0
clear
  • ZeeDix 39 Компјутери ноќта на Вештерките Украси Вклучуваат Црна Чипка Spiderweb Круг Tablecloth, Камин Шамија, Правоаголник Табела Тркач и 36 Лилјаци Ѕид Налепници за ноќта на Ве?
  • -20%
  • -20%
ZeeDix 39 Компјутери ноќта на Вештерките Украси Вклучуваат Црна Чипка Spiderweb Круг Tablecloth, Камин Шамија, Правоаголник Табела Тркач и 36 Лилјаци Ѕид Налепници за ноќта на Ве?

ZeeDix 39 Компјутери ноќта на Вештерките Украси Вклучуваат Црна Чипка Spiderweb Круг Tablecloth, Камин Шамија,

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

6 инчи, 5 х 1.20 x 80 инчи и пајажина тркалезна маса поклопецот е прибл.18 инчи, прибл.Материјал : каминот шамија, на масата тркач и тркалезна маса поклопецот се направени од високо квалитетна чипка, не брчките, даваат елегантен изглед за ноќта на Вештерките.Ноќта на вештерките црна чипка партија декорација на собата може да создавање страшно ноќта на Вештерките лилјак сцени, ќе додадете повеќе на фестивалот атмосфера на вашата ноќ на Вештерките партија Спецификации : - Боја : црна - пајакова табела тркач големина : 20 x 80 инчи - пајакова тркалезна маса покрие дијаметар : 40 инчи - Пајакот сре камин шамија Големина : 18 x 96 инчи - 3 D лилјак налепници големина : 6.Создавање страшно ноќта на вештерките лилјак украси, вампир лилјак оркестарот.Ноќта на вештерките оркестарот : Овие tablecloths е главно во пајакова шема, пајажина табела topper може да работи како ноќта на вештерките ѕидни декорации, црна чипка и бран работ дизајн го прави нив мистериозни и убава. 3d лилјаци се направени од пластика, лесно може да се свитка и продавница, обновливи и лесно да се мијат.Појавување со 3 D лилјак ѕид налепници ќе додадете повеќе чудни празнична атмосфера на вашиот ноќта на Вештерките партија.15 x од 1,5 инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете да повторна употреба за годините што доаѓаат.Тоа е совршен за различни прилики, вклучена вечери,

Заврши со пораби рабови.Не Железо или машина за миење или сува.Фланелен боксери поддржани за да се намал

Увезени Црното Злато Мермер Tablecloths, 100% Полиестер Влакна, 60 Inchs.Опремени За Повеќе големини Маса, во Облик

Hiasan е бренд кој се стремиме да се обезбеди подобра tablecloth за секоја клиенти со прифатлива цена.Машина пер

Тешки доволно за да drape убаво и нема да се движат надвор од табела врвот лесно.Одлична drape, исклучително м

Карактеристики : Памук, лен ткаенини е издржлив, лесен, лесен за носење, чување, речиси навремено слободн

Заштедете повеќе од се случува поголем големина пакет квантитет.Достапни во бои : Зелено Јаболко Аква Б

100% Полиестер.Увезени.Солидна Лагер tablecloths.Машина перат 100 Percent полиестер, увезени.Достапен во следниве г

Мултифункционален Tablecloth : Ова Tablecloth е Многу Погоден за Секојдневна Употреба, за Лица, Празници, Угостите

Sequin,mesh.Материјал : Sequin tablecloth карактеристики 3ММ круг sequins stitched на мрежа позадина.Употреба : Нашата sequin tablec

EXELLENT ТЕКСТУРА : Оваа плетенка табела тркач со tassels усвојување на високо квалитетни полиестерпамук, кој е

1.Зголемување на должината на droop според личните желби 2.На пример : трпезариска маса 60120cm, може да нареди 1

Железо при мали прилагодувања доколку е потребно.Оваа Премија tablecloth е совршен за секојдневна употреба,

Валентин Изреки и Симболи 100% Винил overlaying 100% Полиестер Фланелен боксери Поддршка.Меки, Тенки и Лесни Вин

Материјал : Сатен 、 памук 、полиестер влакна.Повод : Погоден за секојдневна употреба на свадба партија,

Полиестер.Ноќта на вештерките valances се вклопуваат совршено за вашиот камин и додадете дополнителна допи

Лесно Care Machine перат, нежно циклус, железо во можност и собори сува, не кајгана.Мерка вашата маса големина

ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ ЗА Машина мие со ладна вода.Answer : ___________________________ Note : дигитални слики ние се прикаже има

100% Полиестер Poplin.Произведено во САД и Увезени.Направен во U S A ЛА Лен локално произведува Највисок Квали

Please wait...