0
clear
  • ACTi I915 2MP Видео Analytics Отворено Брзина Купола Камера со ELLS, DC ирис, Авто Фокус, Х. 264, 1080p/60fps, 2D+3D DNR, Аудио, MicroSDHC/MicroSDXC, Висока Рое/AC24V, IP66, IK10, ДИ/НЕ, Изградена-во Analytics
  • -20%
  • -20%
ACTi I915 2MP Видео Analytics Отворено Брзина Купола Камера со ELLS, DC ирис, Авто Фокус, Х. 264, 1080p/60fps, 2D+3D DNR, Аудио, MicroSDHC/MicroSDXC, Висока Рое/AC24V, IP66, IK10, ДИ/НЕ, Изградена-во Analytics

ACTi I915 2MP Видео Analytics Отворено Брзина Купола Камера со ELLS, DC ирис, Авто Фокус, Х. 264, 1080p/60fps,

DEN 2639.76

Достапност
Достапно за нарачка

ACTi I915 2 MP Видео Analytics Отворено Брзина Купола Камера со ELLS, DC Ирис, Авто Фокус, Х.16°-300°/втор, 0.6°Скенирање Panning/Нервира Брзина : 0.Настанот Предизвика : Видео motion detection (10 вклучени и исклучени polygons региони), Надворешен уред преку дигитален текст, Звук откривање, Интелигентни случај на откривање.Животната средина Обвивка : Водоотпорна (IP66), Вандалот доказ метална обвивка (IK10), Изградена-во одвлажнување, отпорно на Гребење и вода-отвратителен леќи од стакло. 711 Ethernet Порт : 1x RJ-45 pigtail connector Power Извор : AC 24 V, Висока Po EPower Потрошувачка : 50 W (Рое, грејач, вентилатор и IR за), 62 W (AC, грејач, вентилатор и IR за)Вентилатор, Грејач, Одвлажнување : Yes UPC : 888034009592 EAN : 4710751963269 Weight : 6.0, DC ирис, Авто focus Extreme WDR (145 d B), Бескрајни Pan & Навалување, PTZ Авто Tracking Overview, Зум и Следење (OZT) Specifications Maximum Резолуција : 2 MPImage Сензор : Прогресивно Скенирање CMOSSensor Големина : 1/2.16°-150°/second Panning Опсег : 360° endless Tilting Опсег : -20°~200°PTZ Контрола : Далечински рачна контрола, 256 претходно поени, 10 претходно патувања, Авто scan Preset Точност (Panning/Нервира) : ±0.2°/second Preset Panning/Нервира Брзина : 0. 264, 1080p/60fps, 2 D+3 D DNR, Аудио, Micro SDHC/Micro SDXC, Висока Рое/AC24 V, IP66, IK10, ДИ/НЕ, Изградена-во Analytics Key Features Day & Ноќ со Екстремно Ниска Чувствителноста на Светло и Адаптивни IR LED36x Зум Објектив со f4.Сервер-базиран Analytics : Објект Линија Пребројување на гласовите, Луѓето Пребројување на гласовите, за Откривање на Лице, Предмет врз Основа Движење Откривање, си игра, Објект Линија Премин Откривање, Објект Внесете Област Откривање, Недостасува Објект Откривање, без Надзор Објект Откривање, Чад Откривање, Топлина Мапата, да се Задржиме Време, Насока за Откривање, Автоматски Табличка Признавање, Луѓето Задача за Откривање.7°Вертикален Агол на Гледање : 38.265°Апсолутната Позиција : Yes Pan, Тилт или Zoom протокол : Visca, Pelco-D, Pelco-P, ACTi URL command Compression : H.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Врвен highdefinition слика : Тоа вработува 1 / 3 инчи висок квалитет CMOS сензор.Резолуцијата е до 1920x1080 со рамка го

Можете да ги споделите камерата на оној што сакаше.Вграденво анти бучава говорник и Микрофон, слушаат и

0 мегапикселна (2560x1920 P) HD резолуција ; Добар квалитет на слика, поддршка хуманоидни откривање на алармот,

[Поддршка и ТФКартичка & Складирање Може да] Го поддржува повеќе начини да ги зачувате вашите податоци.Т

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

[Висока Дефиниција 3 MP Слики] Висока дефиниција 3 MP слики, појасни, глас спогодба, во реално време на повик

Full HD Резолуција : 1 / 2.8 инчен висок квалитет CMOS сензор.Резолуцијата е до 1920x1080 со рамка го оценувате до 60fps.

【HD 5 Мегапиксели Боја визија ноќ】PTZ Камера отворено wifi 5 MP (2560x1920) резолуција, ви нуди супер hd квалитет на

★ Човековите Откривање & EMail Alert & Звук На Алармот ★ PTZ Далечински Управувач.Атрактивни Карактеристики :

3) Апликација достапна за i OS и Андроид 5) Вграден IRНАМАЛУВАЊЕ за ден и ноќ начини на префрлување.4 G Безжич

【24x7 Безбедносна Камера двонасочна аудио ви овозможува да разговарате преку камерата или да издаде пре

Ноќно Тип : Инфраред.Производителот Дел Број : CYBERVIEW 200 D.HD Снимање : Yes.Microphone The интегриран микрофон овозмо

>【Искуство Ultra HD 6 MP】Ultra HD 6 MP резолуција([email protected]),оваа 6 MP купола безбедносна камера користење на 1 / 2.9"CMOS i

Please wait...