0
clear
  • uxcell 2 парчиња Cat5e Етернет Кабел, RJ45 Cat5e Ethernet Печ Интернет Кабел од 5М/16ft - Бела
  • -20%
  • -20%
uxcell 2 парчиња Cat5e Етернет Кабел, RJ45 Cat5e Ethernet Печ Интернет Кабел од 5М/16ft - Бела

uxcell 2 парчиња Cat5e Етернет Кабел, RJ45 Cat5e Ethernet Печ Интернет Кабел од 5М/16ft - Бела

DEN 746.40

Достапност
Достапно за нарачка

Должина : 5 M/16ft ; Боја : Бела; Пакет Содржина : 2 парчиња x Cat5e Етернет Кабел.Cat5e Ethernet patch кабел за звучници со дом и канцеларија мрежи, компјутери, и се префрлува, центри, АДСЛ, рутери, digital set-top кутии, ТВ со кабловска интерфејс.Производот глава материјал : чист бакар-обложено чипови, Јакна структура : ПВЦ.Cat5e snagless patch кабли се користат за да се справи со ултра-висока брзина и мулти-gigabit протоколи за пренос на големи количини на гласот, податоци, видео и комуникациски сигнали.Сите patch кабли се спакувани во трајни ПВЦ јакна за максимална заштита и флексибилност.На PVC облога ги штити кабелот од вода, прашина, и другите за да се спречи мрежна поврзаност грешки и да ја задржите вашите уреди работи без проблеми. - Ethernet patch кабел за звучници со дом и канцеларија мрежи, компјутери и прекинувачи, центри, АДСЛ, рутери, digital set-top кутии, ТВ со кабловска интерфејс. - Компатибилни Модели : за Компјутери, Принтери, Рутери, Switch Кутии, Сервери, Мрежни Уреди за Складирање, Паметни Телевизии.Uxcell MRO е краток за Одржување, Поправка, и Операции, која вклучува резервни делови, потрошен производи, како и активности завршен да се врати или да се задржи функционирање на потребната опрема.Ние нудиме повеќе од 100 илјади MRO производи.Ние сме специјализирани во MRO производ техники, се служи на клиенти од повеќе од 50 земји и да се изгради позитивна бизнис углед меѓу нив.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Главни Карактеристики : ги Поврзува мрежна компоненти во жичана LAN на податоци преносот на брзини до 1 Gbps

Snagless дизајн за лесна за заклучување / отклучување и да го откачите.Gear IT бренд Cat5e вмрежување patch кабли се �

Кабел должина : RJ45, Боја : RJ4510 PC.Пакетот Вклучува : 5 / 10pcs Мрежен Кабел Конектор.Тип : Кабел Адаптер.Пакет : Н

Бојакод, да ги прилагодите и организирате вашиот дом или канцеларија мрежа со нашите високо оценет мреж

LAN Категорија : Cat5e.Кабел Должина Метрички : 5m.Кабел Должина Империал : 16.4 ft.Конектор Тип : RJ45 Приклучок.Ко

КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Флексибилни и издржливи ПВЦ јакна, голи бакар диригент, RJ45 приклучок со позлат

5 mm дијаметар phosphor бакарна жица Контакт pin злато позлата дебелина : 6u инчен Водоотпорни гумени прстен : си

Директнопреку жици (T568 BT568 B) 50 micron, злато позлатен RJ45 машки да RJ45 машки конектори.Овие кабли се совршени з

CN, должина на Кабел : 100pcs, Боја : Бела.Пакетот Вклучува : 100 x Адаптер.Карактеристики : .На 8 P8 C RJ45 модуларен п

Нашите печ и масовно на кабли се користат од страна на податоци центри низ светот.Конектор Тип : RJ45.Кабел

Proruct Име : Cat5 E Мрежен Кабел;Тип : RJ45 Машки Приклучок за RJ45 8 P8 C Женски.Материјал : Метал, Пластика;Боја : Црн�

CAT5 КАБЕЛ : Ова е Steren е издржлив флешмувлаинјектира, стартува, snagless CAT5e печ кабелот.БРЗ ЕТЕРНЕТ КАБЕЛ : Пог�

Производителот гаранција може да не се применува.На 2 метри (200 cm) долго Категорија 5e Ethernet кабелот пренес�

ECCN : EAR99 Ro HS Согласност : Да.Ro HS Phthalates во Согласност : Да се советува.SVHC : Нема SVHC (16Jan2020).Карактеристики : LAN К�

LAN Категорија : Cat5e.Кабел Должина Метрички : 900mm.Кабел Должина Империал : 3ft.Конектор Тип : RJ45 Приклучок.Ко�

Целосно BAA (Купи Американскиот Акт) и TAA (Трговски Договор за Дело) Согласност.Направен во САД.Високи Перф

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : Водоотпорен во еден завршува, на панел може да биде фиксна, мрежни кабли �

Кабел должина : 5 M, во Боја : НЕ.Потекло : CN(Потекло).Тип : Кабел Адаптер.Сертификација : CE.Пакет : Yes.Лактот Д�

Поединечно bagged и етикетирани во мало пакување, нашите не се стартува cat5e patch кабли се лесни за чување и до

На DIGITкатегорија 5e класа D patch кабли се произведени и тестирани во согласност со ISO / IEC 11801 и DIN EN 50173 МАЧКА

CN, должина на Кабел : 18 милиони, Боја : Сина.Предмет : CAT5e Кабел.Состојба : Нова.Количина : 1 Боја : Сина 18 МИЛИ

LAN Категорија : Cat5e.Кабел Должина Метрички : 4.57 м.Кабел Должина Империал : 15ft.Конектор за Полнач : RJ45 Прикл

CAT5 E КАБЕЛ се поврзува сите хардвер дестинации на Gigabit Локална Мрежа (LAN), како што се Компјутери, компјуте

Proruct Име : Cat5 E Мрежен Кабел;Тип : RJ45 Машки Приклучок за RJ45 8 P8 C Женски.Материјал : Метал, Пластика;Боја : Црн�

Кабел должина : RJ45, Боја : RJ455 PC.Пакетот Вклучува : 5 / 10pcs Мрежен Кабел Конектор.Тип : Кабел Адаптер.Пакет : Н�

Нашите Cat6 е тестиран со Fluke DSX8000 Versiv Кабел Аналитичар.Спакуван во лесно да се повлече Reelex II кутија обезбе�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Преглед : C&E Cat5e Моделирани Подигање Snagless Мрежа Patch Кабел нуди универзална поврзаност со компјутери и мре

Please wait...