0
clear
  • Уво Прстени за Братучед, Bookkeeper Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок за Bookkeeper Братучед, Убаво Подароци за Братучед, Badass Братуче
  • -20%
  • -20%
Уво Прстени за Братучед, Bookkeeper Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок за Bookkeeper Братучед, Убаво Подароци за Братучед, Badass Братуче

Уво Прстени за Братучед, Bookkeeper Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок

DEN 1198.80

Достапност
Достапно за нарачка

СОВРШЕН ПОДАРОК - Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Bookkeeper тоа е совршен начин да ја искажете вашата љубов!.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Овој накит е направен од .925 фунта сребро.Тоа е во облик на цвет со AAAA одделение кубни циркони накит и ливчиња се triple-обложено со 14 K злато.ГОЛЕМИНА - висината на earring е 1.18 инчи (30мм).ПРЕКРАСНА ПОРАКА КАРТИЧКА - пораката картичка што доаѓа со овој подарок сигурно ќе ви донесе насмевка на лицето на личноста која го прима.Се надеваме дека ќе уживате во вашиот ѓердан и да се најде задоволство во својот прекрасен дизајн!.ГАРАНЦИЈА за квалитет - производот е страна-полиран во Мајами, FL и испратени до вашата врата. 100% задоволството загарантирани!Порака картичка дизајниран од страна на Феникс Семејство Подароци.Овој пар на Bookkeeper Сончоглед Earring е совршен подарок за личноста која ви носи среќа.Sunflowers се познати по својата убавина и способност да се донесе радост.Направени од .925 sterling silver метал, овој ѓердан карактеристики една лоза која сигурно ќе заличи вашиот ден!Оваа ставка ќе пристигне подарок-подготвени во нашите сопствени пакување со една прекрасна порака картичка.Сертификат за Автентичноста Картичка - Карактеристики на Gear Bubble Печат На Автентичноста, со кој се потврдува дека накит е рачно изработени и направена во вистински .925 фунта сребро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY

Големина Инфо : нашите уво жици се околу 21~22mm долго, 13~14mm широк, pin : 0.7 mm; дупка : 1.8 мм, pin : 0.7 мм 10pcs / 5 парови с

1 Пар Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабдувач

30 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабду

СОВРШЕН ПОДАРОК Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, В

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм X3 GJ2 Фустан, Здолниште Фустани

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE51

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки I6 JU2 Месе

30 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабду

* Стандардни Големини Одговара на Повеќето Обетки / Уво Studs / Кристал Earring / 925 Sterling Silver Earring / Дијамант

СОВРШЕН ПОДАРОК Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, В

Овие earring мислења функција половина cricle рамен ознака прикачен на некој пост.Станот ознака има прилагодл

Спецификација : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Silver Size Табела : Внатрешна Големина : Прибл.Топло и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

1 Пар Овална Cabochon База Празно 25x18mm Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм B5 LP2 Големина : Уво Пад : (Appro x

Please wait...