0
clear
  • Супериорен Ритам Песна Тркала,Лизгачки Вратата Ролери,Тешки Цврсти Штала Вратата Casters 304 од не ' Рѓосувачки Челик Слајд Портата Хардвер,Најлон Castor за Мебел,за Индус?
  • -20%
  • -20%
Супериорен Ритам Песна Тркала,Лизгачки Вратата Ролери,Тешки Цврсти Штала Вратата Casters 304 од не ' Рѓосувачки Челик Слајд Портата Хардвер,Најлон Castor за Мебел,за Индус?

Супериорен Ритам Песна Тркала,Лизгачки Вратата Ролери,Тешки Цврсти Штала Вратата Casters 304 од не ' Рѓосувачки

DEN 2114.40

Достапност
Достапно за нарачка

Целта е да се користат јажиња или жица јажиња да се откажам тешки предмети или намалување на внатрешните и надворешните оптоварувања.2 inch Rated оптоварување : 350kg, 500kg Quantity : 2 High сила, добра цврстина, ниска лази, отпорност на абење и хемиска стабилност.Ви благодариме за вашето разбирање. Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Макарата е монтажни и лесно да се инсталира.Може да бидат сигурни да нарачате.Во зависност од светлината и екран, бојата може да биде малку поинаков.Особено лесен и лесно да се одржува.Обезбедува поголема флексибилност и подобро користење на расположливите подот.Нејзините V облик/U-облик/H-облик дизајн ја прави работата неспокојот. 【спецификација】Материјали : најлон+304 нерѓосувачки steel Groove : V/H/У groove Wheel дијаметар : 48 mm/1.9 инчен, 30 мм/1.Тие се цврсти решение за лесно позиционирање на вашиот челик стои на било посакуваната област и други опасности и annoyances.Флексибилност : Двојна носечка структура, со добра лизгачки својства, стабилност, флексибилност и удобност, и за труд заштеда.9 inch The изглед ширина на тркала : 22 mm/0.Тоа е толку едноставно!И ние може да обезбеди секој скапоцени клиент професионален настава онлајн 24 часа.Едноставно да стапат во контакт со нас, и ние ќе рефундирање на дека.Послушни, мазна тркалање тркала се движат fluidly заедно сите рамни површини без џвакање до конкретните во вашата гаража.【прашува】1.6 инчен, 22 mm/0.2 inch Bracket дебелина : 2.Примена : едноставна и практична патот ролери дека го користи гравитација да се укине работа.среќен шопинг!2. Поради прирачник за мерење, големината грешка е 1-2 mm.Материјал : макара е направен од високо-квалитет најлон материјал, 304 нерѓосувачки челик заграда, фиксна водич железнички, не е лесно да се деформира, носат-отпорни, рѓа-доказ, со голема сила, добра флексибилност, силни и издржливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заварени челични тешки вртливата рициново, силно завртување главата дизајн.Гуми / Упатуваа : Направен о�

Школка Милиони Носители.Ротари Алатка за Сопствениците и Додатоци.Обработка.СЕЧЕЊЕ АЛАТКИ.Крај Милион�

Школка Милиони Носители.Ротари Алатка за Сопствениците и Додатоци.Обработка.СЕЧЕЊЕ АЛАТКИ.Крај Милион�

Стабилна и флексибилна, тивко и носатотпорни, подготвени за употреба.Таписерии изработка, трајни, светл

Двојно топката raceways нудат мазна swiveling акција, сила и долг животен век.Цинк позлатен заврши е атрактивна �

Школка Милиони Носители.Ротари Алатка за Сопствениците и Додатоци.Обработка.СЕЧЕЊЕ АЛАТКИ.Крај Милион�

Капацитет : 1000 кг.Тркала Кол.x W : 6x2".Вкупна Висина : 71 / 2".Delrin Ролери Имајќи.Оваа рициново е дизајниран за те

За последните 100 години, сме си заработи репутација за изградба на индустриски повеќето трајни casters и тр�

Ние секогаш се обезбеди на производи по поволни цени и ги продаваат на најдобар квалитет и функционални

Тркала : Направен од висококвалитет еластична тврда гума, во мазна возен квалитет "Blickle Лесно Roll", многу в

4" X 2" Вртливата Casters Тешки Полиуретан на Челик Центар Тркала со Кочница 700lb Секој (4) Алатка Кутија.Функциј

Обичен Тркала Имајќи.Зголемените Димензии 1 3 / 4" x 3".Вкупна Висина 4 13 / 16".На оптоварување 140 кг.Рициново За

Капацитет : 10,000 lbs.Тркала Кол.x W : 10x4".Вкупна Висина : 13".Двојна тркала на МаксиДолжност casters се однесува на �

Патентирана Kingpinless(TM) топче имајќи прецизност машински raceway 3 / 16" материјал дебелина; 23 / 8" дијаметар raceway �

Капацитет : 850 lbs.Тркала Кол.x W : 4x2".Вкупна Висина : 55 / 8".Delrin Ролери Имајќи.Оваа рициново е дизајниран за теш

Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 2 x Навој Матични Рициново Тркала.Име на производ : На

5 / 16" AISI 1045 топлина третираат челик едно парче врвот плоча.Нозете се заварени од внатре и од надвор за доп

Заварени челични екстра тешки вртливата casters, екстра силно завртување главата дизајн, со "стоптоп' кочни

Капацитет : 850 lbs.Тркала Кол.x W : 6x2".Вкупна Висина : 71 / 2".Овие Тип на 303 Нерѓосувачки Челик Vжлеб Casters беа наме

Воланот апсорбира шок и вибрации и обезбедува тивка работа, и е погоден за поаѓајќи од мала до средна но�

Современиот мебел рициново.Се препорачува за Следните Површини : Плочки, Керамички, Линолеум, Тепих, Твр

Тркало Пречник : од 1,5 инчи; Тркало ширина : 26 MM.Имајќи : 80 KG / еез.Материјал : висока цврстина челик.Примена

【Се тркалаат Слободни】Работ планината 2" castor, се вклопува до 0.71" (18mm) дебела одбори.Забелешка завртки и о

ПЛОЧА ГОЛЕМИНА : 2.МОНТАЖА ДУПКА ДИМЕНЗИИ : 0.Вкупна Висина : 6" (152mm).Премиум Рициново тркала се направени о�

Зошто ви е потребна?Вие само треба да го залепите нерѓосувачки челик универзална воланот на дното на ку�

Please wait...