0
clear
  • Уво Прстени за Братучед, Програмер Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок за Програмер Братучед, Убаво Подароци за Братучед, Badas
  • -20%
  • -20%
Уво Прстени за Братучед, Програмер Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок за Програмер Братучед, Убаво Подароци за Братучед, Badas

Уво Прстени за Братучед, Програмер Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок

DEN 1198.80

Достапност
Достапно за нарачка

СОВРШЕН ПОДАРОК - Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Програмер тоа е совршен начин да ја искажете вашата љубов!.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Овој накит е направен од .925 фунта сребро.Тоа е во облик на цвет со AAAA одделение кубни циркони накит и ливчиња се triple-обложено со 14 K злато.ГОЛЕМИНА - висината на earring е 1.18 инчи (30мм).ПРЕКРАСНА ПОРАКА КАРТИЧКА - пораката картичка што доаѓа со овој подарок сигурно ќе ви донесе насмевка на лицето на личноста која го прима.Се надеваме дека ќе уживате во вашиот ѓердан и да се најде задоволство во својот прекрасен дизајн!.ГАРАНЦИЈА за квалитет - производот е страна-полиран во Мајами, FL и испратени до вашата врата. 100% задоволството загарантирани!Порака картичка дизајниран од страна на Феникс Семејство Подароци.Овој пар на Програмерот Сончоглед Earring е совршен подарок за личноста која ви носи среќа.Sunflowers се познати по својата убавина и способност да се донесе радост.Направени од .925 sterling silver метал, овој ѓердан карактеристики една лоза која сигурно ќе заличи вашиот ден!Оваа ставка ќе пристигне подарок-подготвени во нашите сопствени пакување со една прекрасна порака картичка.Сертификат за Автентичноста Картичка - Карактеристики на Gear Bubble Печат На Автентичноста, со кој се потврдува дека накит е рачно изработени и направена во вистински .925 фунта сребро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм X3 GJ2 Фустан, Здолниште Фустани

* Совршена earring наоди направете ја вашата сопствена парична казна earring накит Стандардни Големини Одгова�

1 Пар Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабдувач

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY

* Функција на скок прстен за прикачување dangles, шарм, кристали, или нешто друго што може да се замисли Едно�

Опис : 100 Парови earring затка и назад : пакетот вклучува 100 парчиња earring pin studs, 100 парчиња рамен earring грб, голем

СОВРШЕН ПОДАРОК Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, В�

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Фармацевт �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки T1 OR3 Дија

30 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабду

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм Y5 MC7 Сијалица.Големина : Уво Па

Големина Инфо : нашите уво жици се околу 21~22mm долго, 13~14mm широк, pin : 0.7 mm; дупка : 1.8 мм, pin : 0.7 мм 10pcs / 5 парови с

Материјал : Алуминиум.Големина : 6mm.Боја : Како На Сликата.Тоа е многу погоден за занает љубовници.Можете �

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE51

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY

Материјал : Железо.Големина : 19x18 mm.Боја : Како На Сликата.Тоа е многу погоден за занает љубовници.Можете л

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки M7 PY3 100 ам

Please wait...