0
clear
  • ПОДАРОЦИ ПЛАЗА Сет од 6, 2-Оз Злато Rim Гроздобер руската Кристал Снимен Очила
  • -20%
  • -20%
ПОДАРОЦИ ПЛАЗА Сет од 6, 2-Оз Злато Rim Гроздобер руската Кристал Снимен Очила

ПОДАРОЦИ ПЛАЗА Сет од 6, 2-Оз Злато Rim Гроздобер руската Кристал Снимен Очила

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии : 6"H X 2.1"В Волумен : 2 Мл.Proffesional Снимен Очила Серија.Премиум Квалитет Рака-Намалување На Кристално Стакло.Го прави Уникатен И Софистицирани Подарок.Уникатен Product GIFTS ПЛАЗА кристал, произведени во Белорусија, трајни и високо квалитетни, се сече кристално стакло.Нашите стакло совршено одговара на било прилики и ќе биде прекрасен прилог на вашата домашна колекција!Софистицирани Style Products направени на овој материјал на тој начин да биде посилен, повеќе отпорни на поголем број на циклуси во машина за миење садови, со подобрена светлина рефракција и стаклото е дури и повеќе отпорни на абразија.Дизајн на стакло се совпаѓа со целата кристал колекција продаваат во нашата продавница така можете да додадете предмети и тие ќе одговараат.Нашите стакло совршено одговара на било прилики и ќе биде прекрасен прилог на вашиот дом collection Creative Gift Makes совршен подарок за денот на Вљубените, birthday (Роденден), Мајки ден, Татковци ден, Божиќ, Свадби, Housewarming, Дипломирањето, и Годишнина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нашиот Шут очила се направени од 1,5 мл, што ги прави пријателски во микробранова печка и во машина за мие�

Мали shot чаша направени од храна одделение leadfree стакло, силен, издржлив, транспарентен, нетоксичен, безбе

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Ка

Направени од високо бело стакло Супер јасно shot чаша, се корисни во пиење и убава за прикажување.Екстра Д

г.севда Материјал : Оловобесплатно Високо Borosilicate g.севда.Стојат Материјал : б.amboo Дрво.Пакетот Вклучува : 6

Сувенир Шут Стакло Кентаки.Сувенир Шут Стакло 2 Оз чисто Стакло МултиБоја за печатење.Изборот на Сувен

Го ПРАВИ ГОЛЕМ ДАР : совршен роденден или одмор подарок за текила, вотка, или виски љубовник во вашиот жи�

ХОЛАНДИЈА АКЦЕНТ : Оваа симпатична delft сина тематските тематските тематските shot чаша со моделиран лале �

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Ка

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави совршен подарок или колекторот е об�

Октопод Шут Glass This шут стакло е е изработен со оригинална Октопод Дизајн Гравирање нема да избледи и ста�

Традиционалните метал алкохол колби имаат тенденција да се доведува во вкусот и квалитетот на алкохол �

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Ка

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Ка

Анти scalding дизајн може да и заштита на вашиот десктоп од оштетување и гребнатини.Донесување на справи со

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Ласерски Гравирани па дизајн никогаш не згаснува!.Гравирање дава ов

Мини големина, капацитет : 30ml.направи пиење на движење едноставен и лесен.Погодно за уживање во топло ка�

Најдобрите европски квалитет стакло за крајна искра и јасност.Уметнички дизајнирани да се координираа�

Цилиндричен Облик Снимен Очила Сет : RUCKAE снимен очила сет на 18, изработени од олово слободни & храна одде�

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Ка

????ПИЈАТ ОД ВИСТИНСКИ ВОЛ РОГ Секој toasting рог е направен од автентични, етнички извори вол рог (Ветеринар�

Официјално лиценцирани.Пакет од четири снимен очила.Секој очила задржете 35ml.Рака мие само со топла вода

Карактеристики Кејп Корални Флорида.Има 2 унци.Светли, Шарени Графика.Дебела Квадратна основа.Карактер�

Слика на изгледот на збунетост меша со возбудата што ќе се отвори на подарок и да се најде shot чаша насмеа

Maryhill Имот Кентаки жител или посетител?овој прекрасен и шарени ретро дизајн 2 унца шут стакло е совршен н�

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Ка

Пополни со летни коктели или стрелците.Ние веруваме дека тоа е она што ги поставува нас, освен, и ние зна�

КАКТУС ПАРТИЈА СНИМЕН ОЧИЛА крајната партија shot чаша!Овој сет од 4 кактус снимен очила се идеални за пар

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Алјаска.Сигурни да се врати на голема сп

Please wait...