0
clear
  • Ретро Америка Канада Знаме Изолирани Шише за Вода 19 ОЗ Нерѓосувачки Челик Патување Кригла За Пијат Спорт Подигаат Пешачењето Надвор
  • -20%
  • -20%
Ретро Америка Канада Знаме Изолирани Шише за Вода 19 ОЗ Нерѓосувачки Челик Патување Кригла За Пијат Спорт Подигаат Пешачењето Надвор

Ретро Америка Канада Знаме Изолирани Шише за Вода 19 ОЗ Нерѓосувачки Челик Патување Кригла За Пијат Спорт Подигаат

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високо-одделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа е составена од нерѓосувачки челик првенство тело + чаша затка + чаша капак, кои се еколошки и безбедно.Долготрајни топлина зачувување, и ладна и топла, топлина зачувување може да биде долга како 6-12 часа.Многу преносни, дизајниран со рачка, не се лизга на дното, висока температура отпор, безбеден и стабилен употреба.Тоа е неопходно термички шише за вода за патување, и исто така е погоден за употреба во автомобил.Различни слатки и персоналните моделот печатење се достапни за вас да се избере.Со нив, можете да секогаш се покажуваат вашиот вкус и личност, додека вода за пиење.Нерѓосувачки челик вакуум колба, круг изглед, со рачка, не се лизга на дното, може да се користи во автомобил, еколошки и преносни.Ако се судрите со различни прашања во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците, директно преку е-маил, ако ви треба овој производ итно, ве молиме изберете забрзана испорака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ЗА БИЛО OCCASSION : Совршен подарок избори за сопруга, невестата, деверуша, мажи, девојки, сва

Вакуум Изолирани : Нашите Смешни Фокс Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичка Изолација,

Здравјето на Ум : се Пие здрава со нашите BPA free шише за вода.Ако постои било каков проблем, само контактир

Полиетилен слама, безбедно и безопасно, отпорни на висока температура и да не деформација.Целосно antioxidan

Деца Шише за Вода : Нерѓосувачки Челик материјали.Нашите стилски шишиња се доволно мали за деца раце, но

Подарок : Овие Нерѓосувачки Челик Термос Е Најдобар Избор За денот на Благодарноста / Благодарноста / Бо

Преносни отворено шише за вода.Погоден за спорт,патување,пикник и училиште.Ги исполни вашите различни п

20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двој

✔[Совршен Печатење]:надворешниот слој на купот е покриен со двоен слој за cowhide, што дополнително ја зго

ВИСОК QULITY МАТЕРИЈАЛ : Долго Време за одржување на температурата, премија од нерѓосувачки челик материја

Вакуум Изолирани надворешниот ѕид од внатрешниот резервоарот е опремен со топлинска изолација слој и

Задржи топло и ладно, може да се полнат со вода за да се задржи топло.Запечатени и течењедоказ, топлинска

【Флексибилна Употреба】Нашите нерѓосувачки челик шишиња со вода се дизајнирани со слама капак и монта

Вакуум Изолирани : Нашите Се Зголеми Розово Злато Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичк

Шише тело донесува highend технологија, нема отпечатоци од прсти, и има антилизга и потапсорбирање на функц

✔[Совршен Печатење]:надворешниот слој на купот е покриен со двоен слој за cowhide, што дополнително ја зго

Па ние ќе направиме сè што можеме за да се заштити вашите интереси.Ова е идеална термос да се стави во ав

Одлично За Спорт : Дали Сте Во Пракса Или Игра,Овој Трајни Нерѓосувачки Челик Шише Е Совршен За Да Се Зад

Please wait...