0
clear
  • Земи, Не-заклучување, се Приближи, го Фати, 1-1/4, Светла Цинк, Пакување од 10
  • -20%
  • -20%
Земи, Не-заклучување, се Приближи, го Фати, 1-1/4, Светла Цинк, Пакување од 10

Земи, Не-заклучување, се Приближи, го Фати, 1-1/4, Светла Цинк, Пакување од 10

DEN 3234.00

Достапност
Достапно за нарачка

Користете го ова на Оваа ротари земи го фати како едноставна, но ефикасна алтернатива на брави и катанци за задржување на врати и фиоки од отворањето случајно; едноставно им помогнам да се затвори, затегнување за да ја отворите.Најлон ролки апсорбира шок и да помогне да се минимизира затворање на бучава.Едноставна инсталација бара само шрафцигер; монтажа завртки вклучени.Спецификации : Предмет : Земи Catch Catch/Latch Тип : Grab Catch/Latch Отворање Акција : Pull Adjustable : No Locking/Nonlocking : Не-locking Catch/Latch Материјал : Steel Catch/Latch Крај : Светла Zinc Catch/Latch Висина : 1-1/4"Фати/Latch Ширина : 1-3/32"Фати/Latch Длабочина : 3/4"Повлече Сила : 4 lb.".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Магнетни фати во бела најлон куќиште база за комбинирање на вратата.Секој сет е Индивидуално bagged со 1 фа

【Производ Димензија】 Форма Должина : 47mm / 1.85"; Формата Ширина : 38mm / 1.5"; Формата Висина : 19mm / 0.75"; Завртка ду

Едноставно им помогнам на вратата да се затвори и заклучување притисни повторно да пролетта се отвори.

Погоден за мал подарок кутија, мали торби и мали мебел.Пластична обвивка материјал, издржлив и добро да

Пакетот Вклучува : 10 х двојно ролери се фати со монтажа завртки.Тешки Кабинет Ролери Фати : Силни вратата

【Големина】 Должина : 45mm; Width : 25mm; Висина : 16mm 【Powelful Магнетни 】 Висока магнетна да се одржи кабинет врата

Со магнетни пролет структура, само притиснете на кабинет вратата и се тоа ќе се враќа и се отвори автома

Пакет се Вклучени : 10 x Кабинет вратата затка (не се вклучени завртки).Материјал : Магнетни фати направен

магнетни фати.ковчегот го фати.Вратата Затворање.Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите

Нето Тежина : 71g; Пакет Содржина : 4pcs x Магнетни Фати Latch, 4pcs x Плоча.Име На Производ : Магнетни Фати Latch; Мате

Материјал : не ' рѓосувачки челик / чист бакар.Спецификација : прилагодлив вратата на врвот bead.Net тежина :

Едноставно им помогнам на вратата да се затвори и заклучување притисни повторно да пролетта се отвори.

Овие вратата buffers се посебен систем дизајниран за да го забави затворање акција на секоја врата.Идеален

Направени Со Силна Материјали.Направен Да Одговара За Apropriate Апликација.Монтажа Завртки Вклучени за Apropr

14";Пакет Содржина : 2 парчиња x Кабинет Вратата Catch Description во German Schranktür Magnetverschluss мит Schraube für Badezimmer Küche Weiß 2 S

Држете RV багаж прегради се отвори.Лесна инсталација.Издржливи acetal пластика 2пакет.Црна.Camco е Црна Багаж

Пакување од 1 x Допир Latch.Вратата / Шкафот / Гардероба Фати.Вратата Мебел & Приклучоци.Ако инструкции за о

Please wait...