0
clear
  • ASICS на Жените вклучуваат динамика 2 Трчање
  • -20%
  • -20%
ASICS на Жените вклучуваат динамика 2 Трчање

ASICS на Жените вклучуваат динамика 2 Трчање

DEN 1043.52

Достапност
Достапно за нарачка

Синтетички-и-мрежа.Гумен ѓон.ЕВА Midsole -Сунѓер-како материјал со шок апсорбирање на квалитети кои се надополнуваат отскокнување назад.ЕВА Sockliner -Отстранлив sockliner кој овозможува амортизирање на перформансите.Работи и понатаму со доверба во вклучуваат динамика 2 жените водење чевли од ASICS, со нашата енергија амортизирање на технологија за сите-коло заштита и голема удобност underfoot.Нозете се заштитени и поддржани благодарение на ЕВА midsole, додека внатрешна пета контра нуди голем одговара.Има дополнителна поддршка од ЕВА sockliner да им помогне на притисни себе повеќе отколку што мисли е можно.Сакате чевли кои е изградена минатата, така додадовме тешко носи, пластични и гумени outsole, додека мрежа горниот им помага на воздухот се дојде до нога, па тоа не се прегрее.Работи во текот на ноќта?Или можеби повеќе сакате да добиете вашата секојдневна вежба во пред светот е горе?Се гледа во dimmer светлина со рефлексивни детали додадовме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина.Гумен ѓон.Редовно се вклопув

Гумен ѓон.Гумени материјал на единствена поседува висока издржливост за продолжување на носење време н

Нашите чевли се чевли кои може да дишат.тоа е силен и издржлив.Гумен ѓон.Модата облека никогаш не може да

ГЕЛ Технологија Тапацир обезбедува одлични шок апсорпција.Реинженерните outsole гкл за подобри offroad влече

100% Поврзана Текстил.Увезени.Гумен ѓон.Платформа мерки околу 03 инчи.Подигнете отворање мерки околу 03 инч

ГЕЛ Технологија Тапацир обезбедува одлични шок апсорпција.Реинженерните outsole гкл за подобри offroad влече

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Работи патики кој лесна мрежа горниот дел со контраст цикц

Текстил.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.НЕУТРАЛЕН : За тркачи на к�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Гумен ѓон.Најлон Горниот Дел Со Синтетички Облоги.Текстилни Поставата И Sock.Cushioned, Отстранлив Insole.Бренди�

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Versa Foam технологија.Re

ткаенина.Гумен ѓон.Mesh горниот.Чипка затворање.Lightstrike амортизирање.Одговорно Зголеми midsole.Гумени outsole.Ва�

100% Поврзана Текстил.Увезени.Гумен ѓон.Платформа мерки околу 03 инчи.Подигнете отворање мерки околу 03 инч

Нашите чевли се удобни секој ден.Дизајнот е модерен, визуелни и индивидуални.7"Големина : 40 НАС : 8.8" Нога Wi

синтетичкиигума.Гумен ѓон.Adidas.Адвокатско Чевли.Трчање.Кралската / Бела.Синтетички & Гума.ТРЧАЊЕ ЗА ПОСВ�

Гумен ѓон.Лесни, конструиран мрежа горниот дел е екстремно флексибилен & дише, со синтетички облоги за д�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Гумен �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други влакна.Увезени.Синтетички ед

ткаениниисинтетички.Гумен ѓон.Primeknit текстил горниот.Ланче затворање.adidas 4 D midsole.Cushioned footbed.Гумени outsole.МО�

Гумен ѓон.Трчање.Дише мрежа горниот.Лесни амортизирање.Издигнувајќи СЛ стил со удобна insole и грациозен м

Please wait...