0
clear
  • Поштенско сандаче Водоотпорен Креативни Дома со Пост за Надвор Метал (Боја : Бела)
  • -20%
  • -20%
Поштенско сандаче Водоотпорен Креативни Дома со Пост за Надвор Метал (Боја : Бела)

Поштенско сандаче Водоотпорен Креативни Дома со Пост за Надвор Метал (Боја : Бела)

DEN 12558.72

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајн : поштенско Сандаче, може да се инсталира со голем простор, лесен за носење, едноставна атмосфера и широк влез.Поле на примена : училишта, болници, заводи, архиви, библиотеки, хотели, трговски центри.Пратката пошта е лесен за употреба, водоотпорна и погоден за мали куќи и станови.Моден стил : отворено водоотпорен поштенско сандаче.Висок квалитет на заклучување цилиндри, изберете стилски висок квалитет на кодот за јадрото, анти-кражба надградба, две копчиња, издржливи.Име на производ : Email Color : бела color Delivery порта големина : 27.5 cm x 3.5 cm Effective внатрешни димензии : висина 46 * ширина 41 * дебелина 16cm Material : поцинкуван лим и алуминиум alloy Services : Ние сме посветени на обезбедување на најдобри производи за да ви овозможи со совршен шопинг искуство.Клиентот е секогаш на прво една.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа да ги реши сите ваши проблеми.Answer : ___________________________ Note : Сите производи големини прирачник за мерење, ако постои мала грешка, ве молиме да се разбере.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Самостојна Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи во исправена позици

ШИРИНА ИНЧИ : 48 ДЛАБОЧИНА ИНЧИ : 24 ВИСИНА ИНЧИ : 74 СОБРАНИЕ : Unassembled.ИЗГРАДБА : Пластика.Nexel Цврсти Пластичн

Дизајн надополнува рустик и модерна farmhouse дома décor акценти, како и урбаните индустриски и крајбрежни вн

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Таблета апарат е со мала тежина и корисна за патување или за користење при работа СОСЕМА НОВ НЕ ОЕМ ПОЛН

Чисти и елегантен полиран злато жица.Убава кафеава боја со бела крои.Голем вкупната големина на 12x12x22".Од

●Карактеристики : Тоа се карактеризира со висока цврстина, отпорност на корозија, атмосферски отпор, УВ

Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд

Џеб прегради задржи essentials одделени.РАЗНОВРСНА, исто Така, се користи како мачка / куче играчка кутија; Од

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

❤❤【Виножито Еднорог Твин кревети поставите】1 лесни утешителот 68"x86" и 1pcs Перница шарлатан 20"x29"(50x75cm) ❤

Одличен подарок : Дали сте во потрага за една симпатична подарок за мајка мида биде партија или на 1ви ро

Please wait...