикл декорација, кул бои и стилски дизајн, направи

Изградена на тешкидолжност челик за да ја издржат тешката користат и носат Брзо и лесно собранието.Мини

Прозорецот адаптер : Да го овозможува конекции да ги искористи црево и прозорецот за полнење плоча.Пого�

Изберете ја Вашата Омилена Боја : Без разлика на вашиот ентериер желба, имаме поставено наменска за вас;

ВИСОК КВАЛИТЕТ алатка која одговара на сите eнамалување видов ножеви, како и ХСС виде ножот дрво.АПЛИКА�

Универзална Одговара:Овие AC опфаќа димензии се 32 x 32 инчи,што значи дека одговара на повеќето стандардн

100% сосема нов и висок квалитет Донесува ултразвучно испитување вибрации технологија : Брзо да се подели

Име На Производ : Клима Уред Филтер Посува; Одговара : Клима Уред.Дупка надворешен Дијаметар(Секој крај) :

( (.Euisdan AA клима уред PCB Монтажа 20 K Бакар Главата Сензор на Температура на Probe Universal Тип воздух сензор на те�

★Компатибилен со сите за Xbox 360 тенок ГД16 D4 S дискови ★Замените не работи xbox 360 Philips Лајтна Dvd диск.Ќе треба

ICODE SLIX Налепница 1.ICODE SLIX Чип 2.13.56 mhz 3 50x50mm 4.со лепило на грбот 5.ISO 15693 ICODE SLIX RF интерфејс (ISO / IEC 15693) Безконтак�

5 3 / 4 во.висок x 5 во 1 / 8.дијаметар 21 k Pa да 69 k Pa 1 / 8 во.NPT 2.5 Биографија 2.16 Kv.Попуст справи достапна кога ќе го �

【ШИРОКА ПРИМЕНА】:36 инчи граѓа пилана е одличен придружник за woodworkers,столари,отворено ентузијасти, гра

【ПОГОДНОСТ,ЕФИКАСНА УПОТРЕБА】Овој внимателно направена од висококвалитет на производот се врти днев�

Долго време на изложеност на дожд и снег лесно може да предизвика метал оксидација и скратување на рабо�

Електрични АЛАТКИ на ДОФАТ планината вашиот рачен алат на вашиот pegboard така што тие се лесно достапни и �

со LED светла.Производ Големина : 13 * 5 * 2.4 cm.Пакување Листа : 1 x клима Уред Далечински Управувач.во рок од 3 д

Please wait...