0
clear
  • ZXIAOMEI Портокал Шминка Четка Поставите 9 Стапови за Лабава Прав Четка за Руменило Четка Фондацијата Четка и Други Шминка Алатки
  • -20%
  • -20%
ZXIAOMEI Портокал Шминка Четка Поставите 9 Стапови за Лабава Прав Четка за Руменило Четка Фондацијата Четка и Други Шминка Алатки

ZXIAOMEI Портокал Шминка Четка Поставите 9 Стапови за Лабава Прав Четка за Руменило Четка Фондацијата Четка и Други

DEN 1570.08

Достапност
Достапно за нарачка

Избрани висок квалитет на вештачки влакна материјал, Мао Фенг е природно меки, кожни-friendly и еластична, не ја иритираат кожата и не остава трага на шминка.Синтетички влакна четка е лесно да се мијат со топла вода и доаѓа со благ шампон да помогне да се намали брзината на кожата повреди.Make-up четки кој ги покрива сите големини и форми за да sculpt лицето и очите.Идеален за contouring, спојувањето, набљудување и heightening.Око шминка четка има висок квалитет на заострените се справи, и својата елегантна и лесен дизајн овозможува да се користи подолго време и не се лизга.Целосен сет на основни шминка четки, погоден за професионална употреба или домашна употреба.Совршен шминка четка во собата за течни, прав или крем за да создадете лесна природни шминка изглед.Опис на производот : Име : Шминка Brush Material : човек-направени fiber Quantity : 9 Specifications : со складирање bag Contains и функции : Контура четка : се Користи за прецизни апликација за да ги истакне природните контури.Вертикален контура четка : Дефинирање на обликот на лицето.Во прав со четка : се применува лабава во прав.Факелот четка : мултифункционален четка која може да се користи за руменило, прав и контури, а исто така може да помогне да се отстрани вишокот на производи.Четка за руменило : се применува blush Eyeshadow Четка : Меша сенки.Мали сенки четка : мешавини сенки на прецизни areas Lip четка : се применува lipstick Eyebrow четка : да се Создаде персоналните веѓите и исчисти вишокот powder Tips : Од четки се запечатени во пакетот за долго време, тоа е препорачливо да се мие со шампон и вода да се елиминира чудна миризба на првата употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

✦10pcs Целосна Шминка Четки Set Содржи прав со четка, фондацијата четка, четка за руменило, concealer четка, кон�

Стручната служба : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со

Рачка Материјал : пластика.Број на Парчиња : Комбо.Се Користи Со : Множества & Колекции.Четка Материјал : С

Број на Парчиња : Комбо.Четка Материјал : Пластика.Количина : 100pcs.Големина : околу 12*1 cm / 4.72*0.39'.Се Користи С

❀На исклучителен и прекрасен изглед на шминка четка ви овозможува да имате добро расположение кога ќе �

Вистинско Совршенство 7 компјутери око шминка четка во собата е суштински за полнење за дневна око шмин�

Рачка Материјал : пластика.Број на Парчиња : Комбо.Се Користи Со : Множества & Колекции.Четка Материјал : С

Материјал : Коза коса; Рачка материјал : Дрво ;Четка материјал : Синтетички Влакна.Се користи за лицето да

➤ Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена �

Сигурен во квалитетот : овие eyelash за чистење со четки се направени на квалитетот на дрво, нивните влакна �

Се справи со Боја : 2 парчиња.Број на Парчиња : Комбо.Четка Материјал : Синтетички Влакна.Количина : 1pcs.Гол�

100% Сосема Нов и Висок Квалитет !.Материјал : Acrlic Рачка + Алуминиумски Tude + Влакнести коса.Големина : прибл..

ЗАВРШИ 6 ПАРЧЕ ПОЛНА ГОЛЕМИНА ШМИНКА ЧЕТКА SET Овој сет има сите essentials за да се создаде вашиот совршен цел

Мек материјал; шминка четка поставите користи вештачки влакна на косата, изобилство од волна, силна пра�

Рачка Материјал : пластика.Број на Парчиња : Комбо.Количина : 8pcs.Четка Материјал : Синтетички Влакна.Четк�

Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење.Лесн

Влакната материјал : вештачки влакна.Четка рачка материјал : пластика.Четка рачка спецификација : прено�

Please wait...