0
clear
  • KOB 50PC Премиум LM25 UU Метал Заштитените Линеарна Буш Топката Имајќи 25x40x59mm
  • -20%
  • -20%
KOB 50PC Премиум LM25 UU Метал Заштитените Линеарна Буш Топката Имајќи 25x40x59mm

KOB 50PC Премиум LM25 UU Метал Заштитените Линеарна Буш Топката Имајќи 25x40x59mm

DEN 583.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е со висок квалитет топката имајќи.Линеарни Слајд Буш LM25 UU (25 x 40 x 59mm) Количина 50. 50 PC Премиум LM25 UU Метал Заштитените Линеарна Буш Топката Имајќи 25x40x59mm Description This е со висок квалитет топката имајќи - Линеарна Слајд Буш LM25 UU (25 x 40 x 59mm) Количина 50 Дизајниран да ја користи за пазарите лого, преноси, менувачи, ремени, синџири и слични производи, и нуди широк спектар на мотори обнова и поправка на услуги.Карактеристики : Имајќи димензии Внатрешниот 25 x Надворешниот 40 x Ширина 59mm.Bearing Type (Топката Лежишта - Линеарна Слајд Буш). 2 страна Метал Штитови.Само подмачкано (Масти).Бучава Тестирани,Ограничување На Брзина На Вртежи Во Минута.Тежина 8 oz Basic на оптоварување (lb) Cr : 980 N, Боја : 1,570 Н.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Дизајниран од страна на LPWK Марта Sansoni во 2006 година 18 / 10 нерѓосувачки челик.Полиран не ' рѓосувачки челик

Чисти и елегантен полиран злато жица.Убава кафеава боја со бела крои.Голем вкупната големина на 12x12x22".Од

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

Полиестер.Вклучува : една утешителот, еден опремени лист, еден рамен лист, перница случај(s), и шарлатан(s).

Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 13" Орев Дрво Се Справи Со Боуви Нож Со Кожа Обвивка.Дамаск Челик �

Селтик Стакло Дизајни претставува Морски Камења, прекрасен спектар на giftware вклучувајќи ознаки, компакт

ШИРИНА ИНЧИ : 48 ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 24 ВИСИНА ИНЧИ : 74 СОБРАНИЕ : Unassembled.ИЗГРАДБА : Пластика.Nexel Цврсти Пластичн�

500 Pcs Пурпурна Пеперутка Обликот на Ноктите Форма Про Помине Уметност Водич Форма Акрилик Совети УВ Гел �

Зголемување на звукот на репродукција опсег и да го подобрите стерео ефект.Пар две ZEALOT S67 Bluetooth звучници

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Направени од лиење тркала и метална рамка, тоа доаѓа со дебел handlebar со бел.● Карактеристики : Подобрувањ�

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

СКЛАДИРАЊЕ БИН ДИМЕНЗИИ Надвор (107 / 8Инчен x 11Инчен x 5Инчен), во Внатрешноста (101 / 4Инчен x 10Инчен x 43 / 4Инче�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Домспакувани медицина кутии.Голем капацитет слоевит складирање, итен дрога за пребарување за една секу

【Само за i Phone 12 мини】①This батеријата случај само костим за i Phone 12 мини (5.4 инчен), Не одговара за i Phone 12 / 12 �

Summary : Дебела PP материјал, стилски шупливи дизајн, зголемување на капацитетот, преносни нерешено може да

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд�

Висококвалитетни материјали : Оваа складирање кутија се направени од издржлив, здрави материјали, квал�

Оваа satiny спа искуство обезбедува инстант олеснување од сувост, па рацете изгледа rejuvenated.Клинички покажа

модерен и стилски дизајн, Со модерен и стилски дизајн, нашиот чување на кутии за да се комбинираат и двет

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Please wait...