0
clear
  • GIGABYTE B450M DS3H WiFi-Y1 (НА4//AMD/B450/mATX/SATA 6GB/s/USB 3.1/HDMI/Wifi/DDR4/Плоча)
  • -20%
  • -20%
GIGABYTE B450M DS3H WiFi-Y1 (НА4//AMD/B450/mATX/SATA 6GB/s/USB 3.1/HDMI/Wifi/DDR4/Плоча)

GIGABYTE B450M DS3H WiFi-Y1 (НА4//AMD/B450/mATX/SATA 6GB/s/USB 3.1/HDMI/Wifi/DDR4/Плоча)

DEN 2751.36

Достапност
Достапно за нарачка

Кој фан ќе престане, врз основа на читања од кој сензор, и во она што температурата—сето тоа може да се прилагоди на вашите потреби.Realtek Gigabit LAN карактеристики c Fos Speed, мрежен сообраќај за управување апликација која ви помага да се подобри мрежата латентност и одржување на низок пинг време да испорача подобар одговорност во преполната LAN средини. 2 (До 32 Gb/s).Store MI забрзува традиционалните уреди за складирање за да се намали подигање пати и подобрување на целокупната корисничко искуство.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. 2 SSD уреди. 2 решение нуди значително побрзо складирање перформанси и поддршка за PCIe и SATA интерфејс за М.11 ac WIFI модул од Intel поддржува Двојна Бенд и до 433 Mbps, 3x побрзо WIFI брзина од 802.Овој лесен-за-користење на комунални услуги е комбинација на брзина на SSDs со висок капацитет на HDDs во еден диск, ја подобрува читај/пишувај брзина на уредот за да одговараат на SSDs, bolsters податоци перформанси за неверојатна вредност, и ја претвора секојдневните КОМПЈУТЕР за да перформанси воден систем.Smart Фан 5 им овозможува на корисниците да осветленост на нивната фан насловите да се рефлектираат различни термички сензори на различни локации на матичната плоча.11 n и исто така поддржува BLUETOOTH 4.Фан Запре.11 ac WIFI + BT 4.На одборот 802.Со Фан Запре, мапата било кој фан да се запре целосно кога температурите се намали под одреден праг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Поддржува 7 / 6 Генерација Intel Core / Pentium / Celeron процесори за LGA 1151 штекер.Поддржува DDR43866+(ОК) Меморија.Intel Optane М

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PCB.Net Тежина : 13g; Пакет Содржина : 1 x Моќ Конвертор.Модел : XL6009(CN6009);

Компатибилен со Нескопосник Одбор 2 / 2 S.Цврсти, Квалитетни и Лесно да се Соберат.Во Кутија : Метал Случај

2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 МТ X9 FV3 2.5 HDD / SSD Заградата Caddy 3650 за Dell Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 М

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф

LGA1151, Поддржува 6 Генерација на Intel Core Процесори.Intel USB 3.1 со USB ТипC 2 SATA Изразат конектори за до 16 GB / s за пре

10 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 МТ X9 FV3 10 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Dell Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф

Основни информации за 4.7 инчен капацитивни екран на допир на корица : Тоа е адаптиран за да може да T54.7 ин

ПРОЦЕСОР : Dual LGA1366 Sockets Поддршка QuadCore Intel Xeon Процесори 5500 секвенца(NehalemЕП процесор); QPI 6.4 GT / s.Чипсет : Intel 5520(

Име на производ : Breadboard Посветен Моќ Модул;Влез : DC 6.512 V.Излез : наизменична СТРУЈА 3.3 V 5 V;Конектор Тип : USB2.0

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Specifications Mfr Дел Број : GA990 FXAUD3 CPU : Штекер НА3+ Поддршка AMD НА3+ FX / НА3 Phenom II / Athlon II Процесор; FSB До 5200 МТ / s Chipset :

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в

Intel LGA 1200 грло : Подготвени за 11 Генерација на Intel Core процесори.Зголемена моќ решение : 8 моќ фази, од легира

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф

Приклучок : LGA1155 Меморија : 4x DIMM.Складирање Опции : SATA.Форма Фактор : ATX.Tyan S5512 Intel Приклучок за LGA1155 DDR3 SATA 6 GB /

Други брендови испрати biosот кодот на ЗЗК заглавјето, и некои испрати до PCI слот.Четири слој PCB дизајниран

★Материјал : Силикон ★Да се подобри ефикасноста на вашиот обработка на слика ★Компатибилен за Apple Macbook

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в

Добра компатибилност, како и проширување на просторот, не се смета за системот на меморија.DDR3 меморија, 1

Мобилен Телефон Камера Заштитник,Highdefinition, ultrathin прецизни и точни дупка дизајн, ќе не блокира флеш кога п

Please wait...