0
clear
  • Малку Tikes Врти Рк Розова Играчка, Multicolor
  • -20%
  • -20%
Малку Tikes Врти Рк Розова Играчка, Multicolor

Малку Tikes Врти Рк Розова Играчка, Multicolor

DEN 1104.00

Достапност
Достапно за нарачка

Врти РК - розова боја.Лесен-за-користење почетник далечински со 3 едноставни копчиња - уред, се вртат и глупо рог!.Изненадување!Вратите замав отворено кога таа се врти!.Чукнат Боб и се тркалаат движење и буци дизајн обезбедува задоволство за млади тркачи.Ние знаеме дека, без разлика колку брзо Живот потези, вие никогаш не ќе сакаат да се пропушти оние посебни малку моменти & firsts.Го слават сите на вашето дете firsts со Малку Tikes фантастична firsts!Нашите играчки се дизајнирани за негување на вашето дете се развива умови и тела, и сето тоа додека изненадувачки и delighting нив.Малку Tikes фантастична firsts, бидејќи секој првиот е фантастична.Оваа радосна РК автомобил има лесен-за-користење почетник далечински што го прави совршен првиот РК автомобил за деца!Вратите замав отворено кога таа се врти за глупо изненадување!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Блескав играчка тип : LED светло играчка.Потекло : Yiwu.Погоден за луѓето : неограничен, момчиња, девојки.Бле�

Hanukkah Chanukkah Dreidel 925 Фунта Сребро, Рачно Изработени , Тежина : 31.5 Грама , 1.75" Врти Горниот дел, Рачно Изработен

Безбедно и лесно да се игра,на врвот ќе го ротирате непречено.Големина(Кол*Л)прибл 4.55cm / 1.771.96 инч.Сјај

Hanukkah Chanukkah Dreidel Колектори Убава Уникатен 925 Sterling Silver Дизајн, Рачно Изработени Во ИЗРАЕЛ , Тежина : 9 Грама ,

Производителот гаранција може да не се применува.Минијатурна верзија на безвременски 1930 пролетната иг�

Оваа забавна игра балансирање е исклучителен дар за деца на возраст од 3 години нагоре.Детален опис : Име

Мала тежина и издржливи.Флексибилен и лесно се чисти.Блескав дизајн,се направи повеќе привлечна во темн

ВНИМАНИЕГРАБАЊЕ СПЕКТАКЛ : А смирувачки спин на ретро класичен дека децата ќе мезе!Овој пакет доаѓа со С

1 Мазна површина, без burrs и аглите, погоден за незрели рацете на бебињата.Секој дизајн е специјално дизај�

Сјајни полиран и Дрво Боја, совршен за деца, игралиште за деца затворен или отворен игра забава.Големина

ПОМАГА за ПОДОБРУВАЊЕ на КОНЦЕНТРАЦИЈАТАСпоред последните студии, и да се заморувате со предмети во ва�

МЕТАЛИК DREIDELS : Висок Квалитет на Злато Обоени Пластични, Метални Dreidels.Ајде да Играат Dreidel Hanukkah Игра се Вр�

Мали врвот има 4 hemispherical овошје форми : лубеница, киви, јаболко и лимон.Обликот е тркалезна и симпатична, и

●Ротација перформанси : дизајнирани за да ја ротирате на масата подот или било каква рамна површина ●М�

Please wait...