0
clear
  • Нова Фантастична Pakka Дрво Sgian Dubh Дамаск Челик Направени во Шефилд, Англија Супериорен Обвивка inc Презентација Кутија
  • -20%
  • -20%
Нова Фантастична Pakka Дрво Sgian Dubh Дамаск Челик Направени во Шефилд, Англија Супериорен Обвивка inc Презентација Кутија

Нова Фантастична Pakka Дрво Sgian Dubh Дамаск Челик Направени во Шефилд, Англија Супериорен Обвивка inc Презентација

DEN 2136.00

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИНОВО ДРВО РОГ СЕ СПРАВИ СО SGIAN DUBH,НА ДАМАСК ЧЕЛИК СЕЧИЛОТО Е ФАЛСИФИКУВАНИ ВО ШЕФИЛД, АНГЛИЈА НАШИТЕ НОЖЕВИ СЕ РАЧНО КОВАН ВО НАШАТА ФАБРИКА И ОСНОВА ЗА ДОБАР РАБОТ НА НОЖОТ Е 3 1/2 NCHES.ДРШКАТА Е ВИСТИНСКИ МАСЛИНОВО ДРВО РОГ ЗЕМЈАТА И ВО ОБЛИК СО МАЗНА ЗАВРШНИЦА.НОЖ МЕРКИ 21 CMS ДОЛГ ВО ВКУПНИОТ И ТЕЖИ 94 ПРОГРАМИТЕ.НА ОБВИВКА Е ВИСТИНСКА КОЖА, КАКО ШТО БИ СЕ ОЧЕКУВАЛО И НЕЈЗИНИТЕ ПРЕЗЕНТИРАНИ ВО КУТИЈА БЕСПЛАТНО ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ ВИЕ НЕМА ДА БИДЕТЕ РАЗОЧАРАНИ.ОДНОС ЛИ.НА ЕДНА СЛИКА Е ОНОЈ ШТО ЌЕ ГО ДОБИЈАТ ОВА НЕ Е АКЦИИ СЛИКА.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из�

Полиестер.Вклучува : една утешителот, еден опремени лист, еден рамен лист, перница случај(s), и шарлатан(s).

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

СКЛАДИРАЊЕ БИН ДИМЕНЗИИ Надвор (107 / 8Инчен x 11Инчен x 5Инчен), во Внатрешноста (101 / 4Инчен x 10Инчен x 43 / 4Инче�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд�

Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.Совршена Големина : Погоден за повеќето ситуации

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Големина : 78 x 12cms (Приближно).Шишиња Достапен Во Атрактивна Опсег На Боја Покрива.Спакуван Во Подарок Кут

модерен и стилски дизајн, Со модерен и стилски дизајн, нашиот чување на кутии за да се комбинираат и двет

Дизајниран од страна на LPWK Марта Sansoni во 2006 година 18 / 10 нерѓосувачки челик.Полиран не ' рѓосувачки челик

Помине јажето преку страна дупки и безбедна мрежа на балкон шини.Безбедност нето, ако боја и големина шт

Оваа мека и дише ткаенина е добро за удобно ноќен сон 【Лесно се Грижи】Машина за миење со ладна вода, неж

Можете да инсталирате било каде ви се допаѓа, како што кујна, под кабинет, бар, итн, зацврстување на товар

●Карактеристики : Тоа се карактеризира со висока цврстина, отпорност на корозија, атмосферски отпор, УВ

Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 13" Орев Дрво Се Справи Со Боуви Нож Со Кожа Обвивка.Дамаск Челик �

Summary : Дебела PP материјал, стилски шупливи дизајн, зголемување на капацитетот, преносни нерешено може да

Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Please wait...