0
clear
  • StormDrain FSD-3017 во 20. Голем Круг Фати Слив со Црна Решетки за Полнење
  • -20%
  • -20%
StormDrain FSD-3017 во 20. Голем Круг Фати Слив со Црна Решетки за Полнење

StormDrain FSD-3017 во 20. Голем Круг Фати Слив со Црна Решетки за Полнење

DEN 2807.76

Достапност
Достапно за нарачка

Прифаќа risers да се донесе до одделение.Цевка може да се инсталира на различни височини.Направен од тешки полиетилен.Направен од тешки полиетилен.Димензии : 22.9" L x 22.9" W x 16.4" Ж. На Fernco Бура на Мозоци FSD-3017-20 BKIT е совршено решение за сите ваши дренажа потреби.Оваа 20" се Исцеди вентил, им овозможува на сите конфигурации се Користи како дожд се исцеди за gutters, приоди за автомобили & под површината дренажа се Користи како дистрибуција кутијата или да се откажат кутија за теренска септички системи.Се користат со стој да се донесе маска или решетки до степен како што е потребно.Прифаќа 2", 3", 4" Sch. 40, S & D и брановидни цевка.Четири стабилизирање на нозе со нашите 12" Д-Кутија.Инструкции за инсталација : Внимателно отсечени се бара отворање во кутија со нож.Инсталирајте печат од ВНАТРЕШНОСТА на кутијата.Завртка на орев, НАДВОР од кутијата.Стегне да се обезбеди вдп печат.Го отстраните точниот големина солза излезе од печат.СОЛЗА ОД - НЕ СЕ ОТСЕЧЕНИ.Лизгајте го цевка во печат.Snap на стабилизирање на нозе во сиднеј во основата на кутијата. (12" само).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

8" Центар до Центар Солидна Месинг Ноксвил Вратата се Повлече од Месинг Модерна Колекција Emtek вратата по�

Сите метални магнетни фати, обезбедување на квалитет и долговечност.Силни магнети може да се работи за �

Големина : 60mm.Chromed Месинг.Сребро.Нерѓосувачки Челик Топката, СКОПЈЕ.Пакет Количина : 100 Ние акции голем сп

Држи вратата и shutter затворени врати.Држи до 13 кг.Боја : Бела.Пакет 2 содржи : 2 поединечни магнети, 2 штрајк �

Предмет : Земи Го Фати.Фати / Latch Тип : Земи.Фати / Latch Отворање Акција : Се Повлече.Прилагодлив : Нема.Заклуч

Големина : 19mm.Со Одредување На Завртки.Пакет Количина : 24 Ние акции голем спектар на вратата, случај, кути

Направени Со Силна Материјали.Направен Да Одговара За Apropriate Апликација.Монтажа Завртки Вклучени за Apropr

Само 3 / 32" дебела со магнетна сила на 15 кг.Нула простор се држи на магнет шкафот затворање, добро за корис�

11 / 8" x 1" мерење.Поединечно пакувани.Челик заврши.Број на модел : DBC10 Deltana има докажано рекорд за исклучите�

Уникатен бубачки форма.Притиснете за да ја отворите или затворите, силни и издржливи.Практичен и едност

Овие вратата buffers се посебен систем дизајниран за да го забави затворање акција на секоја врата.Идеален

(Исто така, обезбеди завртки за вашата инсталација.Исто така, совршен за затворање на блендата.Исто така

Секој планината куќи една магнет што го држи постојано отворање кабинет вратата, фиока или накит кутија

Име на производ : Магнетни Фати, Завртки се предвидени.Материјал : Направен од висок квалитет, од нерѓосу

Со магнетни пролет структура, само притиснете на кабинет вратата и се тоа ќе се враќа и се отвори автома�

Вие не треба да се користи за навртки или направете дупки во кабинет вратата, само откине лепливи ленти �

【Елегантен Дизајн】античкиот изглед вратата магнетни фати се фрлија марка "sunivaca" на дното.Кабинетот вр�

Please wait...