0
clear
  • KHUY Бебе Essentials Бебе Вокер со Универзална Тркала, 2 во 1 Exersaucer Активност Центар Бебе Пешаци за Бебе Момчиња/Девојки со Лесно Чистење Фах, Универзална Тркала Вокер (Боја
  • -20%
  • -20%
KHUY Бебе Essentials Бебе Вокер со Универзална Тркала, 2 во 1 Exersaucer Активност Центар Бебе Пешаци за Бебе Момчиња/Девојки со Лесно Чистење Фах, Универзална Тркала Вокер (Боја

KHUY Бебе Essentials Бебе Вокер со Универзална Тркала, 2 во 1 Exersaucer Активност Центар Бебе Пешаци за Бебе Момчиња/Девојки

DEN 2639.76

Достапност
Достапно за нарачка

5 см?Пакетот Вклучува : 1 * 1* бебе вокер?Белешки : За мирис : .ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШЕТО БЕБЕ Е СПОСОБНОСТ ДА ИСТРАЖУВААТ?Ве молиме не дозволувајте вашето бебе употреба на вокер без надзор, не се погодни за бебиња кои не можеа да седат сами на себе, бидете сигурни дека пешаци не е на некоја падина или земјата со огромна висина на разликата за тркала, проверка на безбедноста на вокер од време на време.?Спецификација на производот : име на Производ : бебе пешаци за момчиња / girls Product Име : Деца Walker Bracket материјал : алуминиум alloy Plastic материјал : ПП храна grade Fabric материјал : лен fiber Suitable возраст : 6-24 months Suitable висината : 60-85cm Product нето тежина : околу 3kg Wheel големина : предните тркала 5am Rear тркала 9.Количка за бебе пешаци е одлична идеја за складирање или патување., плус затворен во кутијата, ќе има некои мирис во кутија Откако на количката е собрани, место тоа.во таквите место и го користат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : Abs Пластика + Електронски Компоненти.Дозволете Бебето Во Прекрасна Музика Мелодија,Искуство

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Возраст :

Сигурен : Лесен, здрав, алуминиум рамка со четири тркала обезбедува целосна стабилност и лесно движење з

Safe Материјал : Овој производ е направен од висококвалитет памук, удобно и безбедно, давајќи му го на бебе

Прилагодлива Големина : Шлем за години работи на младата шлем за индексирање одење заштитна капа е прил�

Материјалот е пластика, издржлив и не е лесно да се оштетат.Тие се и ќе не остават на нив.Боите се светли �

2 замавотворете активност коцки со 4 забава Мини Маус тематските играчки и 12 песни 3позиција висина прил�

【БЕЗБЕДНОСТ ДИЗАЈН】 : големи шасија без допирање на нозе.Единствен сила за да спречите превртување, уд�

ХРАНЕЊЕ ФАХ : Со отстранувањето на Интерактивни Играчка Послужавник, на Storkcraft 4во1 Активност Вокер со Ск�

Применливи Возраст : 6months 3 години.Главата Големина : Со главата обемот на 16" 22".Основната Функција : оваа г

Функцијата на бебето безбедност шлем е шок апсорпција, тапацир, антисудир и шок доказ стигнат до Чувств�

ИЗБЕРЕТЕ ја ВАШАТА СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА КЛАСИЧЕН СТАНДАРД, ПОМЛАД Седиште висина е 18.5"; Тежина Капацитет е

Лесен и пренослив, одговара и за домашна и надворешна употреба.Совршен за учење одење помошник појас за

Висока јачина на pinball заклучување со прилагодлива висина за да се прилагоди на големината според вашата

1.Скокање столАко вашето бебе не сака да застане и отскокнување, тоа му дава целосна слобода на движење и

【Седатдастои Учење Вокер】 бебето пешаци се дизајнирани со леснофатете се справи, прилагодливи брзина

65% памук / 35% полиестер / исполнет со посебни мрежа IXPE.Прилагодлива Големина : Шлем за години работи на мла

Дише и Удобно.(Не одговараат за велосипедизам).На главата на перница може ефикасно да се заштити бебето �

Седиште перница за поддршка и утеха.Голема база гарантира дека ако вашето дете се допира ѕидот, малиот п

Меки, лесни, и дише материјал, заштити бебето од тешко удира во предниот дел на главата и задниот дел од г

▶Квалитетен материјал : Еколошки PP материјал, безбедно, нетоксични, стабилен, лесен за чистење...

Се прилагоди на сите четири нозе на иста висина, така што притисокот се справи со одговара на висината н�

【БЕЗБЕДНОСТ ДИЗАЈН】 : големи шасија без допирање на нозе.Единствен сила за да спречите превртување, уд�

✔3во1 Бебе вокер:Интерактивно учење бебе вокер,тоа може за бебе на прошетка,бебе седат кога тие се зас�

За публиката : стари лица / лицата со намалена подвижност / рехабилитација на луѓето, итн.Пет нивоа на п

Safe Материјал : Овој производ е направен од висококвалитет памук, удобно и безбедно, давајќи му го на бебе

Бренд нови вистинска кожа на горниот и поставата пропадна отпорни мека кожа единствена перат со рака ил

Please wait...