0
clear
  • Цвеќарницата LED Знак (Високо Влијание, Енергетски Ефикасни)
  • -20%
  • -20%
Цвеќарницата LED Знак (Високо Влијание, Енергетски Ефикасни)

Цвеќарницата LED Знак (Високо Влијание, Енергетски Ефикасни)

DEN 372.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски цени во индустријата.Овие LED светла се лесно да се инсталира и да се бараат минимално одржување, што ги прави совршени за зафатен сопственик на бизнис. ★ Цена ефикасна зелена алтернатива за неонски знаци; овој знак не го користи застарена неонски осветлување; подобар знак за животна средина и вашиот бизнис. ★ Приклучок директно во штекер и е погодно за вклучување / исклучување; не се потребни батерии; малку да нема одржување се потребни.За внатрешна употреба.Знаци се важен дел на доведување на нови клиенти на вашиот бизнис, започнете денес со Акцент Печатење & Знаци!.★ 100% LED ултра-светли технологија ви дава повеќе од светлината, додека со користење на помалку енергија; ќе трае повеќе од 10 години, со правилно користење.Со нашата не-неонски светла, ќе добиете долговечност и повеќе од светлината со различни LED светла кои сигурно ќе заличи на вашиот продавница. ★ Лесна инсталација; едноставно се откажам за да се прикаже со вклучени виси синџир; внатрешна употреба.Акцентот Печатење & Знаци е тука да ВИ помогне да се создаде подобра бизнис. ★ Лесни LED Знак (26"H x 26"W x 1"D) совршен за рекламирање или промоција на вашиот бизнис на јавноста, зголемување на прошетка во продажба веднаш со овој долготраен и сигурен екранот знак.Од 2002 година нашата компанија е снабдување на илјадници бизниси со производите што треба.Features Material - Лесни, издржливи и долготрајни (читај подолу)Ефект - Ултра сјајна Led диоди се видливи преку 500 метри и во директна sunlight Cost Ефективни - Минимална енергија употреба (~8x помалку од неонски знаци)Еколошки - ""Зелени"" алтернатива на другите видови на lighting Flexibility - Лесен за инсталирање, се прикаже и да се преселат околу вашиот store Safety - Кул на допир и безбедно да handle Specifications Operating напон - 110 VAC (или 220 VAC, алтернативно)100,000 часа на работа на време (10+ години!)10 вати енергија consumption Note Please им овозможи на 3 - 4 дена за производство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ШИРИНА ИНЧИ : 48 ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 24 ВИСИНА ИНЧИ : 74 СОБРАНИЕ : Unassembled.ИЗГРАДБА : Пластика.Nexel Цврсти Пластичн

Привремено се држи до жад камен или кристал палета.Го задржува eyelash продолжување лепило кул.Доволно про

Самостојна Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи во исправена позици

Селтик Стакло Дизајни претставува Морски Камења, прекрасен спектар на giftware вклучувајќи ознаки, компакт

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Дигитална камера : точно боја 3584x2748 пиксели (10 M пиксели) 0.Овој микроскоп е идеален за клинички канцелар

Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.Совршена Големина : Погоден за повеќето ситуации

Литиум Монета Батерија : Duracell е 2016 година 3 V монета батерии обезбеди сигурен, долготрајни моќ за вашиот gl

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

СКЛАДИРАЊЕ БИН ДИМЕНЗИИ Надвор (107 / 8Инчен x 11Инчен x 5Инчен), во Внатрешноста (101 / 4Инчен x 10Инчен x 43 / 4Инче

❤❤【Виножито Еднорог Твин кревети поставите】1 лесни утешителот 68"x86" и 1pcs Перница шарлатан 20"x29"(50x75cm)...

Дизајн надополнува рустик и модерна farmhouse дома décor акценти, како и урбаните индустриски и крајбрежни вн

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Катего

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Please wait...