0
clear
  • Мрежа на Ѕид, Мрежа Шема Orifice Плоча Одлични Перформанси Долго Производ Живот, со Моделот Од 3x5 Дупки за Човек, за Прикачување Нешто
  • -20%
  • -20%
Мрежа на Ѕид, Мрежа Шема Orifice Плоча Одлични Перформанси Долго Производ Живот, со Моделот Од 3x5 Дупки за Човек, за Прикачување Нешто

Мрежа на Ѕид, Мрежа Шема Orifice Плоча Одлични Перформанси Долго Производ Живот, со Моделот Од 3x5 Дупки за Човек,

DEN 1766.40

Достапност
Достапно за нарачка

Алуминиумска мрежа плоча има модел од 3x5 дупки, кои ќе ги задоволат секојдневните потреби добро.Користете го овој производ можете да додадете поддршка како заградата да се закачите на нешто да, или како трим панел да се добие само правото изглед за вашиот изгради.Како што сугерира името, моделот плочи имаат shouyu шема по должината на чинија.Производот е направен од високо квалитетни алуминиумски материјал, кој поседува долго производ живот.Производот доаѓаат со стабилна структура, одлични перформанси и долг животен век.Функција : 1. Користете го овој производ можете да додадете поддршка како заградата да се закачите на нешто да, или како трим панел да се добие само правото изглед за вашиот build2. Како што сугерира името, моделот плочи имаат shouyu шема по должината на plate3. Производот е направен од високо квалитетни алуминиумски материјал, кој поседува долго производ life4. Алуминиумска мрежа плоча има модел од 3x5 дупки, кои ќе ги задоволат секојдневните потреби well5. Производот доаѓаат со стабилна структура, одлични перформанси и долга услуга life Specification : Предмет Тип : Алуминиумска Мрежа Plate Material : Aluminum Model : 3123-0096-0144 Specifications : 3x5 Дупки, прибл. 96 x 144mm / x 3.8 5.7 in Diameter : Прибл. 4mm / 0.2in14mm / 0.6 in Size : Прибл. 8mm / 0.3in24mm / 0.9in16mm / 0.6in4.69mm / 0.2in64mm / 2.5in48mm / 1.9in80mm / 3.1 во Пакет Листа : 1 x Алуминиумска Мрежа Плоча.

Спецификацијата

Item Type:
 Aluminum Grid Plate
Material:
Aluminum
Model:
3123-0096-0144
Specifications:
3x5 Holes, approx. 96 x 144mm / 3.8 x 5.7in
Diameter:
Approx. 4mm / 0.2in
14mm / 0.6in :
Size:
Approx. 8mm / 0.3in
24mm / 0.9in :
16mm / 0.6in :
4.69mm / 0.2in :
64mm / 2.5in :
48mm / 1.9in :
80mm / 3.1in :
Package List:
1 x Aluminum Grid Plate :

Со стоката дадена додека купуваат

3.Ултразвучно испитување вибрации 4.20 ML голем резервоар за вода 5.6 ML / дел atomization фреквенција...

1 Високо квалитетен материјал, безбедно и издржливи 2 Сите предмети биле тестирани 3 Игра касети само как

【Високо Квалитетен Материјал】Нашите шпоретот режач опфаќа се направени од fiberglass крпа, со посебен квал

со LED светла.Производ Големина : 13 * 5 * 2.4 cm.Пакување Листа : 1 x клима Уред Далечински Управувач.во рок од 3 д

1 Високо квалитетен материјал, безбедно и издржливи 2 Сите предмети биле тестирани 3...

5 V 8Канал Реле интерфејс одбор, секој треба 1520m A Возачот Тековната; Опремена со високотековната реле, AC250

Универзална Одговара:Овие AC опфаќа димензии се 32 x 32 инчи,што значи дека одговара на повеќето стандардн

【ПОГОДНОСТ,ЕФИКАСНА УПОТРЕБА】Овој внимателно направена од висококвалитет на производот се врти днев

ВИСОК КВАЛИТЕТ алатка која одговара на сите eнамалување видов ножеви, како и ХСС виде ножот дрво.АПЛИКА

Ова е Само Кожата Комплет за вашиот Smok Стап V8 Пенкало и не вклучува Vape себе.Мат Ламинат за дополнителна з

Хуманизирано дизајн : портабл клима уред издувна цевка конектор усвојува интимна и практични универзал

[Полиестер материјал] : внатрешна клима уред поклопецот е направен од висококвалитет полиестер материј

5 3 / 4 во.висок x 5 во 1 / 8.дијаметар 21 k Pa да 69 k Pa 1 / 8 во.NPT 2.5 Биографија 2.16 Kv.Попуст справи достапна кога ќе го

Име На Производ : Клима Уред Филтер Посува; Одговара : Клима Уред.Дупка надворешен Дијаметар(Секој крај) :

Не програмирање или поставување на потребни Подалеку пренесување на далечина,стабилни перформанси...

????【Премиум Материјалот】 надградба вертикална пила мелница е направен од висок квалитет на тешкидолжн

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Нашите чорапи се направени од памук, ш

Направени со висок квалитет полиестер микровлакна ткаенини.обезбеди долготрајна издржливост и максим

Долго време на изложеност на дожд и снег лесно може да предизвика метал оксидација и скратување на рабо

( (.Euisdan AA клима уред PCB Монтажа 20 K Бакар Главата Сензор на Температура на Probe Universal Тип воздух сензор на те

【ЕДНОСТАВНИ ОПЕРАТИВНИ】надолу Со притискање на рачката копчето serrations се disengaged и на справи, тогаш може

Високо Квалитетен Челик и Алуминиум Изградба.Намалување Cedar, Даб, Орев и во Висок Квалитет Граѓа.Zchoutrade о

【ШИРОКА ПРИМЕНА】:36 инчи граѓа пилана е одличен придружник за woodworkers,столари,отворено ентузијасти, гра

Ние ќе брод од Токио, Јапонија.Тоа ќе трае од 10 до 17 дена како што вашата стока ќе пристигнат од вашата ис

( (.Euisdan AA 3 Pcs Гума Главата 15 K Сензор на Температура за клима уред 40cm Length Universal Тип Воздух Сензор на Темпера

Со потпирач за грбот, тоа може да застане цврсто на табелата.Тоа, исто така, има дупка за да виси на ѕидот.

100% сосема нов и висок квалитет Донесува ултразвучно испитување вибрации технологија : Брзо да се подели

★Замена bluray DVD диск 1175 ГД16 D5 S за Microsoft Xbox 360 S(Слим) ★Замените не работи xbox 360 Philips Лајтна Dvd диск.Ќе треба да

*Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на

Please wait...