0
clear
  • Светиот Крст со Цветни Мотиви Дрво Пломба 18 Забелешка Музички Накит Кутија - Многу Песни за да Изберете Начин Ние бевме
  • -20%
  • -20%
Светиот Крст со Цветни Мотиви Дрво Пломба 18 Забелешка Музички Накит Кутија - Многу Песни за да Изберете Начин Ние бевме

Светиот Крст со Цветни Мотиви Дрво Пломба 18 Забелешка Музички Накит Кутија - Многу Песни за да Изберете Начин

DEN 5519.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Светиот крст со цветни мотиви.Надворешноста : природно дрво тонови на burl орев, функционални брава со клуч.Мвр : наредени во мека светло кафеава ткаенина, 1 кружниот тек, 1 на отворен простор.Дрво/Материјали : цврсти ружино дрво и elm, филц покритие за движење домување, месинг хардвер.Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме видете погоре за достапни песна наслови)Дрво пломба : Светиот крст со флорални motifs Exterior : природно дрво тонови на burl орев, функционални брава со key Interior : наредени во мека светло кафеава ткаенина, 1 кружниот тек, 1 отворете compartment Wood/Материјали : цврсти ружино дрво и elm, филц покритие за движење домување, месинг hardware Dimension : 6.5 x 5 x 2.75 рачно изработени во Sorrento, Италија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

●Совршена комбинација на класичен и модерен, убава и практична ●Чиста рачно изработени, шарени слика li

1.Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашиот накит слободно 2.Може да се задржи ва

Овој накит кутија е дваслој мултислој подвижен простор со голем капацитет и различни распореди, вклучу�

Висококвалитетни материјали : Овој стилски накит кутија е направен на СТП кожа, со едноставен, стилски и

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Св�

Уникатен Селски Накит Организаторот Одговара За Било Салон Или Tabletop : Секој кој е љубител на ретро оркес

3" (L X W X H)Кабинет Материјал : МЕДИЈАПАН со дрво leg Frame Материјал : Wood Mirror Материјал : Стакло 【Цврст Структур

Таа изгледа одлично на облекување маса и полица без преземањето премногу простор.Добри подароци за дев�

Лесен И Удобен : дрвена кутија е специјално дизајнирани, уникатен ретро стил, и лесен и удобен...

Подредени складирање уредно средена.Можат да се сместат голем накит, нараквици, нараквици, и слично.Отс�

Голема накит воздигнува Ако сте во потрага за луксузен сомот прстен кутија која не се скрши на банката,

Најдете го вашиот накит во секунди со чување на нив во овие градите Цврстата структура ќе се обезбеди н

100% сосема нов.Се привлечат внимание.Интересно стоки.Донесе добро расположение.Подароци кои може да бид�

Големина : 11.8"L x 7.9"W x 5.1"H Има доволно простор помеѓу капакот и перница за различни големина часовници (30мм

Исклучителна У страна, yam хардвер, пони дизајн, нежен и богато кожа, со копче за дизајн, изработка на чува�

Рачно насликани емајл на површината keepsake кутија,Сомот insert (внеси).Гроздобер Стил овална Кутија Направен

Црна карбонски влакна модел го прави голем види камериер екранот, кутија за накит и складирање кутија з�

Квалитет – Овие Акрилик Прстен случаи се одличен начин да се прикаже, подароци продавница, или да го про

Таа изгледа одлично на облекување маса и полица без преземањето премногу простор.Организирање на накит

Ова рачно изработени накит кутија е сигурно да се направи тоа посебно дама во вашиот живот се чувствува�

1 Материјал : СТП кожа со мат текстура од надвор и кадифен внатрешното јадро, свила ткаенина ткаенина со �

Можете да ги зачувувате прстени, ѓердани и обетки како ви се допаѓа.Триприказна дизајн има повеќе прост�

Please wait...