0
clear
  • КИКО MILANO - Интензивни Бои Долготрајни Eyeliner 03 Интензивна и мазна плови надворешното око молив со долго носат
  • -20%
  • -20%
КИКО MILANO - Интензивни Бои Долготрајни Eyeliner 03 Интензивна и мазна плови надворешното око молив со долго носат

КИКО MILANO - Интензивни Бои Долготрајни Eyeliner 03 Интензивна и мазна плови надворешното око молив со долго носат

DEN 216.00

Достапност
Достапно за нарачка

Интензивна, долго-носење на надворешното око молив дека глајд модели на непречено.На eyeliner молив обезбедува зачудувачки перформанси со топење текстура која личи на течни eyeliner.Посебен, водоотпорен формула останува на до 10 часа* и е blendable веднаш по апликацијата.Текстурата се топи на контакт со eyelid за светла и интензивна линија.Боите се придржуваат брзо и рамномерно и даде длабочина на очите.Удобен апликатори сунѓер, кој се наоѓа во основата на водоотпорен eyeliner молив, прави да се меша лесно.Ophthalmologically тестирани.Dermatologically тестирани и формулиран за да се обезбеди минимум пример на алергиски реакции.Не се тестирани на животни.Произведени без суровост.Интензивна, долго-носење на надворешното око молив дека глајд модели на непречено.Молив обезбедува зачудувачки перформанси со топење текстура која личи на течни eyeliner.Посебен, водоотпорен формула останува на до 10 часа* и е blendable веднаш по апликацијата.Текстурата се топи на контакт со eyelid за светла и интензивна линија.Боите се придржуваат брзо и рамномерно и даде длабочина на очите.Удобен апликатори сунѓер, кој се наоѓа во основата на молив, прави да се меша лесно.Достапни во 16 нијанси на бои со мат и бисер завршува.За надворешна употреба.Ophthalmologically тестирани.Dermatologically тестирани= формулиран за да се обезбеди минимум пример на алергиски реакции.* Клинички-инструментални тест спроведена на 20 жените најмногу до осум часа.Податоците од 10 часа беше добиени преку линеарна interpolation.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа единствена формула е комбинација на леснотијата на редовна eyeliner молив со мазност на гел, eyeliner.МАТ &

ОСТАНУВА ВО МЕСТО 24 ЧАСА : Овој богат мат финиш црна течност eyeliner е дупка со доказ и нема да се префрлите �

❤【ВОДООТПОРЕН】 : нашата крајна водоотпорен течни лагер обезбедува дупка со доказ, шушка доказ, плаче д

【Брза Смена】Лесно да се отстрани со шминка смена или чистење, масло, вие не мора да се грижите за пигмен

МОРА да се користи на мокра шминка четка да се меша производ додека да го достигне на крем конзистентнос

Металик око лагер може да се подготви eyeliner база директно, без лепак, метал флеш eyeliner да ви обезбеди со сј�

Храбар, богат боја ● Обезбедува совршена боја, со само една апликација, па има нема потреба да се оди во �

● Богата боја која е само сјајни доволно за да се направи вашите очи се издвојува!Убава линија, тоа трае

12 различни бои се исполнат потребите на секој повод ❤Долготрајни : се Применува нашите водоотпорен и до

ПРЕМИЕРОТ + ТОЧНИ + СЕТ : Направи Последниот Премиер + Точни + Сет Поставување Спреј preps вашето лице, ја нам

Givenchy.Make Up.Givenchy Веѓата & Лагер Parad' Очи Лагер.Parad Очи Течност Око Лагер #2 Кафени Легенда 3ml / 0.1 оз.Содржи ви�

Живее во Лондон се погледне : Додадете дефиниција за вашите очи со Rimmel London прашувам'ink eyeliner.Бидете смели :

глајд модели на непречено, избегнување на влечење на чувствителната кожа околу очите.Мека И Крем Состав

КАРАКТЕРИСТИКИ : Магнетни Око Трепките и Магнетни Лагер.ЛАГЕР : Црна Класичен Вода Доказ Лагер (достапни

Водоотпорен и пот доказ, не е лесно да дупка со, не е лесно да ги тргнеме шминка.Пенкало совет е мазна, па �

【Двојнона чело Дизајн】 Нашиот печат eyeliner комплет доаѓа со модели печат на едниот крај,се користи за ок�

✨ 【Сјајот Eyeliner】 Располагање со сјај за интензивна и брилијантен заврши.Тоа се испорача инстант боја pay

【Супер Вредност Пакување】 бои може да ви помогне да дизајн различни шарм повеќе шармантен...

Изнесам вашиот внатрешен шминка уметник со Мери Кеј Течни Eyeliner Пенкало.Лесно да се одржи.Лесно да се лин

KOHL МОЛИВ + ТЕЧНОСТ EYELINER : го Добиете најдоброто од двата светови со NYX Професионална Шминка ДвеТајмер Дво

12 сенки / eyeliner молив за вашата домашна употреба или професионално make up.Водоотпорен, не цветаат и долготр�

3 Бои Eyeliner Сет : Мат eyeliner црна, сина, кафена 3 во 1 eyeliner крем.на eyeliner шминка пенкало е мазна и може да се лизг�

Наградуваниот EYELINER Урбана Распаѓање 24 / 7 ПланирамНа Eyeliner Моливи се наградуваниот водоотпорен eyeliner мол�

Please wait...