0
clear
  • Инфрацрвен Сензор За Движење Тапа Бања Нерѓосувачки Челик Палубата Планината Smart Допрете Слив Интелигентни Бранеа Чешми Touchless
  • -20%
  • -20%
Инфрацрвен Сензор За Движење Тапа Бања Нерѓосувачки Челик Палубата Планината Smart Допрете Слив Интелигентни Бранеа Чешми Touchless

Инфрацрвен Сензор За Движење Тапа Бања Нерѓосувачки Челик Палубата Планината Smart Допрете Слив Интелигентни Бранеа

DEN 1039.20

Достапност
Достапно за нарачка

✽【Убаво и пристојно】- Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели/колеги кои се пресели во нова куќа/реновирање. ✽【Лесно да се Инсталира】- на Сите хардверски вклучени во пакетот.Лесно да се инсталира со клуч, НЕМА ПОТРЕБА водоводџија, ќе заштедат пари и време, заврши DIY инсталација помалку од 30 минути. ✽【Неверојатно Издржливи во употреба】- Уникатен кертриџ ви овозможува удобно да го отворите или да го запре проток на вода , Нема истекување на перформанси.Отпорен на отпечатоци од прсти и вода места за почист изглед на кујната. ✽【Вода Притисок Тест】- Чешми тестирани до 600,000 животен циклус на 90 степени.Секој производ е под Ultrahigh Хидрауличен Притисок Тест,кој обезбеди да нема течење или пукна проблем. ✽【По-Продажбата на Гаранција】- Ако имате било какви прашања со нашите чешми,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,вашето задоволство е наш приоритет. : -).Тип : Слив Чешми Тапа Планината : Една Дупка Функција : Чувство Чешми Тежина На Пакет : .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Kinesis технологија со сокриени сензор овозможува чисто естетски и обезбедува извонредно точни и веродост

????【HandsFree Операција】Оваа електронска слив миксер допрете ќе смисла вашето присуство и автоматско закл�

Преку употреба на сензор греди, автоматска тапа одредува кога објектот е пред неа и автоматски да се врт

ТЕСТИРАН од СТРАНА на стручни лица : На Славина е енергично тестирани од страна на нашиот стручен тим од

7 во Тежина : Околу 【HANDSFREE ОПЕРАЦИЈА】Ова неконтакт дизајн обезбедува handsfree операција, што е многу погодн

Lano Комерцијални Сензор Тапа Specifications Diameter на доводна цевка : DN15 Дијаметар од штекер цевка : DN15 Вода Притис

✅ направи вашата кујна соба едноставен и свежо, лесно да одговара на повеќето потоне.Флексибилни spout ну�

Слоан EBF854БАТTEECP0.5 GPMМРЕЖЕНIRBTFCT; Проток : 0.5 gpm (2 Lpm) (0.5 GPM).Спреј Тип : МултиЛаминарен (МРЕЖЕН).Тип на сензор : И

Подобро хигиена со автоматски сензор за handsfree за перење.Подобрена заштита sensorуправувано navigator чешми мож

Заврши со топла s во кутија?.Сите делови за инсталирање се вклучени.Претворете го вашиот бања тапа во smart

✽【ВисокоКвалитетни Материјали】 производот се осигура вашата здрава вода дневно.На оловослободен вод

Температурата Прилагодливи touchless бања потоне тапа доаѓаат со температура миксер и топли и ладни црева,м

✅ направи вашата кујна соба едноставен и свежо, лесно да одговара на повеќето потоне.Флексибилни spout ну�

Карактеристики : Еден Пост Планината.За Калено Или Двојно Вода.Монтажа Тип : Centerset.Пакет Тежина : 5.2 Фунти.

【Touchless Тапа Адаптер】се Претвори вашата бања тапа во smart Autowater Движење Senor тапа.Autowater да се активира секој

Фонтана во моментов Комерцијални Контрола на Температурата Бранеа Никел Platinum Thermostatic Автоматски Сензор

в) ≤ 3w Површината технологија : electroplating полирање Применливи вода притисок : од 0,05 MPa0.6 MPa уреди со покажув�

Please wait...