0
clear
  • mDesign Пластовидно Пластични Складирање Бин Кутија со Отстранлив Капак - за Организирање на Бебе/Дете/Деца Играчки, Акција Фигури, Фломастери, Блокови, Занаети, Куче/М
  • -20%
  • -20%
mDesign Пластовидно Пластични Складирање Бин Кутија со Отстранлив Капак - за Организирање на Бебе/Дете/Деца Играчки, Акција Фигури, Фломастери, Блокови, Занаети, Куче/М

mDesign Пластовидно Пластични Складирање Бин Кутија со Отстранлив Капак - за Организирање на Бебе/Дете/Деца Играчки,

DEN 2349.60

Достапност
Достапно за нарачка

Џеб прегради задржи essentials одделени.РАЗНОВРСНА, исто Така, се користи како мачка/куче играчка кутија; Одлично за чување мали предмети на организиран и лесно да се најде; Идеален за автомобили, мала фарма на животните, армијата мажите, игри, маркери, боички, уметност резерви, лиење глина, бои, лепак стапови и повеќе; да ги Користат во спалната соба, тоалет, перење/алатка соба, kfitchen, занает просторија, гаража и повеќе.Секој tote има удобна рачка кои го прават тоа лесно да се носат и дренажа дупки на дното па водата може да тече надвор и предмети може да остане сува.Ткаенина фиока плакар и организаторите да се подели на мали простори во удобен прегради да се задржи на важни елементи како што се booties, капи, пелени, onesies, креми, брише, pacifiers, омилени играчки, и повеќе во рака е да се достигне.5" x 6" висока. ПЛАСТОВИДНО : Отстранлив капаци лесно да се отвори за да се направи грабање она што ви треба брз и лесен; Пластовидно за создавање на вертикална складирање за да се зголеми складирање простори; Употреба поединечно или заедно за да се создаде сопствен систем за складирање што функционира за вас; Keep items содржани, се организираат и прашина слободен; m DESIGN СОВЕТ : за да ги искористат предностите на вертикална простор да ја зголеми вашата складирање потенцијал - на магацинот и продавница.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Мерка 8" x 14.И двете се функционални и стилски, овие dividers задржи нередот на минимум и да паднам и да се свитка надолу кога не е во употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дизајниран од страна на LPWK Марта Sansoni во 2006 година 18 / 10 нерѓосувачки челик.Полиран не ' рѓосувачки челик

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Полиестер.Вклучува : една утешителот, еден опремени лист, еден рамен лист, перница случај(s), и шарлатан(s).

1Година Ризик Бесплатно Гаранција против било дефектите во изработка и материјали.На ОТВОРЕНО Се овие �

Помине јажето преку страна дупки и безбедна мрежа на балкон шини.Безбедност нето, ако боја и големина шт

Висококвалитетни материјали : Оваа складирање кутија се направени од издржлив, здрави материјали, квал�

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 13" Орев Дрво Се Справи Со Боуви Нож Со Кожа Обвивка.Дамаск Челик �

Големина : 78 x 12cms (Приближно).Шишиња Достапен Во Атрактивна Опсег На Боја Покрива.Спакуван Во Подарок Кут

Патент : НИ 9,926,105 B2 ; ДЕ 20 2014 101 047 U1 ; ZL 2014 година 1 0386688.1 BPA free.Корисникот пријателски со едноставно popup за да �

【Само за i Phone 12 мини】①This батеријата случај само костим за i Phone 12 мини (5.4 инчен), Не одговара за i Phone 12 / 12 �

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Домспакувани медицина кутии.Голем капацитет слоевит складирање, итен дрога за пребарување за една секу

Оваа мека и дише ткаенина е добро за удобно ноќен сон 【Лесно се Грижи】Машина за миење со ладна вода, неж

Опис : Brand Name : URUAVItem Име : Леќа Filter Model(Опционално) : УВ / CPL / ND4 / ND8 / ND16 / ND32 / НОЌ / ND16 PL (1 PC)3ВО1 Комбо (УВ+CPL+ND8)

Summary : Дебела PP материјал, стилски шупливи дизајн, зголемување на капацитетот, преносни нерешено може да

Оваа satiny спа искуство обезбедува инстант олеснување од сувост, па рацете изгледа rejuvenated.Клинички покажа

Одличен подарок : Дали сте во потрага за една симпатична подарок за мајка мида биде партија или на 1ви ро�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.Совршена Големина : Погоден за повеќето ситуации

500 Pcs Пурпурна Пеперутка Обликот на Ноктите Форма Про Помине Уметност Водич Форма Акрилик Совети УВ Гел �

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

модерен и стилски дизајн, Со модерен и стилски дизајн, нашиот чување на кутии за да се комбинираат и двет

Please wait...