0
clear
  • TYUXINSD Погодност Салата Мобилен Телефон Торба Рака Телефон Случај Спортска Торба Рака Работи Рака Торба Отворено Телефон Случај Рака Торба Трајни (Боја : Б, Големина
  • -20%
  • -20%
TYUXINSD Погодност Салата Мобилен Телефон Торба Рака Телефон Случај Спортска Торба Рака Работи Рака Торба Отворено Телефон Случај Рака Торба Трајни (Боја : Б, Големина

TYUXINSD Погодност Салата Мобилен Телефон Торба Рака Телефон Случај Спортска Торба Рака Работи Рака Торба Отворено

DEN 744.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ергономски дизајн, не е лесно да се падне, добра вентилација, повеќе uses Product материјал : Оксфорд ткаенина waterproof Product карактеристики : светлина, удобно, breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Suitable модел : 17cm × 9cm, 19cm × 10cm Product боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical Prevent кинење : На armband има силна одликување, кое што спречува кинење за време на напорни вежби.Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигурно има вашиот уред во место.Згодни и убави : На слушалка и полначот исечок овозможи директен пристап до телефон преку armband.Висок квалитет на патент, мазен и лесен за користење, двојно трајни патент дизајн е полесно да се користи.Високо чувствителните : маската се прави на транспарентен отпорно на гребење материјал кој обезбедува допир компатибилност во вашата активност без жртвување на чувствителност на допир. Ако ви препознаваат нашите производи, ве молиме не заборавајте да го напушти пет ѕвездички.▲Ве молиме имајте во предвид : ☆ 1. Ако не сте задоволни со нашите производи или има и други прашања, ве молиме да ги споделите со нас што е можно побрзо и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ако ова е наша грешка, ние ќе го реши тоа и да ви даде задоволително решение.Податоците внесени во слика е за повикување само, ве молам.Музика мобилен телефон рака торба, за професионални спортски дизајн, независни главниот торба и под-торба дизајн, објект за сортирање.Скриени џек дизајн не го жртвуваат изгледот на перфорација.Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Ние го цениме вашиот охрабрување.answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот производ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5 cm, 18cm × 9cm Product боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical Prevent кинење : На armband има силна одликување, �

Музика мобилен телефон рака торба, за професионални спортски дизајн, независни главниот торба и подтор�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Тенок одговара дизај�

Водоотпорен zip и отвор за џек за слушалки, одржување на двата слушалки и паметен телефон заштитени.Го шт�

[Материјал] : Течни TPU Силикони Заштитни Случај Покритие за Samsung Галакси S21 Ултра,и опција со ткаенина рам�

Водоотпорен zip и отвор за џек за слушалки, одржување на двата слушалки и паметен телефон заштитени.Го шт�

Згодни и убави : На слушалка и полначот исечок овозможи директен пристап до телефон преку armband.Вграденво

Водоотпорен zip и отвор за џек за слушалки, одржување на двата слушалки и паметен телефон заштитени.Го шт�

Лесен и лесно да се носат.Арм guard ќе го заштити вашиот надлактицата од тоа да биде хит од страна на bowstring.П

НАМЕНЕТА ЗА IPHONE XR Ова armband е дизајниран да се вклопуваат во i Phone XR со тенок телефон случај на (НЕ се голем�

Вграденво keychain и картичка слот за безбедно чување на ID картички, кредитни картички и готовина...

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во најкрат

Водоотпорен zip и отвор за џек за слушалки, одржување на двата слушалки и паметен телефон заштитени.Го шт�

Користење на висока еластичност брзо сушење мрежа, има ефекти на sweatproof, shockproof и висока еластичност.Тоа м

Мултифункционален употреба, двојна употреба за врвка за околу рака и торба.Заштита на животната средин�

Пренослив и безбедно зафати мобилен телефон држачот.Овој производ е на 2 одделни предмети : велосипед те

Рака е Антикражба и совршен за активности на отворено како и шопинг,планинарење,фитнес,барови,концерти,

Можете да го носат на телефонот чанта crossbody, на вашиот зглоб, на вашата рака, виси на половината, или било

Флексибилен и лесен дизајн, лесно и трајно да ја користите.Вежба телефон Ракав.материјал, добра еластич�

Дише, удобна, лесна тежина, ќе не донесе никаков товар, се уште може да игра фудбал лесно.Ако вашиот прија

Please wait...